2

@Torto
Bzdura
Kopnął go w nogę ktora chciał przykac piłkę
Kontakt jest tj faul

Idąc twoja ścieżka to karnego dla Interu nie powinno być
Tam nikt piłki nie dotknął i oboje sie kopneli nogami

Jak tu faulu nie ma
Tam tez

5

@Campeon87
Jeśli byl faul to powinniśmy być w finale to byla kluczowa akcja

0

@Gohan93
To tak ale mamy brak dobrych zmiennikow na bokach defensywy oraz skrzydła
Wypadł Kounde i Balde i problem sue zrobil spory
Yamal, Raphinia nie maja nikogo na poziomie na zmianę

0

@Gohan93
Pokazuje to tylko iz zmiennicy sa nie pelnowartosci i to byl problem


0

@dzefrej234
No wszystkich nie wykorzystał

Jednak fakt iz my nie powinniśmy przegrywac tego
0-2 do przerwy - Przegrywaliśmy zasłużenie
Tu zdecydowała właśnie ta słaba nasza 1 połowa
Nie te nie wykorzystane sytuacje w 2 połowie bo 3 gole strzeliliśmy wtedy, a to dużo


1

@michal26
Szkoda jest tego sezonu bo takie zdazaja się zadko. Nasza gra ofensywna byla na wygranie wszystkich trofeuw przy udziale 2 Polaków.

Marciniak sędziował dobrze ale Var niestety nie.
Niestety Marciniak tez pecha przynosi ewidentnie.
Tak jak napisałeś zabrakło szczęścia tylko ono jest potrzebne do tytułów.
Pamiętna bramka Iniesty :)
Tu mi brakowało tego gola w dogrywce i karnych z paradami Wojtka.

Niestety wejście Urugwajczyka na obronę to byl błąd który pomógł szczęściu Interu.
Nam brakuje ławki ewidentnie, Inter ma kogo wprowadzać
Wejście Zielińskiego bardzo dobre tego nikt nie zauważa.
Oni poukładali grę po tej zmianie.

0

@dzefrej234
Inter tez mial sytuacje

0

@dzefrej234
Słupek byl kolego
Jakby nie on to by bylo 4-2
Czyli brak szczęścia

0

@D10SLEO
Jeśli bedzie legalna aborcja a zakazana karnie nie legalna to aborcji kolego bedzie mniej
Obecnie jak kobieta chce sie skrobać to to robi
Legalnie i transparentnie bedzie to bardziej miało wpływ na jej decyzję
A nie legalnie powtarzam karać!

1

@Tasde
Oczywiście ze tu coś śmierdzi
Bo jakby rzeczywiście pomagał staruszkowi to akurat to by bylo na plis dla niego
Wtedy bym mogl powiedzieć ze ma 2 mieszkanka ale jedno to takie nie do konca jego i ze pomaga starszej osobie
Bo by dało ogromny plus

Teraz Pisowcy będą go bronić ze przecież to dobry szlachetny człowiek a kasta Tuska wyssała z palca zarzuty

Tylko ze jakby byl takk dobry to by sie nie starał o tym nie pamiętać
Oczywiste ze kazdy by o tym powiedział
A ten na konferencji jeszcze sie chwalił ze ma 1 mieszkanie ale podatku katastralnego nie chce :)
Nagle zapomnial o swojej szlachetności?
Nie zapomnial myślał ze tego nikt nie wyłapie
Trochę to słabe bo jak sie chce być prezydentem trzeba mówić wszystko i być wiarygodnym
Brudy w takich kampaniach wychodzą
Jak sie coś ma za uszami to sie nie startuje jak sie życiorysu nie wyczyści
Trochę to zenujace jest

1

@Nightraider
Jeśli Real dzis straci punkty i np przegra to klasyk z nami bedzie o nic tak naprawdę:)
Bo manet wygrywając w klasyku bedzie mial 4 pkt straty. 3 mecze do konca sezonu i możemy jeszcze wtedy nawet 1 przegrać.

0

@ShawnC
W tak młodym wieku silniejszy noe byl
Szybszy tak
Jednak to byl mikro gracz jak mial 17 lat i nie odgrywał takiej roli w zespole

0

@LukaszFan
Nie turla nie jak Neymar
Bardziej to jest Ronaldinho jednak

0

@tbas
W wieku Yamala czyli 17 lat, Messi nie byl tak ważnym elementem zespołu :)

1

@FCB24
Messi mając 17 lat nie grał na takim poziomie jak Yamal

0

@gumaz
Polak tez moze być ciemnoskóry:)

0

@PatrykBarca
Co ty za bzdurę napisałeś kolego

Uchodzcy do USA dostają sie przez Mexyk. To nie muszą być mexykanie tylko inne narodowości z Ameryki Południowej lub z innych części świata.
Tak jak do nas od strony Białorusi sa różni uchodzcy i nie sa to bialorusini :)

1

@PatrykBarca
Przecież to nie muszą być mexykanie
Do nas idą Białorusini?

0

@HarveySpecter
W styczniu lutym i marcu jest ciepło:) ciekawe

1

Od objęcia władzy w USA przez prezydenta Donalda Trumpa w styczniu bieżącego roku rząd Meksyku przyjął 39 tys. osób deportowanych ze Stanów Zjednoczonych.

Stanowi to znaczący spadek w porównaniu z rokiem 2024, ponieważ za kadencji poprzedniego prezydenta USA, Joe Bidena, w lutym, marcu i kwietniu ubiegłego roku, Meksyk przyjął 52 tys. osób deportowanych ze Stanów Zjednoczonych

0

@Iniesta19820815
Zgadzam sie
Nie możemy tak ryzykować ofensywa tylko
Potrzebny jest def pomocnik na taki zespół jak Inter
Olmo poza tym nie gra równo i jak gra od początku to w 2 połowie jest nie widoczny

Ja bym rozpoczął mecz ostrożniej trzymając piłkę.
Nie dawał możliwości kontry i im grania z zabezpieczeniem tyłu.
Spokojnie i moze coś wpadnie.
Jak wpadnie nadal grac swoje.
Potem wpuścić Olmo na kontry i Fermina swierzych.

Zawsze jest tez Gavi w obwodzie który moze grac tez na defensywnym.

0

@ShawnC
Tracimy bramki bo nie mamy typowego defensywnego pomocnika
Obrońcy graja bardzo wysoko tez przez to

0

@Rifek
Zmienia trochę:)

0

@Maker0
Nie musi być trypletu
Wystarczy LM, abyktoś z naszych dostał ZP

Dembele to nie wiadomo czy jeszcze zagra
Jak nie to jak wygrają, nie jest powiedziane ze zdobędzie ZP


0

@Rifek
Tj głosowanie wielu ludzi nie ranking
Nie wiadomo co im w głowach siedzi i na kogo zagłosują
Xavi bym Pedrim za czasów Pepa a kto zgarniał ZP?

1

No chyba to tak nie działa
Za jego 1 kadencji bylo mniej deportowanych niż za Bidena tak apropo :)

Tu masz swierze dane
Przecież tak mowil ze będą miliony:)
Ty w to wierzysz ?
Tj propagandzistą i tyle nic poza tym

1

@arasz1819
I ma tym on zeruje a tępa część narodu wierzy
Tylko ze on juz rządził i nie zrobil Ameryki Grate :) wiec tępa narod to moze za mało powiedziane
Tj koleś od haosu i tyle

0

@HarveySpecter
To chyba w ramach żartu napisałeś

0

@barcafan1789
Najwazniekszy do tej pory
Potem będą być moze ważniejsze :)

0

@Maker0
Jak sie wkomponuje a z tym różnie bywa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?