AbelKabel
Dołączył/a: sierpień 2021
DG
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@nowy2016
No wiesz mógłby lekarz stwierdzić gwalt lub ktoś inny i aborcja
A jak potem sad to podważy jakimiś dowodami :) to lekarz bedzie mial sprawę lub ktoś inny za nie legalna aborcje
Nikt ryzyka nie podejmie
Prawo musi być czytelne i jasne
W sumie teraz niby jest bo wyrok potwiedza gwalt
No ale jest to ale terminu 12 tyg :)
Dlatego twierdzę ze legalizacja nie jest wcale złem ktore sie nam wmawia
Tylko płatna aborcja która tez prawnie ma pewne ramy
1
@Pawlak1992
Kolego dwie wpadki to mało prawdopodobne :) ty sie nie zabezpieczałes wogole :)
Ładny żart nam na prima aprilis tu przedstawiłeś
A jakbyś ta 1 dziewczynę kochał to byś nie zakazywał jej pić i robił awantury tylko szukał powodu tego picia :)
Bo jak ktoś ma problem jaki tu jest opisany to znaczy ze jest tego głębokie podłoże :)
Znajdujesz problem i go rozwiązujesz z ta osoba. Wtedy ta osoba podda sie terapii :)
Tylko ze ta historia jest wyssana z palca.
Jak jak prawdziwa to wyjedź z kraju i zmien nazwisko bo na alimenty ie wyrobisz. No i zostań gejem bo wtedy nie wpadniesz już z partnerem
0
@nowy2016
Tak tylko wiesz dlaczego chcą aborcję na życzenie wprowadzić.
Po to aby właśnie takie przypadki z gwałtu mogły być terminowane.
Jeśli pozostaniesz przy obecnym prawie czy kompromisie który był, jest problem o którym pisałem.
Żeby terminacja z powodu gwałtu byla zasadna to gwałt musi być potwierdzony wyrokiem sądu. No i tu jest problem właśnie terminowy.
Zasada 12 tyg jest zawsze i bedzie.
Bo po tym 12 tyg aborcji nie da sie wykonać tylko wywołuje sie poród :) tu już mamy do czynienia z czymś innym
Defakto po gwałcie powinno sie usuwać od razu płód jak kobieta go nie chce. Tylko jak to zrobisz prawnie jak nie masz potwierdzonego gwałtu:)
Tj właśnie skomplikowane.
Aborcja na życzenie by to ułatwiła.
Ja jej do konca nie popierałem ale po zostanowieniu sie ... nie wiem
Przecież kobiety ktore chcą dzieci nie usuna ciąży!
Te ktore zaliczają wpadke i nie chcą dzieci to jak mają pieniądze to i tak to zrobia. Zrobia nie legalnie lub za granicą.
Ilosc aborcji wcale sie nie zwiększy jeśli przyjmiemy ze aborcji na życzenie nie płatna! Ale wykonywa w szpitalu w warunkach bezpiecznych!
Państwo moze oddawać pieniądze po wyroku sądu o gwałcie lub orzeczeniu konsylium lekarskim o wadach znacznych płodu.
Wtedy wprowadziłbym kary więzienia właśnie za nie legalna aborcje poza systemem.
I czy to by nie miało sensu ???
Myślę ze to by mogło mieć efekt mniejszej ilości aborcji właśnie:)
Bo tu już nikt by nie mogl ukryć usunięcia ciąży i wtedy kobieta która nie chce mieć dziecka by sie 2 razy zastanowiła nad tym. Miała by to zapisane w systemie:) a obecnie placi jedzie za granicę i nikt o tym nie wie
Tu tez to by bylo płatne oczywiście i to jest to co da bufor !
A problemów cierpien po gwałtach czy chorobach unikamy.
Państwo by ustaliło za aborcji jakich wad zwraca pieniądze a jakich nie.
Problem zespołu downa tez można w ten sposób rozwiązać.
A to co mowi sie teraz o zakazie i karaniu tj chore
Karajmy ale dajmy możliwości
Dlatego Konfederacja nie ma żadnego programu dla nas
Tylko walą propaganda!
Problemy pomniejsza bo to nasza
Nie to nie jest nisza to sa ludzie
0
@nowy2016
To sie zgadzamy !
Wszystkie tematy sa wazne nawet te mniejsze
A prezydent powinien właśnie w takich tematach mieć wiedzę i dbac o swoich podwładnych:)
Wiele kobiet nie mowi o gwałcie wiec tu na statystyki bym nie patrzył :)
0
@nowy2016
Ciężko wiesz dlaczego bo kłamliwy !
I wcale nie dotyczący małej liczby.
Państwo powinno dbac o każdego kolego
A wiesz jak to teraz wygląda.
Nie ma terminacja ciąż po gwałcie bo to jest nie wykonalne terminowo przez prawo polskie.
Terminacje sa poza granicami.
Uzasadnienie :
W Polsce terminacja legalna takiej ciąży musi być po wyroku sądu! Który potwiedza gwalt kolego.
Proces ten trwa i zazwyczaj jest dłuższy niż 12 tyg
A w Polsce legalnie po 12 tyg żadnej ciąży nie terminujesz jaka by nie byla !
Wiec te statystyki sa przekłamane.
Jeśli kobieta ma test po gwałcie ze jest w ciąży jedzie do kraju innego i usuwa ciążę! Nikt nawet o tym nie wie :)
A z tymi finansami nie jest ok ale gdzie jest ok kolego ? Każdy kraj ma problemy
A ratunkiem ma te problemy nie jest Mentzen. Bo on tylko szczekać potrafi
Nawet rzetelnie nie umie odpowiedzieć właśnie na trudne dla niego tematy :)
Poprostu nie odpowiada lub kłamie
Apropo tego co wyżej napisałem i tego jak sytuacja z aborcji wyglada w Polsce:)
Do zmiany sa przepisy aby ułatwić a noe zakazywać całkowicie!
Ułatwić ofiarom cierpienia
0
@Natenczas
Kolego pomysł a potem pisz
Jedno dziecko jest terminowane legalnie w Polsce po gwałcie- TAK !
Jest jedną terminacja po gwałcie- NIE !
Dlaczego nie bo terminacja sa wykonywane poza Polską.
Uzasadnienie :
W Polsce terminacja legalna takiej ciąży musi być po wyroku sądu! Który potwiedza gwalt kolego.
Proces ten trwa i zazwyczaj jest dłuższy niż 12 tyg
A w Polsce legalnie po 12 tyg żadnej ciąży nie terminujesz jaka by nie byla !
Wiec te statystyki sa przekłamane.
Jeśli kobieta ma test po gwałcie ze jest w ciąży jedzie do kraju innego i usuwa ciążę! Nikt nawet o tym nie wie :)
0
@Natenczas
To nie jest temat zastępczy
Ważny jak każdy inny
0
@MesQueUnClub96
Pisza i mowia o jego chorych poglądach
0
@michal26
Jesteś za aborcji z gwałtu i dobrze zeby nie wykonał tego nikt...
Co ty piszesz egoisto
Poczytaj ile takich aborcji bylo ile gwałtownie i myśl a potem sie wypowiadaj.
Takich aborcji nie ma prawie wogole gdyż aby byla musi być wyrok sądu!
Tu jest haczyk bo to trwa a cięży nie możesz terminować po 12 tyg !
Wiec obecnie jak masz płód z gwałtu potwierdzony terminacja jest najprawdopodobniej tez nie legalna ! Kobieta nie czeka na wyrok sądu. Terminacja przeprowadzana jest nie w Polsce tylko w kraju gdzie jest całkowicie legalna !
Tego nikt nie mowi jak to wygląda.
Wiec statystyki sa błędne!
Temat to temat całej aborcji która według M powinna być zakazana i karana !!!
A to co opisałem wyżej ten temat jest poważny.
Wiec bagatelizowanie jest zenujace
1
@michal26
Jesteś za aborcji z gwałtu i dobrze zeby nie wykonał tego nikt
Poczytaj ile takich aborcji bylo a potem sie wypowiadaj.
Takich aborcji nie ma prawie wogole gdyż aby byla musi być wyrok sądu!
Tu jest haczyk Bo to trwa a cięży jakiej by nie byla i z czego by nie byla nie terminuje sie po 12 tyg !!!
Wiec obecnie jak masz płód z gwałtu potwierdzony terminacja jest najprawdopodobniej tez nie legalna ! Bo bez wyroku sądu. Terminacja nie w Polsce.
Tego nikt nie mowi jak to wygląda.
Wiec statystyki sa błędne!
Temat to temat całej aborcji która według M powinna być zakazana i karana !!!
0
@michal26
Tu chodzi o problem całościowy aborcji a nie po gwałcie kolego.
Problem karania lekarzy i kobiet o czym tez twój Mentzenek mówił.
A tak poza tym jak coś dotyczy kilku osób tez jest ważne!
Bo to sa właśnie te mniejszości o ktire trzeba tez dbać.
To co piszesz jest chore !
Bo zawsze gdzieś w każdym obszarze jest mniejszości !
A prezydent zwłaszcza powinien to rozumieć bo prezydent reprezentuje wszystkich.
0
@Natenczas
Każdy temat jest ważny! Tu chodzi o oborcje w całości a nie tylko po gwałcie. Tu chodzi o karanie kobiet i lekarzy o aborcję.
Możemy przejść na inny np polityki zagranicznej , UE czy tez mniejszości. To sa wybory prezydenckie a nie premiera.
W tych wyborach wazne sa poglądy osoby która ma nas reprezentować w kraju i za granicą.
A to co piszesz o podatkach, służbie zdrowia itp
Proszę o pomysły kandydata co zrobi jako prezydent i jak zmobilizuje rząd oraz parlament.
Mówienie jak jest zle jest najprostsze, tak można zawsze pierniczyc jak bedzid nawet ok.
Zastanówmy sie czy aż tak jest właśnie zle :)
Popatrz kraj sie rozwija i widac to gołym okiem ! a ludziom wcale sie tak zle nie żyje w porównaniu do wielu innych Panstw !
Tak sa problemy do rozwiązania ale ine bede zawsze.
Lekarstwem na problemy nie jest obniżanie podatkow tylko mądra polityka.
A no problemu demograficznego już nie widzisz kolego
2
@Barclonismo
Ja sprawdzałem i NBA tez :)
0
@NeroTFP1
Tylko jedno ale
Aborcji z powodu gwałtu sie obecnie tez nie wykonuje lub mała bardzo ilosc
A dlaczego ?
Bo musi być wyrok sadowy a to trwa
Trwa dłużej niż 12 tyg od poczęcia
A do 12 tyg można tylko terminować:) legalnie
O tak to wygląda
Problem to aborcja zagrażająca życiu kobiety która powinna być dozwolona
0
@draxidox
No bo obecnie w Polsce to tez jest średnio możliwe
Musi być wyrok sądu skazujący sprawcę i potwierdzenie iz ciąża jest z gwałtu
Wtedy taka ciążę można terminować
Tylko jest jeden haczyk
Terminacja jest możliwa do 12 tyg ciąży
Te sprawy trwają dłużej :) przez prawo :) i sąd
Wiec takich aborcji nie ma !!!
0
@OrangeFcb
Emeryt w sile wieku
1
@lucca87
I kredyty u dziadka na zakup kart :)
1
@FCB_dimiC
Biznesy prowadzi chyba w przedszkolu wymieniając się kartami piłkarzy:)
0
@tgrzeb
A gdzie napisałem ze nie można ogarnąć i to jest dziwne?
Dziwne jest to ze on ma je non stop i właśnie takie mikro :)
Może niektórzy potrafią uprawiać sport z mikro kontuzja a inni nie
Może jego coś lekko boli i już panika i fizjoterapia od razu
1
@wpwelement
A dlaczego Chińczycy
Dla nich pilka nie jest jakoś ekscytującą
Klony by musiały być tez innych graczy :)
0
@FCBurza
To są lekkie urazy
Moze psychika i brak zrozumienia swojego organizmu
To jest trochę śmieszne
0
@Qaz123
Wymienil Dembele
Zawsze jednak szklanka musi być:)
Tylko Dembele w PSG jakoś chyba sie dogrzał i już tak często nie peka :)
0
Szklanka
Najlepsze ze schodząc z boiska wogole wyglądało to jakby mu nic nie było
Jego to mięsień zaboli i już kontuzja
Może chłopak nadwrażliwy jest na ból i lubi częste krótkie odpoczynki
Bo te jego kontuzje to w sumie sa krótkie i jakieś takie dziwne
3-4 tyg gra
Coś zaboli
2 tyg przerwy
Trochę to kabaret jest
0
@mmaciass
W czasie wojny nie było antykoncepcji kolego a sex rozładowywał napięcie:)
Poza tym miałeś multum gwaltow wtedy
0
@Safrani
No właśnie wygodnictwo i brak wizji życia jak sue bedzie starym i samotnym
Wtedy już mamusi i tatusia nie bedzie nikogo nie bedzie
0
@Eskel
Kolego jest jeszcze babciowe
Inflacja nie ma tu nic do rzeczy
Poprostu wygodnictwo i kariera
0
@Safrani
Bardziej nie adekwatna cena jest w Audi
Klasa C to jest jednak klasa średnia
Mercedes dopieszcza klasę E
Komfort jazdy jest nie porównywalny z innymi markami
Tu chodzi o ilość miejsca, wyciszenie, zawieszenie oraz ogólny komfort
Moj kolega ludzi np BMW 5 i przejechał sie dość długo moim Mercem klasy E (jechaliśmy do Francji) stwierdził ze konfort jazdy jest nie porównywalny
0
@Janas11224
Nie jest tj klasa C czyli średnia
Chodzi o ilość miejsca w aucie i ogolny komfort jazdy oraz wyciszenie
0
@Safrani
Glc nie jest premium :) Tj klasa C
Ja ten samochód rozważałem kiedyś ale nie kupiłem
Klasa premium w mercedesie to klasa E
C można właśnie porównać z Mazda która jest ok
0
@Janas11224
Glc to glc i zależy jaka wersja:) wyposażenia tam w tym modelu jest wiele opcji
Ja mówię o nowym modelu CLA który teraz wchodzi do sprzedaży
A jak chcesz patrzyć na jakość to klasa E