0

No i znowu Roberto klasyk ;)

0

Roberto klasyk, zero przeszkadzania w dośrodkowaniu ;)

0

Wszyscy czarni skaczą wyżej niz biali :P

1

Widać kolega nie uważał na zajęciach z administracji ;)

0

Haha a o czym może mieć pojęcie absolwent administracji? :P

1

Mnie zawsze zastanawiało po co kształcić się w kierunku administracja? To jest tak bezużyteczny zawód, który nic nie wnosi do społeczeństwa, oprócz utrudniania życia normalnym ludziom w urzędach :)

0

Ten Suarez to jest taki rak xdd

0

A jednak zmiana uzasadniona, naciągnął sobie mięsień łydki :p

0

Own goal w formie :D

1

Ale fart xdddds

0

Jakby tego nie trafił to sprzedać :P

0

Suarez mvp meczu :D

3

Właśnie ogladam z linku z Reddita, może po prostu nie umiesz włączyć

0

Oczywiście Pikuś zaspał i sobie pobiegł za daleko, zostawił niepilnowanego rywala

0

Chlodzenie w MSI jest dobre

0

Co do wiatraków, w sprzęcie MSI w Dragon Gaming Center masz możliwość ustawienia prędkości obrotów w zależności od temperatury CPU i GPU, jeśli nie ma tego to można zainstalować program SilentOption

0

Xiaomi wypuściło niedawno soundbar, podobno niezly, polecam poszukać na gearbest, cena ok 70$

0

Taboo, Luther, Punisher

1

Związek jest bardzo prosty, krzywa Laffera, polecam się zapoznać z tym wykresem. Dokładnie on przedstawia jak wysokość podatków wpływa na dochody budżetowe państwa.

1

To się pochwal kolego, w czym jesteś specjalistą, skoro taki wykształcony jesteś :)

1

Tak? To co powiesz na dotację od Morawieckiego banku JP Morgan w wysokości 20 mln złotych ? Bank który ma aktywa w wysokości 2.5 bln $? Wg ciebie jest to normalne zachowanie ?

4

Możliwe, że Messi pojął że nie potrafi perfekcyjnie wykonywać rzutów karnych i woli oddawać kolegom :)

0

4 Gb to są w pamięci karty graficznej, napisał 8 Gb RAMu

0

Porownujesz 33 letniego wyjadacza wzgledem 21 letniego młokosa? No nieźle :D

0

Inżynieria Chemiczna

0

Czy działa apka na telefon ze streamami z meczy? Pamiętam że kiedyś byla

0

Ale co ma do rzeczy tak naprawdę mówienie o tym swoim bliskim, takie są fakty i tego nie oszukasz. Nie rozumiem nadal czemu się kłócisz z prawdą?

1

No i weź tu dyskutuj, naprawdę trzeba ciebie cofnąć do podstawówki, bo dalej nie znasz pojęcia wartości średniej. P.S. moje kobiety o tym wiedzą i same mi przyznają, że jestem inteligentniejszy :)

2

Typie, koledzy podali tyle argumentów pozytywnych i wyjaśniających niezrozumiałe tematy, a ty nadal o tych kobietach? Jakiegoś laga mózgu masz? Masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem? Może powinieneś cofnąć się do podstawówki?

0

Ja coś 2007/08, pierwszy koment 2009 :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?