2

@Safrani tak jak kolega niżej napisal, 12 lat jeszcze, po za tym w złodziejskim państwie gdzie podatek drogowy jest w każdym litrze paliwa opłaty za drogi to jest jakaś aberracja.

2



4 przejazdy w cenie rocznej winiety w Austrii xd
Kwintesencja postkomunizmu

15

@OBSERWATOR2021 antypolski rząd? Nowe nie znałem. Co ciekawe, temat dronów grany w przestrzeni publicznej i nagle 109 głosowań w sejmie

6

Prawidłowo odpalony przez Her Flicka

0

@mkord @Rifek no właśnie niezbyt mądrym jest milczenie kiedy pucuje się oficjalnie zelensky przed władzą RP xd takie są tego skutki, kompletna amatorka.

0

@Kgorecki2500 dobra decyzja, dziwi mnie to, że dopiero po aferze w internecie poszli na taki scenariusz. Generałowie nie myślą?

11

@draxidox nie ma żadnych dowodów na to że Putin kcioł

1

@RosjaninBut w zasadzie to nic innego się nie można było spodziewać. Przecież nie będą na swój rząd nadawać? Xd

2

@Safrani wiadomo skąd satelity? Polskie spółki czy od niemca xd

0

@Barcanajlepszyteam nie do zrozumienia dla silnych

0

@Aragorn33 no na razie jak widać są ruchy wykonywane, żeby sprowokować ruskich. Jak historia pokazała, zachód wejedzie do wojny polskimi rękami

1

@BillyButcher no szczególnie na terenie państwa które jest w stanie wojny z odwiecznym wrogiem, który tylko szuka okazji i pretekstu żeby wypowiedzieć wojnę Polsce..

4



Przypadkiem będzie ruski atak na naszych żołnierzy...

1

@barca__rządzi no niestety.

4

@John_Doe ja na jej miejscu bałbym się siadać pomiędzy samymi czarnymi. Jak wiadomo w Ameryce jest duże prawdopodobieństwo, że trafisz na jakiegoś naćpanego

1

Leszek Sykulski o dzisiejszych nalotach:


6

@Encore smalec alfa

0

@AxelF i maowiecki i tusk mieli wszystko żeby to zmienić. Co zrobili? Totalnie nic.

3

@John_Doe na pewno trzeba rozpatrywać różne scenariusze.

0

@SeWo77 oo przeskok na dziadka w sb xd dobrze tam macie namieszane xd

0

@Dejvo taki jest plan :D

3

@draxidox do brukseli można, bo przecież to eurosojuz

0

@BillyButcher ooo jeszcze lepszy xd

1

@blakkudium wyjaśnienia Laporty: socjologiczne madridismo blokuje nam roboty budowlane i odbiory

1

@SeWo77 ale się zesraleś xd źle trafiłeś koleżko.

18



Jeszcze tylko rozpisać przetargi tak żeby polskie firmy się nie załapały i można być spełnionym.

1

@LOPEZ16 coś grubo poleciałeś z tymi warstwami społecznymi. Do 2015 roku nie było takich socjali i ludzie powoli się bogacili. Teraz? Mają socjal i drogie produkty. Tak tak wiem, że składa się na to dużo czynników, natomiast dodruk gotówki na 500+ był punktem przełamania, gdzie COVID oraz wojna spowodowały załamanie.

1

@Safrani dlatego wprowadzenie tego 500+, a potem 800+ to była największa głupota jaką można było zrobić. Dzietności to nie zwiększyło, a obciążenie fiskalne rośnie.
Co ja mogę poradzić ludziom, że zarabiają najniższą? Wszystkim się nie dogodzi.

1

@CLS63AMG tracisz częściowo wpływy z podatku PIT, a jednocześnie zyskujesz, bo nie musisz wydawać rocznie 60 mld na socjal w postaci 800+...

Zawsze można określić daną kwotę za jedno dziecko ile będzie przysługiwało ulgi. Niezależnie ile kto zarabia, kwota będzie ta sama.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?