0

@Bulbazaur17
To nie sączenie jadu tylko fakty
Ludzie wybierają takich ludzi a potem mamy wojny itp
Jak można głosować na takie osoby i jak można nazwać głosujących
Aha normalni Polacy :)
No nie , nazywajmy wprost buractwo !
Moze byc motłoch lub sfolocz :)

1

@John_Doe
Zgoda z tym nie wpuszczaniem grup

Jednak w społeczeństwie same tez tworzą sie grupy ktore stanowią niebezpieczeństwo :)
Nie zależnie od wyznania i koloru skóry
A jednostki sa wszedzie w każdym kraju (mordercy, gwalciciele itp)

0

@Bulbazaur17
Na tym forum nie mam znajomych kolego. Zobacz co zrobiła wymiana Iphone na Samsunga. Oświeciła entery :)

0

@barcelonaLM
Migranci kolego sami sobie idą do nas nie za pomocą Rafała
Zielony Lad w części założeń jest dobry wiec tez go nie negujmy całkowicie !
A tęczowe piatki sa dla ludzi którzy od zawsze byli i będą maja do tego prawo

2

@John_Doe
Tez bym nie poszedł do tych pseudo reporterów i uciekinierów z TVP Pis
Poza tym co to za telewizja jest ta republika

Kaczynski nie chodzi to TVN
Czyli jest równowaga społeczna

1

@michal26
Czyli ciemnogród
Fajnych masz znajomych
Ja takich omijam szerokim łukiem

0

@michal26
Nie wystarczy przy wysokiej frekwencji i ludzi którzy nie głosowali w 1 turze
Tam większość jest przeciw temu ciemnogrodowi

7

@michal26
Ciekawie ? Zeby wybrać kibola, bramkarza z klubu i sutenera
Upadek całkowity społeczeństwa
Tj zenujace
Tak jak światopogląd tych kandydatów i ich wyborców
Średniowiecze

Tylko to nic nie są jak frekwencja bedzie ok 75% bo ludzi rozsadnych jest wiecej :)

0

To po co pisaliście kilka bzdurnych artykułów ze jest z nami dogadany
Piszcie sprawdzone informacje droga redakcjo

0

@Kondziu_FCB
Od agenta sprawdzającego dostał negatywna opinie ktora nie zostala wzięta pod uwagę
Przecież wywiady kolego były z nimi

0

@Kondziu_FCB
On dostał od oficera ABW negatywna rekomendacje :)
Szef jego który jest z mianowania Pis jednak klepną oświadczenie i nie wziął pod uwagę tej rekomendacji

Coś jeszcze w tym temacie?

2

@Kondziu_FCB
Do tej pory wszystko sie sprawdzilo kolego
I mieszkanie i ustawki
Dlaczego niby teraz prostytutki maja być blefem
Nie sądzę zeby to bylo kłamstwo
Jakby bylo to by pozwal w trybie wyborczym i jutro byśmy wszystko wiedzieli

Poświadczenie bezp bylo robione za czasów Pis moze tam ktos coś ukrywał
Popatrz tak na to !!

0

@Damiain
Duda odchodzi tj co innego
Tu mamy kolejna kadencję aż 5 lat

2

@Damiain
Czyli lubisz haos w kraju
Bo taki bedzid
Oby to gorzej sie nie skończyło

0

@Pawlak1992
Nie wierzyłem bo 100 konkretów to program PO
Jakby sami rządzili można by ich rozliczać
Wiec widzisz ze w koalicji różnie jest :)

Tak myślisz że ktos przejmuje władze i miejsca pracy od razu sie znajdują
To tak nie działa

0

@AlwaysBlaugrana
On wcześniej zaczal bo chcial pelnje władzy a mu sie nie udało.
Wysyłał brata za Tuskiem na szczyty gdzie normalnie prezydent nie jest przedstawicielem.
No i tak sobie latali osobno.
Osobno polecieli do Smoleńska i wiadomo jak sie skończyło

0

@michal26
Wieksze stworzy konfa jak zacznie wprowadzać swoje radykalne postulaty. Wtedy ludzie będą wk... jeszcze bardziej

0

@Pawlak1992
Za pierwszej kadencji Pis przed Po zobacz ile bylo prywatyzacji

Trudno zeby ich nie bylo jak u nas kiedys bylo wszystko państwowe
Ktos musiał to kupić
Czy w Polsce byl Kapitał aby to kupić i rozwinąć?

Dzięki kapitałowi z zagranicy rozwinęliśmy sie aby teraz moc juz samemu tworzyć firmy i tez kupować

Tych bzdur nie da sie czytać

Moze głosujesz na konfe teraz ale byłeś pisowcem całym sercem :)

0

@michal26
Moze na żadnego nie zagłosuje :)

0

@Pawlak1992
Jesteś i sie tego nie wyrzekniesz

Kolego firmy sie sprzedają i to naturalne na rynku Europejskim
Wiesz ile firm Niemieckich kupują Szwajcarzy
To co w rządzie Niemcy maja agenta Szwajcarskiego

Polskie firmy tez juz kupują te zachodnie
Normalne na otwartym rynku !!

Aha Tusk ma jakąś giełdę i tam te firmy sprzedaje:) ??

Masakra jak można byc tak ciemnym narodem w połowie

0

@Pawlak1992
Ty jesteś kolego Pisowcem
Znow Niemcy itp
Ja jakos nie widzę zeby mną Niemcy rządzili
Ale wy macie zryte berety

Ja mam firmę w Polsce i Francji i znam Europe
Wiec nie pisz bzdur i klamstw Pisowskich

0

@Pawlak1992
No nie kolego ustawy uchwała sejm i tu trzeba głosów calej koalicji

Ja obecnie tego rządu sie nie boję gorszy niż Morawieckiego z gospodarka sterowana nie bedzie

A blokowanie ustaw przez prezydenta nie bedzie nam sprzyjające
Poza tym wszyscy tu chcieli rozliczać Pis
Rozliczeń tez nie będzie

1

@MarioIglesias
Obrażałi ? Wytykali różnice poglądów a czasami gafy.
Tj akurat normalne w polityce jak sie jest z różnych obozów

Ja uważam iz najlepsza koalicja byłaby ta Konfy z PO.
Jakby unikać tematów skrajnych i zająć sie tym co najważniejsze.
Pójść tez na kompromis

0

@michal26
Jakie jedno władztwo co Ty bredzisz wogole
Stek bzdur
Masz koalicję

Poza tym widzę ze wolisz haos i zeby nic w Polsce nie szło do przodu
Od taki patriotyzm
Haos który nie na rękę wszystkim do okola Polski tylko nie mam
Typowe Polskie podejście

0

@Pawlak1992
Gratuluję kolego partyjny
Jakby Prezes kazal to na Tuska tez byś dal rade :)
A tam to na kibola z szemrana przeszłością i uzależnionego od używek :) który przez brak kultury osobistej nawet na wizji zażywa

7

@mleczak77
A mentzen co mowi tez bzdury.
O tym ze w szkołach na zachodzie uczy się dzieci ze mogą byc czym chcą i zmieniać plec.
Czegoś takiego nie ma w tych szkołach! Stek bzdur

2

@clyde
Koleżanko kazdy ma coś
Myślisz ze Mentzen nie ma ?
A skąd Menzten wie kto prowadzi profil Rafała? Od sluzb jakich ?
Moze to tez byc facke zwykly lub podstawiony ktos. Coś powiedział a gdzie jakieś dowody na to itp ?
A Rafał przecież moze mieć profil prowadzony nie w Polsce ludzie żyjemy w otwartym świecie
Wiązanie tego tez z jakimś hejtem to tez chore jest.

Mentzen sa gada bzdury jak to ze w szkołach na zachodzie sie mowi dzieciom ze mogą byc czym chcą.
Przecież tj bzdura totalna.
Ja mam firmę we Francji i znajomych którzy maja dzieci. Nikt w szkole czegoś takiego nie uczy !!!

Wracając do internetu na tym forum myślisz że nie ma kupionych klakierow Kafy :) żyje złudzeniami

1

@wyrek
Tego nie da aie taj łatwo anylowac co za bzdury piszesz

0

@Kazragore
Google to go znajdziesz

Prawicowy rzad nigdy nie będzie juz tak jak lewicowy
Sam
W demokracji jest kompromis koalicję itp
O to chodzi w demokracji bo społeczeństwo mas pol na pol
I musi byc kompromis
Chyba ze idziemy w dyktaturę
Lub w to co kiedys bylo czyli np Franco i mordy na sąsiadach

1

@OBSERWATOR2021
Po co podpisywać
Czy byl u notariusza
Weź wyluzuj
On właśnie sie trzyma swoich poglądów a nie liże d...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?