4

Jakby te 1000 € za nadbagaż robilo na nim wrażenie :p

4

Przecież ten Paulinho to jest kolejny wał Bartomeu, na 100%.

0

Owszem nie gra, ale dopiero teraz zdecydowal się na grę w reprezentacji

3

Dlatego że występuje karencja 2 letnia po zmianie repry

2

Wszystko pięknie tylko baryłka ropy to nie ON a ropy naftowej :)

0

Cpt Morgan to tylko rum, chcesz się dobrej napić to kup sobie Don Julio, kosztuje sporo co prawda. Za niższą cenę to Sierra

0

Gdzie można obstawiać ?

0

za 450-500 można dostać Redmi Note 4X ze snapem 625

0

Karnych lepiej nie wykonuje :P

0

To się nie nazywa kreowaniem gry :P

0

Usunąłeś słowo hipokryta z komentarza i teraz piszesz mi takie rzeczy, ogarnij się trochę lepiej :)

0

Suarez jest minimalnie lepszy ale nie można powiedzieć że Lewy jest słabiakiem, bo po Suarezie jest 2 napastnikiem

0

No kto tu jest hipokrytą... mówi mi to ktoś kto pisze, że Suarez jest lepszy od Lewego bo setkę zmarnował, po drugie mówi potem gdzie Lewy jest zależny od kolegów bo nie kreuje gry... Suarez to samo..

0

Gościu przestań się spinać kiedy sezon się nawet nie rozpoczął... Suarez też jakoś nie błyszczał..

1

Gdzie będzie transmisja superpucharu Niemiec ? Chciałbym obejrzeć nasz nowy nabytek w grze :)

0

Okaże się, że to tylko zagrywka taktyczna ze strony zarządu Barcy żeby trochę dać odpocząć Verattiemu od mediów :)

1

0

Gdzie można oglądać meczyk ?

0

HAHHA jaka patolka ten Rudy :D

0

Czy są jakieś sopcasty z tego meczu ?

7

Oczywiście że należy się szacunek tak wspaniałej osobie jaką jest Pep !

4

"Ta 4-setna bramka Messiego jest nie przypadkowa.Pokazuje jak Messi zwykle zdobywa bramki - sam na sam z bramkarzem, z karnego albo po jakimś krzywym kopnięciu.Ronaldo przynajmniej zdobywa bramki z dystansu albo z wolnych i oczywiście nie dostaje tyle podań co Messi." HAHA rm.pl to naprawdę dzieci z niedojeb..

0

Ma ktoś streama na sopcasta ?

0

Dzięki wielkie :)

0

Na pewno USA odpada.

0

Trochę z innej beczki, ma ktoś może stronę z w miarę dobrym streamem do meczu siatki ?

0

Masche pokazał te cojones, o których mówił.

0

Tylko on chyba w tej drużynie może przemówić Messiemu do rozumu, żeby grał z pełnym zaangażowaniem.

0

Przynajmniej widać, że Villa wróciła do formy :)

6

Wydaje mi się, że bez klasowego napastnika to jest dobre rozwiązanie, Messi będzie robił dobre zamieszanie na skrzydle, zrobi więcej miejsca w środku, bardzo dobrze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?