0

@mekston
Ja się Odnoszę do stwierdzenia tutaj ze wczorajszy mecz byl najlepszy w historii
Byl jednym z najlepszych
Nie stwierdziłbym jednoznacznie ze najlepszy

A co do powiatów tylko uczyłem przykładu ze inni tez mieli powroty
Akurat mi Nadal przyszedł do głowy bo akurat ten jeden pamiętam doskonale
Fakt ze Serb jest w tym chyba najlepszy ale to oddaje jego ogólnie osobiwosc i podejście do walki i tenisa
Przykład Nadala to porównanie akurat do Alcaraza ze względu na narodowość mi sie nasunęło
Alcaraz ma 1 powrót na razie ...

0

@mekston
Emocje mize miałeś ty większość raczej nie
Przecież nawet o tym wczoraj mówili na męskim finale
Final kobiet byl bardzo słaby
Moze przez wiatr ale byl i tyle

0

@Eric_Abidal_22
Wiem co pisal za bzdury
Ja sie nie Odnoszę tylko do tego postu ale ogólnie

Zmiana trybu życia to tez element procesu leczenia niektórych przypadków depresji oraz zapobiegania jej rozwojowi
Mi w nerwicy zmiana trybu pomogła o to bardzo

0

@mekston
To i tak dużo te 2 razy na takim poziomie

0

@mekston
To jak przy 0-0 w piłce:)

0

@mekston
Jak sie ktos non stop drze to sa emocje z samego faktu darcia ryja :)

0

@mekston
Kolego ale były takie jego mecze
Tam samo Novak

Chodzi o to ze były takie mecze i inne emocjinujace

Ten tez byl ale nie mówiłbym ze najlepszy
Jeden z lepszych tak

Beda następne

0

@FcPortoFan1999
Mecz Panow dzis caly

Taka jak inne epickie finały np z Agassim jeszcze :)
Bylo wiele emocjonujących finałów ze zwrotami akcji
Nadal to potrafił wychodzić z 0-2 doskonale

0

@FcPortoFan1999
Popatrz a w meczu panow poziom w końcówce byl genialny

0

@mekston
Gra błędów a poziom słaby bardzo

0

@FcPortoFan1999
Bez przesady ze nigdy :)
Tak jak nigdy nie miało byc dobrego tenisa po erze Nadal, Federer, Dojoko :)

Tak final Pan byl poziomem słaby przez błędy
Lepsza przeciwniczka dla Sabalenki i by bylo 2-0
I Sabalenka miała rację mówiąc iz Iga to by wygrała

0

@FcPortoFan1999
Co ty teraz piszesz i odwracasz temat

Pisałeś ze rzadko sie zdaza ze po piłkach meczowych sie jeszcze trochę gra dlugo
Wiec na to Ci odpisałem ze nie do konca
Bo sa inne dyscypliny ze tez sie odwaraca mecze po piłkach meczowych
Siatkówka to jedna z nich sa tez inne

Po co porównujesz od razu dyscypliny
To chodzi o odwrócenie wyniku po piłkach meczowych :) lub innych punktach meczowych

Nawet taki Dart możesz odwrócić w MS przegrywając w setach :)
Jak mam Ci inna dyscypliny podać
Tez indywidualna tak apropo

Sety w siatkówce tez mogą trwać dlugo 40-38 np tak apropo

0

@FcPortoFan1999
Final Pan wynikiem ok byl ale poziom gry słaby

0

@mekston
Final Pan byl słaby kolego poziomem gry

0

@FcPortoFan1999
Jest kilka dyscyplin
Patrz siatkówka:) tam dość czesto akurat :) przy 2-0 i piłce meczowej w 3 secie

0

@Lionel_Messi10
Chyba nie oglądasz za długo:) zeby tak pisać

0

@FcPortoFan1999
Poziom gry słaby

0

@Eric_Abidal_22
Kolego moze ma
Sa różne rodzaje depresji
Tak samo rozny przebieg to zależy od naszego organizmu i psychiki
Jedni radzą sobie z kryzysem wieku średniego drudzy nie
Każdy przechodzi to indywidualnie

1

@Kamilorado
Stres związany z presja to nie depresja
To moze sie w nia przerodzić

Szukanie nowego miejsca w życiu to nie depresja to tez moze sie w nia przerodzić

Strach przed zmianami i nowym to tez nie depresja i moze sie w nia przerodzić

Silne emocje i stany zalaman to tez nie depresja
One powodują zmiany w naszym organizmie jeśli trwają za dlugo
Zmienia sie gospodarka hormonalna itp i zaczyna depresja
Aby do tego nie doprowadzić trzeba w porę zareagować np terapia

Sam miałem w życiu epizod nerwicy który wywołał u mnie stany lękowe
Także Przez pewien okres miałem objawy w postaci drętwienia twarzy i innych buli
To sie samo nakręca jak o tym myślisz
To tez sa stany przed depresyjne
Ma szczęście poradziłem sobie z tym i obecnie wiem jak sie zachowywać w trudnych sytuacjach oraz jak mój organizm daje dziwne objawy :)

1

@Eric_Abidal_22
Nie wszystkie problemy to depresja

0

@Prorokk
Legia jeszcze istnieje ?
Nie sprywatyzowali tego pseudo wojskowego klubu
Nazwę trzeba zmienić

1

@July_6_BcN
Czereśnie duze i soczyste

Truskawki często sa bez smaku niestety
Choć dobre ktore rzadko sa
Sa ok bardzo

A moze maliny :)

1

@NeroTFP1
U Iniesty to nie presja w 2022 tylko mysl o końcu kariery i przerażenie co bedzie dalej po niej :)
Normalny etap

A kiedy Buffon to powiedział tez w wieku 40 lat ?

Ja mam 45 i to jest trudny okres w życiu
Rodzina, mam dobrą pracę i nie zarabiamy mało. Stać nas praktycznie na wszystko. Kredytu brak
Jednak czasami mam myśli ze moze to wszystko nie potrzebne i zmieniłbym coś.
Myślę ze taka połowa życia daje takie przemyślenia. Człowiek lubi zmiany i cis nowego nawet jak jest dobrze.

1

@Bykunn
On chyba tam kilka mial
Wszystko zależy tez jakie i jak ktoś to przechodzi psychicznie

1

@Bykunn
Udary kolego
Człowiek po takich przejściach sie zmienia

0

Tylko Nico żaden Diaz słaby a ten trzeci Angol to juz wogole. Kolejny połamaniec

0

@kaamil1910
W sezonie z MS to one przesadzają nie LM :)

0

@partymaker
Roznica wieku juz

1

@Comfortable_
Jakby nie ten słupek

0

@Oskar00
Słabsza od dwóch Yamal-Wiliams :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?