wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Dobra, idźcie spać bo nie nadążam czytać komentarzy :D
0
Jak to się mówi, raz na rok to i kura piardnie :)
0
I jest nareszcie nasz kochany pax, jeśli będziesz miał czas i chęci to prosilbym Ciebie o analizę, dajmy na to Malcoma i Semedo
0
Żółtej kartki nie powinno być :)
1
Jakoś pax po ostatnim meczu Semedo schował się do jaskini :)
6
W klasykach zawsze tak gra
1
Ktoś musiał :P
1
W 1 połowie lewa strona nie istniała, wszystko do Malcoma szło :D
0
Na pewno Ślepnąc od świateł
6
Remis? Zdecydowanie lepiej będzie wyglądać nawet 1:0.
1
Sprawdź czy kupiłeś kość o tej samej częstotliwości taktowania co stara
0
Polecam także, nawet PRO8L3M zrobił świetną interpretację tego filmu w utworze HEAT.
0
Najważniejsze, aby Dembele był dostępny na mecz.
13
Nie rozumiem Twojego pytania bo taki tunel już jest
0
Radzilbym używać polskiego tłumaczenia
0
To już inna sprawa xd
0
No strzał po gwizdku więc nie moze uznać
1
Alena troche zestresowany chyba bo dużo niedokładności z jego strony
1
Zrobi psikusa i wystawi Boatenga, wg niego każdy jest najlepszy :D
0
Wszystko pięknie ale jak Busqets sie nie ogarnie to ciezko będzie o czyste konto
0
Busqetsowi pyłek do oka wpadł :p
1
"Nie łapiesz to skumaj nazajutrz" :P
0
Bym wolał żeby stoczył jeszcze jedną walkę i potem brał się za Wildera
2
Nie jaram się tego typu pogrywkami, dla mnie Szpaku i Bezczel to raczej średniej klasy raperzy.
1
To sobie odpocznie i poszuka formy :)
0
Co za wariacik Busqets, zaraz czerwo złapie :P
0
Jego ruchy podczas szybkiego biegu wyglądają naprawdę dziwnie, jakby miał się zaraz rozpaść na kawałki
4
Jak patrzę na Busiego jak wraca "sprintem" do obrony to az mnie oczy bolą, dziwię się że pilkarz o tak słabej koordynacji jest w stanie grać na takim poziomie
0
R.I.P FIFEK.
17
I co hejterzy, rewolucja123, pax?