1

Dosyć śmiesznie to brzmi ale może Gomes odnajdzie się na pozycji PO i Roberto na stałe zawita w pomocy? :P

0

Dobra niech wchodzi Gomes za Rakietę, niech odpocznie chlop

0

Korkami go skrobnął na szczęście, nie trafil dobrze

0

Suarez jakiś chudszy sie zrobil :D

0

Wszystkie piwa od Komesa, piwerko wtórnej fermentacji, dojrzewające, wspaniale nasycone CO2 co mozna odczuć na języku podczas picia. Najmocniejsze wersje to Russian Imperial i Barley Wine, po 12% mocy.

0

Dotyczy też meczów towarzyskich ?

9

Cillessen to dobrze nafukany tam stoi :D

19

No to trzeba się wzrokiem zająć :)

0

Dembele może się rozegra z tymi ogórkami :D ładnie kręci

0

Torrenty i aplikacja bitx jeśli nie chcesz ściągać

1

Występ Marcelo, Kroosa i Modricia stoi pod znakiem zapytania, czyli motor napędowy akcji Realu i filary pomocy. Ten mecz na pewno będzie ciekawy jeśli którykolwiek z nich nie wystąpi.

0

97 rocznik mentalnie dalej w gimbazie

0

Od poznaniaków dostali wciry w oficjalnych walkach kiboli :D

0

Tutaj już nawet nie chodzi o brak pomocy w obronie, Busquets tragicznie zagrał na poziomie podań chociażby..

0

acestream://bb6c90bed470007af0291fcb92ce8f4a1556aba0

0

0


Nie działa player.pl, pieknie, weź tu płać 60 złotych za taki szajs

0

No to prawda, ale to najbardziej prawdopodobny przypadek, ludzie z grubymi portfelami, np. tacy którzy posiadaja po 50000 BTC na pewno nie pozwolą, żeby tak szybko kurka znosząca złote jajka zniknęła :)

3

Nie leżą na deskach, tylko następuje manipulacja rynkiem przez grube ryby, aby zarobić dobry hajs na świeżych inwestorach, którzy w strachu wyprzedają ze stratą

0

Chyba mamy odpowiedź czemu zamroził transfer Neymara : https://goo.gl/39VG5p. Szejk już swoje znajomości uruchomił :D a biali dalej marzą, że uda im się go ściagnąć :P

27

Zobaczymy na jakim poziomie Dembele bedzie się znajdować za 5 lat :)

1

Wbrew pozorom to najlatwiejszy do wyciągnięcia z graczy z topu jest Lewy

21

Można śmiało przyznać że zmiana pokoleniowa z Andrzeja na Filipa odbędzie się bez straty jakościowej :)

4

Jak dla mnie to nie powinien być teraz trzecim stoperem, a drugim, Pique spisuje się o wiele gorzej.

0

Macie link do ściągnięcia wczorajszego meczu w dobrej jakości?

0

Macie może link do ściągnięcia całego meczu?

35

Komentatorzy na to aktorstwo Cra nic nawet nie powiedzieli, żałośni są

0

Ci komentatorzy są żałośni, jednostronni widać

0

Taak, tutaj raptem żółta, a jak Casemiro co mecz wjezdza takim wślizgiem to nawet upomnienia nie ma

0

Hajs się musi zgadzać :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?