2

@Trojanek23
Stek bzdur kolego
Nie czuje sie zeby mną Francuz rządził jaki kolwiek
A mam firmę we Francji, mieszkam w Polsce

Wam tak odwaliło ze to juz jest chorobą narodowa

0

@Kgorecki2500
No lubił Adolfa :)
Jak Orban Putina

1

@Kgorecki2500
Tez sie spotykał i uśmiechał
https://www.prezydent.pl/kancelaria/archiwum/archiwum-lecha-kaczynskiego/galerie/rok-2006/prezydent-rp-na-szczycie-w-lahti,1632

A to ze po wejściu do Gruzji powiedział słowa jakie powiedział nic to nie znaczy.
Mowi sie różne słowa i one sie sprawdzają lub nie sprawdzają.
Zawsze tak jest ze ktos coś mówi.
Przed Hitlerem tez przestrzegano ale pol Europy go kochało nawet nasi bracia Węgrzy o czym juz nie pamiętamy:)


0

@Kgorecki2500
Chyba to były inne czasy kolego i nie bylo przesłanek wtedy ze to pójdzie w ta stronę co teraz
Wtedy kazdy spotykał.sie z Putinem
Przypominam o mistrzostwa w piłce o igrzyska były w Rosji

0

@Andi18
Chyba lepiej pro zachodni jednak
Poza propolskim musisz mieć przyjaciół wśród sąsiadów kolego

0

@kamiVeB
Tak on te kamienice sprzedawał
Kolego przez lata rządził Pis i mogl tworzyć prawo ogólnopolskie
Czyściciele kamienic sa wszedzie w każdym mieście i władze lokalne bez odpowiedniego prawa nic nie zrobia

Moze tj na rękę władzy każdej:) tez pisowskiej

A głosowanie na Nawrockiego odmieni kraj :)
Odmieni i przyciągnie do.Rosji !

0

@BezglutenowyPedri
Zangberg tj czysty Lenin kolego

0

@MesQueUnClub_87
Bylo przecież juz w majówkę oraz święta wielkanocne

5 stopni to i tak dobrze
Bo sa tez minusy i kurwa muszę latac wieczorem i przykrywac kwiatki i rano przy tych plus 5 odkrywać :)

Jednak mamy zimnych ogrodników i to chyba akurat normalne
Anomalią były wysokie temp w święta akurat

0

@paweuwarrior
Program i poglądy prezentowane bardzo zbieżne z początków NSDAP :)

0

@July_6_BcN
Wystarczy posłuchać właśnie tego co mowi zeby byc przerażonym.co by smy mieli w zamian

0

@Konradowskyy
No wszystko płatne i to co zostanie niby w kieszeni bedzie nie wystarczające w przypadku poważnej choroby
Tylko ze Ci ludzie sa tak mało przewidujący ze o tym nie mysla

0

@Natenczas
Zabieranie to tez dawanie

Ludzie jacy wy jesteście rozpieszczeni i naiwni

2

@July_6_BcN
A jak zachorujesz na raka to Cie nikt nie wyleczy a tych pieniędzy Ci zabraknie :)

0

@paweuwarrior
Niemcy kiedys dali szanse

0

@ali3gator
Dobry program jak rozp.. wszystko i nie dac nic

1

@KamQiX
Gratuluje antysemityzmu

1

@KamQiX
Nie dopatrzył sie tez faulu na Yamalu przy golu na 2-0 :)
Tam nie bylo kilku podan tylko szybką kontra

0

@Luciano99
Zenujacy kibice
Nawet jakbyśmy przegrali to i tak mielibyśmy 1 pkt przewagi i mistrzostwo w swoich nogach :)

Ja wolę oglądać takie widowiska i jak nawet czasem coś nie wyjdzie to trudno
Takie zespoły tak grające jak Barca obecnie sie kocha


0

@eltores
2-2 nie powinno być
Bo real nie powinien mieć 2-1 :) po ewidentnym faulu na Yamalu

Czyli jak coś to przy goli na 2-1 dla Barcy ta sytuacja o której piszesz

Ciesz sie ze Belg wybronił swoje bo do przerwy mogło być 6 goli do tyłu dla was
A wy nie mieliście wiecej sytuacji niż te 2 z czego jedna po faulu :)

Dziękuję

0

@Bocheno1
Myślenie tylko o sobie...

1

@draxidox
Kolego ty pierdzielisz akurat i pokazuje to jestes nie dojrzałym czlowiekiem
Dzieci i wnuki tj rodzina
Jak widze jak moi rodzice i tesciowie kochają moje dzieci i chcą z nimi przebywać to juz czekam na moje wnuki

Jedni sa 30 min raz na jakis czas inni dłużej
Mize nawet 10 min wystarczy dla osób starszych
Jest kontakt także telefoniczny

No chyba ze wszystkich masz w d... I myślisz tylko o swoim ego
Pozostaniesz na starość z nim sam :) na sam byc moze

0

@draxidox
Odleżyny i odparzenia murowane bo zrobi to na odczep sie

Samotność na starość to najgorsze co moze spotkać człowieka
Teraz masz zapewne rodziców i rodzinę
Tylko tego kolego nie bedzie w wieku straczym
Być moze nikogo nie bedzie
Radością jest jak wtedy cie odwiedza wnuki z dziećmi i ktos bedzie przy tobie w razie problemu

Wycieczki obecne nawet nie będziesz o tum pamiętam być moze :)

1

@draxidox
Pies Ci nie zmieni pampersa

1

@pt9
Żona ma 34 to jeszcze spokojnie ta 4 moze być:)

2

@kondzix2115
A na starość będziesz sam jak palec oglądał el clasicco przed telewizorem i nikt Ci nie pomoże przełączyć kanału:)

Dzieci nie przeszkadzają w spełnianiu swoich marzeń. Robisz to z nimi i tez je w to wciągasz:)

0

@comtedurgell
No napewno nie tak brudny jak Nawrocki

0

@gukwa
Tylko jam grał to nie traciliśmy tyłu goli :)
Popatrz ostatnie wyniki :
Dortmund, Inter

Niestety jego kontuzja przyczyniła sie tez do odpadnięcia z LM

0

@clyde
Tych debat jest za dużo i tyle
1-2 to zrozumiałe
Przecież one nic nie wnoszą
Pitolenie dyrdymałów

A akurat opuszczenie debaty w tej pseudo telewizji jest jak najbardziej słuszne
Sa inne debaty z większą oglądalnością zróżnicowanego elektoratu

2

@FcPortoFan1999
Kolego najwięcej chrześcijan jest poza Europa:)
A ta wiara w Polsce to taka licha jest w porównaniu do innych krajów spoza Europy

0

@Criss18Barca
Kamerun - Anglia na MS 1990
Pamiętam byłem wtedy z rodzicami na imprezie rodzinnej
Oj wszyscy wtedy dorośli kibicowali Kamerunowi
Bum bum Kamerun !!

Miałem 10 lat od tamtej pory mecze stały sie wazne bardzo i niechec do Angoli - jest do dzis :)ale ciężko bylo coś obejrzeć bo w telewizji oprócz mistrzostw czasami coś tylko pokazywali np puchary
No i przyszła miłość do Barcy, chyba przez wycieczkę na Camp Nou choć wcześniej tez mi sie styl gry podobał
Jednak wycieczka szkolna do Barcelony autokarem przypieczętowała miłość:)

Teraz mamy do wyboru wszystkie ligi
Jest tego multum
Kiedys to sie czekało na mecz a teraz mamy to praktycznie codziennie i juz tak sie tego nie ogląda według mnie jak kiedyś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?