wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dosyć śmiesznie to brzmi ale może Gomes odnajdzie się na pozycji PO i Roberto na stałe zawita w pomocy? :P
0
Dobra niech wchodzi Gomes za Rakietę, niech odpocznie chlop
0
Korkami go skrobnął na szczęście, nie trafil dobrze
0
Suarez jakiś chudszy sie zrobil :D
0
Wszystkie piwa od Komesa, piwerko wtórnej fermentacji, dojrzewające, wspaniale nasycone CO2 co mozna odczuć na języku podczas picia. Najmocniejsze wersje to Russian Imperial i Barley Wine, po 12% mocy.
0
Dotyczy też meczów towarzyskich ?
9
Cillessen to dobrze nafukany tam stoi :D
19
No to trzeba się wzrokiem zająć :)
0
Dembele może się rozegra z tymi ogórkami :D ładnie kręci
0
Torrenty i aplikacja bitx jeśli nie chcesz ściągać
1
Występ Marcelo, Kroosa i Modricia stoi pod znakiem zapytania, czyli motor napędowy akcji Realu i filary pomocy. Ten mecz na pewno będzie ciekawy jeśli którykolwiek z nich nie wystąpi.
0
97 rocznik mentalnie dalej w gimbazie
0
Od poznaniaków dostali wciry w oficjalnych walkach kiboli :D
0
Tutaj już nawet nie chodzi o brak pomocy w obronie, Busquets tragicznie zagrał na poziomie podań chociażby..
0
acestream://bb6c90bed470007af0291fcb92ce8f4a1556aba0
0
http://realbarca.pl/fcbarcelona
0
Nie działa player.pl, pieknie, weź tu płać 60 złotych za taki szajs
0
No to prawda, ale to najbardziej prawdopodobny przypadek, ludzie z grubymi portfelami, np. tacy którzy posiadaja po 50000 BTC na pewno nie pozwolą, żeby tak szybko kurka znosząca złote jajka zniknęła :)
3
Nie leżą na deskach, tylko następuje manipulacja rynkiem przez grube ryby, aby zarobić dobry hajs na świeżych inwestorach, którzy w strachu wyprzedają ze stratą
0
Chyba mamy odpowiedź czemu zamroził transfer Neymara : https://goo.gl/39VG5p. Szejk już swoje znajomości uruchomił :D a biali dalej marzą, że uda im się go ściagnąć :P
27
Zobaczymy na jakim poziomie Dembele bedzie się znajdować za 5 lat :)
1
Wbrew pozorom to najlatwiejszy do wyciągnięcia z graczy z topu jest Lewy
21
Można śmiało przyznać że zmiana pokoleniowa z Andrzeja na Filipa odbędzie się bez straty jakościowej :)
4
Jak dla mnie to nie powinien być teraz trzecim stoperem, a drugim, Pique spisuje się o wiele gorzej.
0
Macie link do ściągnięcia wczorajszego meczu w dobrej jakości?
0
Macie może link do ściągnięcia całego meczu?
35
Komentatorzy na to aktorstwo Cra nic nawet nie powiedzieli, żałośni są
0
Ci komentatorzy są żałośni, jednostronni widać
0
Taak, tutaj raptem żółta, a jak Casemiro co mecz wjezdza takim wślizgiem to nawet upomnienia nie ma
0
Hajs się musi zgadzać :)