wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Safrani tak jak kolega niżej napisal, 12 lat jeszcze, po za tym w złodziejskim państwie gdzie podatek drogowy jest w każdym litrze paliwa opłaty za drogi to jest jakaś aberracja.
2
4 przejazdy w cenie rocznej winiety w Austrii xd
Kwintesencja postkomunizmu
15
@OBSERWATOR2021 antypolski rząd? Nowe nie znałem. Co ciekawe, temat dronów grany w przestrzeni publicznej i nagle 109 głosowań w sejmie
6
Prawidłowo odpalony przez Her Flicka
0
@mkord @Rifek no właśnie niezbyt mądrym jest milczenie kiedy pucuje się oficjalnie zelensky przed władzą RP xd takie są tego skutki, kompletna amatorka.
0
@Kgorecki2500 dobra decyzja, dziwi mnie to, że dopiero po aferze w internecie poszli na taki scenariusz. Generałowie nie myślą?
11
@draxidox nie ma żadnych dowodów na to że Putin kcioł
1
@RosjaninBut w zasadzie to nic innego się nie można było spodziewać. Przecież nie będą na swój rząd nadawać? Xd
2
@Safrani wiadomo skąd satelity? Polskie spółki czy od niemca xd
0
@Barcanajlepszyteam nie do zrozumienia dla silnych
0
@Aragorn33 no na razie jak widać są ruchy wykonywane, żeby sprowokować ruskich. Jak historia pokazała, zachód wejedzie do wojny polskimi rękami
0
@BillyButcher https://www.pravda.com.ua/eng/news/2025/09/11/7530431/
1
@BillyButcher no szczególnie na terenie państwa które jest w stanie wojny z odwiecznym wrogiem, który tylko szuka okazji i pretekstu żeby wypowiedzieć wojnę Polsce..
4
Przypadkiem będzie ruski atak na naszych żołnierzy...
1
@barca__rządzi no niestety.
4
@John_Doe ja na jej miejscu bałbym się siadać pomiędzy samymi czarnymi. Jak wiadomo w Ameryce jest duże prawdopodobieństwo, że trafisz na jakiegoś naćpanego
1
Leszek Sykulski o dzisiejszych nalotach:
6
@Encore smalec alfa
0
@AxelF i maowiecki i tusk mieli wszystko żeby to zmienić. Co zrobili? Totalnie nic.
3
@John_Doe na pewno trzeba rozpatrywać różne scenariusze.
0
@SeWo77 oo przeskok na dziadka w sb xd dobrze tam macie namieszane xd
0
@Dejvo taki jest plan :D
3
@draxidox do brukseli można, bo przecież to eurosojuz
0
@BillyButcher ooo jeszcze lepszy xd
1
@blakkudium wyjaśnienia Laporty: socjologiczne madridismo blokuje nam roboty budowlane i odbiory
1
@SeWo77 ale się zesraleś xd źle trafiłeś koleżko.
18
Jeszcze tylko rozpisać przetargi tak żeby polskie firmy się nie załapały i można być spełnionym.
1
@LOPEZ16 coś grubo poleciałeś z tymi warstwami społecznymi. Do 2015 roku nie było takich socjali i ludzie powoli się bogacili. Teraz? Mają socjal i drogie produkty. Tak tak wiem, że składa się na to dużo czynników, natomiast dodruk gotówki na 500+ był punktem przełamania, gdzie COVID oraz wojna spowodowały załamanie.
1
@Safrani dlatego wprowadzenie tego 500+, a potem 800+ to była największa głupota jaką można było zrobić. Dzietności to nie zwiększyło, a obciążenie fiskalne rośnie.
Co ja mogę poradzić ludziom, że zarabiają najniższą? Wszystkim się nie dogodzi.
1
@CLS63AMG tracisz częściowo wpływy z podatku PIT, a jednocześnie zyskujesz, bo nie musisz wydawać rocznie 60 mld na socjal w postaci 800+...
Zawsze można określić daną kwotę za jedno dziecko ile będzie przysługiwało ulgi. Niezależnie ile kto zarabia, kwota będzie ta sama.