wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
Obrzucacie błotem Hummelsa, wcześniej grał świetnie, słaba dyspozycja we wczorajszym meczu prawdopodobnie jest to wynik długiej przerwy w grze więc nie ma się co dziwić, spójrzcie na Leo.
0
Barca i Real powinny uczyć się pracowitości i zaangażowania na boisku od niemieckich ekip, widać było że wykonują tytaniczną pracę. Reus robił wiatraki z obrony Realu, świetny zawodnik.
0
KonioFCB
No to miny zbledły wszystkim białasom :D
0
juliancarax
Na pewno Bóg dzisiaj czuwał nad Lewym :)
0
Araby mówią na Kubę Blazikowski haha.
0
Podobało mi się jak Reus wchodził w obronę Realu jak w masło, podobnie jak Leo :)
0
Klopp zmiażdżył The Special Four, nie da się uniknąć tego stwierdzenia.
0
Jestem dumny z tego że jestem Polakiem, zawsze się cieszyłem z talentu Lewandowskiego i jego gry .
0
Lew4ndowski :)
0
Borussia nie da się pocisnąć Realowi, jestem tego w 100% pewny.
0
Fart się skończył drodzy kibice Realu.
0
Wierzę że zobaczę finał Barca-Borussia.
0
Lewangoalski :)
0
I to jest napastnik, nie przewraca się przy walce bark w bark.
0
Lewy klasa!!
0
Widziałem na stronie Borussi komentarze, w których Lewy strzeli hattricka, uśmiechałem się, że to niemożliwe. Teraz praktycznie skaczę ze szczęścia!
0
miki messi
Czy jesteś taki głupi, czy tylko udajesz?
0
Mam nadzieję że to pomoże mu się całkowicie odblokować .
0
Ibracadabra jest bramkoszczelny ...
0
Boruca za niego w takim razie :)
0
Co ciekawe od startu Alby do strzelenia gola minęło 9s :)
0
Wszystko fajnie i pięknie, Ci co myślą że Villa będzie w pierwszym składzie, to się grubo mylą. Też chciałbym żeby tak było, bo gra Sancheza i Pedro przyprawia mnie o ból oczu, ale nie sądzę żeby cokolwiek się zmieniło. Bez złudzeń.
0
Do wszystkich tych którzy umieszczają Davida Ville w pierwszym składzie. Też chciałbym żeby tak było, bo gra Sancheza i Pedro przyprawia mnie o ból oczu, ale nie sądzę żeby cokolwiek się zmieniło. Bez złudzeń.
0
Powiem tak, jeżeli w LM gra się na takim poziomie, to można zapomnieć o jakimkolwiek awansie...
0
Nie karmcie trolla z tej stronki napinaczy rm.pl.
0
Ten madridista123 czy jak tam to ignorant, wciska wszystkim swoje anatyczne racje bez jakiegokolwiek rozumowania.
0
No to się zapowiada super w następnym sezonie :D oby tak grali i rozbijali wszystkich . Wierzę w Vilanovę.
0
Skoro mówimy o bramkarzach, przydałaby się zmiana oczywiście, może nie teraz ale za kilka lat. Osobiście nie obraziłbym się i byłbym za tym, żeby to właśnie Szczęsny dołączył do Barcy.
0
messiGO
znam Rooney