8

Dobra, idźcie spać bo nie nadążam czytać komentarzy :D

0

Jak to się mówi, raz na rok to i kura piardnie :)

0

I jest nareszcie nasz kochany pax, jeśli będziesz miał czas i chęci to prosilbym Ciebie o analizę, dajmy na to Malcoma i Semedo

0

Żółtej kartki nie powinno być :)

1

Jakoś pax po ostatnim meczu Semedo schował się do jaskini :)

6

W klasykach zawsze tak gra

1

Ktoś musiał :P

1

W 1 połowie lewa strona nie istniała, wszystko do Malcoma szło :D

0

Na pewno Ślepnąc od świateł

6

Remis? Zdecydowanie lepiej będzie wyglądać nawet 1:0.

1

Sprawdź czy kupiłeś kość o tej samej częstotliwości taktowania co stara

0

Polecam także, nawet PRO8L3M zrobił świetną interpretację tego filmu w utworze HEAT.

0

Najważniejsze, aby Dembele był dostępny na mecz.

13

Nie rozumiem Twojego pytania bo taki tunel już jest

0

Radzilbym używać polskiego tłumaczenia

0

To już inna sprawa xd

0

No strzał po gwizdku więc nie moze uznać

1

Alena troche zestresowany chyba bo dużo niedokładności z jego strony

1

Zrobi psikusa i wystawi Boatenga, wg niego każdy jest najlepszy :D

0

Wszystko pięknie ale jak Busqets sie nie ogarnie to ciezko będzie o czyste konto

0

Busqetsowi pyłek do oka wpadł :p

1

"Nie łapiesz to skumaj nazajutrz" :P

0

Bym wolał żeby stoczył jeszcze jedną walkę i potem brał się za Wildera

2

Nie jaram się tego typu pogrywkami, dla mnie Szpaku i Bezczel to raczej średniej klasy raperzy.

1

To sobie odpocznie i poszuka formy :)

0

Co za wariacik Busqets, zaraz czerwo złapie :P

0

Jego ruchy podczas szybkiego biegu wyglądają naprawdę dziwnie, jakby miał się zaraz rozpaść na kawałki

4

Jak patrzę na Busiego jak wraca "sprintem" do obrony to az mnie oczy bolą, dziwię się że pilkarz o tak słabej koordynacji jest w stanie grać na takim poziomie

0

R.I.P FIFEK.

17

I co hejterzy, rewolucja123, pax?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?