0

Dla wszystkich napinaczy dlaczego Lewy nie strzela w reprezentacji.

0

Obrzucacie błotem Hummelsa, wcześniej grał świetnie, słaba dyspozycja we wczorajszym meczu prawdopodobnie jest to wynik długiej przerwy w grze więc nie ma się co dziwić, spójrzcie na Leo.

0

Barca i Real powinny uczyć się pracowitości i zaangażowania na boisku od niemieckich ekip, widać było że wykonują tytaniczną pracę. Reus robił wiatraki z obrony Realu, świetny zawodnik.

0

KonioFCB
No to miny zbledły wszystkim białasom :D

0

juliancarax
Na pewno Bóg dzisiaj czuwał nad Lewym :)

0

Araby mówią na Kubę Blazikowski haha.

0

Podobało mi się jak Reus wchodził w obronę Realu jak w masło, podobnie jak Leo :)

0

Klopp zmiażdżył The Special Four, nie da się uniknąć tego stwierdzenia.

0

Jestem dumny z tego że jestem Polakiem, zawsze się cieszyłem z talentu Lewandowskiego i jego gry .

0

Lew4ndowski :)

0

Borussia nie da się pocisnąć Realowi, jestem tego w 100% pewny.

0

Fart się skończył drodzy kibice Realu.

0

Wierzę że zobaczę finał Barca-Borussia.

0

Lewangoalski :)

0

I to jest napastnik, nie przewraca się przy walce bark w bark.

0

Lewy klasa!!

0

Widziałem na stronie Borussi komentarze, w których Lewy strzeli hattricka, uśmiechałem się, że to niemożliwe. Teraz praktycznie skaczę ze szczęścia!

0

miki messi
Czy jesteś taki głupi, czy tylko udajesz?

0

Mam nadzieję że to pomoże mu się całkowicie odblokować .

0

Ibracadabra jest bramkoszczelny ...

0

Boruca za niego w takim razie :)

0

Co ciekawe od startu Alby do strzelenia gola minęło 9s :)

0

Wszystko fajnie i pięknie, Ci co myślą że Villa będzie w pierwszym składzie, to się grubo mylą. Też chciałbym żeby tak było, bo gra Sancheza i Pedro przyprawia mnie o ból oczu, ale nie sądzę żeby cokolwiek się zmieniło. Bez złudzeń.

0

Do wszystkich tych którzy umieszczają Davida Ville w pierwszym składzie. Też chciałbym żeby tak było, bo gra Sancheza i Pedro przyprawia mnie o ból oczu, ale nie sądzę żeby cokolwiek się zmieniło. Bez złudzeń.

0

Powiem tak, jeżeli w LM gra się na takim poziomie, to można zapomnieć o jakimkolwiek awansie...

0

Nie karmcie trolla z tej stronki napinaczy rm.pl.

0

Ten madridista123 czy jak tam to ignorant, wciska wszystkim swoje anatyczne racje bez jakiegokolwiek rozumowania.

0

No to się zapowiada super w następnym sezonie :D oby tak grali i rozbijali wszystkich . Wierzę w Vilanovę.

0

Skoro mówimy o bramkarzach, przydałaby się zmiana oczywiście, może nie teraz ale za kilka lat. Osobiście nie obraziłbym się i byłbym za tym, żeby to właśnie Szczęsny dołączył do Barcy.

0

messiGO

znam Rooney

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?