wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
R.I.P FIFEK.
17
I co hejterzy, rewolucja123, pax?
0
Gwiazdowski zna się na temacie, ale zastanawia mnie jego pojawienie się nagłe w polityce po koalicji prawej strony, która w podatkach ma podobny pogląd.
0
Dembele jest napastnikiem :)
0
I cyk Malcom na trybuny :P
3
Droga redakcjo, konto to mamy w banku :)
5
Sokół pozamiatał:
0
Pewnie ze względu na wrogie środowisko :P
5
Wystarczy odpowiedni trening motoryczny, można zdecydowanie poprawić swoją koordynację.
0
Obecnie całek w liceum nie ma z tego co mi wiadomo, jedynie z trudniejszych to jakieś proste pochodne.
0
Ze wszystkim się zgodzę, oprócz jednej rzeczy. Matematyka jest to jeden z najważniejszych przedmiotów, uczy logicznego myślenia, pomijając proste rachunki które się przydają w życiu, żeby nikt Ciebie nie oszukał. Język polski także jest potrzebny, ale ilość godzin na profilach ścisłych to obecnie zdecydowanie za dużo moim zdaniem.
1
Tutaj się nie zgodzę, historia wbrew pozorom jest bardzo ważnym przedmiotem, należy wiedzieć na kogo uważać :)
2
Wolałbym pożegnać Busqetsa..
15
Widać doskonale kto finansuje takie zestawienie :)
7
Longlet ;) przecież "o" nie jest nawet blisko "e".
0
Bein US transmituje, więc nie musisz się męczyć z ruskim streamem.
1
Człowiek się cieszy, że w 1 pracy zarabia 3500 netto, a tu młodszy zarabia 10 mln podstawy :P
2
Tak wychodzi licytacja z petrodolarami niestety.
0
WTF ?
4
Wystarczającą motywacją jest ewentualne zapłacenie warunków :P
0
Jak widziałem ten samolot to bałbym się do niego wsiąść :/
1
Oksymoron inteligentny debil? :)
0
No i bardzo dobrze, Suarez może zacznie grać jeszcze lepiej :D
3
Dokładnie tak :)
17
To znaczy, że Twój kolega to idiota :D
0
Bardziej preferuję ten rap :
2
"potrafisz ty czytać?", "Dociera?", "Przeczytaj 100 razy może coś pojmiesz", hahahah klasyk grany :P
0
Co tutaj dopisywać, wyjaśniłeś prawidłowo wszystkim ignorantom na czym to wszystko polega, ja bym na to nie miał siły :)
0
No kiedyś to było :p
1
Wyjustowany czyli wyrównany po obu stronach, jak przerzucasz to word próbuje wyrównać obustronnie i tak to wyglada, zamiast używania shift+ enter używaj twardej spacji, tj. ctrl+shift+spacja