AbelKabel
Dołączył/a: sierpień 2021
DG
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Janas11224
Nowy CLA kolego sobie obejrzyj sam a nie ze ktoś coś powiedział
0
@Safrani
O nie porównajmy mazdy do klasy premium
0
@mekston
Audi mnie nie interesuje:)
0
@PatrykBarca
Bezpieczeństwo czy surowce naturalne
0
@VegetaPolska
Blisko a jednak bardzo daleko:)
0
@VegetaPolska
Fajna bez widzenia live :)
A moze to boot byl
Weź ty zacznij chodzić na normalne randki
0
@Lola120
Oglądaj sanatorium miłości
W każdym wieku można szaleć:)
0
@YeastMoss
I jeszcze moze sama odśnieżała
Popatrz chodziła sama
A tu musisz zawozić dzisiaj dziecko
Samo nie dojedzie
Porownywanje czasów trochę bez sensu jest jednak
Bo obecnie nikt nie pusci do szkoly dziecka 20 km piechotą:) a samo nie dojedzie jak autobusu nie ma
0
@ACMaldini3
Sprzedam Ci mojego Sony 13 latniego za 400 PLN
0
@Mario96w
Niemcy i brak ograniczen jeśli ich nie ma
Możesz jechać 200
Przy autostradach 3 pasowych i dobra nawierzchnia to upłynnia ruch
2
@Hosh
W wielu krajach sa ograniczenia wieksze niż u nas
1
@BABKA__KIEPSKA
Tylko jeździ tez szybciej i przyspiesza :)
A to ze hamuje lepiej nic nie oznacza
Liczy się kierowca i jego reflex oraz umiejętności
A co chciałbyś zmienić?
Jedyne co realnie by można to autostrady do 160 i ekspresówki
Tylko co to da nic
1
@AlexDark00
Tylko to pisowski przepis tak.apropo
Który moze bedzie zablokowany:)
0
@Criss18Barca
Mogą wejść i nie muszą
Tj ustawa Pisowska jeszcze przez nich uchwalona
Wątpię żeby to weszło
A tak akropol ja mieszkam od szkoly ok 6km i nie jest to fajne zwłaszcza jak nie ma autobusu szkolnego:)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Encore
Które jak sa o tej na dworze to sue gryza i piszczą lub wyja także
0
@totalcrack
Madrylku dobre
Tu nie chodzi o Real tylko wszystkich
A kibicem jestem tylko Barcelony akurat
0
@Kondziubarca
Jakoś tego nie widać
0
@PizzerMan
A szczepiłes sie na Covid ?
0
@totalcrack
Głupi ciekawe
Nie porownuje sie tak dwóch różnych sportow !
To jest głupota
I jeszcze durne wyjaśnienia twoje opisane po prostacku z epitetami koleś:)
Oj dzieciaku
2
@totalcrack
Mecze NBa ile trwają a ile piłkarskie?
Czy w piłce można rotowac graczami jak w trakcie meczu koszykówki?
Ile biegają w czasie meczu ko kszykarze :) km ??
No i rozumiem iz graja na swierzym powietrzu przy deszczu, śniegu, upale ponad 30stopni
Aha Popatrz maja klimę:)
Wiec nie pisz bzdur i nie porównaj 2 różnych dyscyplin
0
@nabial
Z tym Dembele to odjechałeś
1
@norbi77
Mentzen to jest mem doradcy podatkowego
Jakby był taki dobry to by sie nie brał za politykę
1
@FCB_dimiC
W czym w dawaniu dzieciom klapsów?
4
@AlexDark00
No i co z tego ze najbogatszy
Patrząc jam sie zachowuje to znaczy ze jest zerem
Pieniądze to nie wszystko
Poza tym jak ktoś taki sie bierze za politykę to tez o nim nie świadczy dobrze
Tj człowiek groźny i zadny większej władzy
A to jaki jest tez pokazuje jak traktuje rodzinę i te wszystkie dzieci co spłodził
Defakto to on jest małym i zakompleksionym człowiekiem
Oligarchowie i Putin tez maja pieniądze i co są super ludźmi
Weź ty nie pisz bzdur ze kasa świadczy o człowieku
1
@AlexDark00
Musk to.zeykly burak jest i cham
8
@Tasde
Ta wymiana zdan pokazuje jakim gburem jest Musk z ego wywindowanym na tego Marsa.
To ze ktoś ma kasę nie oznacza ze ma klasę. Burak i tyle.
Z resztą nie to tylko pokazuje jaki jest.
Ilość biednych dzieci pozostawionych bez tatusia i narobionych jak w dobrych slumsach pokazuje jego człowieczeństwo.
Uważałem i uważam iz jest to groźny człowiek któremu wieksza władza nie powinna być dana.
0
@ali3gator
Napisałeś ze nie chcesz aby o tym decydowało Państwo
Odniosłem sie do tego iż jak bedzid taka sytuacja to regulacje muszą być
0
@ali3gator
To dlaczego nie w drugą stronę majz decydować formy i wydłużać czas pracy:)
Wiesz regulacje muszą być
Jak wydłużasz czas pracy płacisz nadgodziny ktore sa wyższe od podstawy
Przy skróceniu tyg tez muszą być regulacje
1
@Bobo25
Żołnierze i potem rezerwy
Potem byli żołnierze
Potem ludzie np posiadajscy pozwolenie na broń
Zwykły obywatel bez żadnego przeskolenia pójdzie jako ostatni
Musi tez być wcześniej przeszkolony
To.wszystko jest zaplanowane
Kraj musi funkcjonować nie mogą wszyscy walczyć:)