0

Jeśli przyjdzie do nas to mam nadzieję że posadzi w końcu tego Suareza.

0

20 mln w kieszeni :)

0

A dlaczego? Z prostego względu, styl Barcelony zmienił się diametralnie. Mimo dobrej techniki i inteligencji, słaba motoryka nie pozwala naprawiać błędów przy dominacji przeciwnego zespołu. Piłka nożna stała się mocno fizyczna, czy chcemy tego czy nie takich zawodników jak Busqets będziemy widywać coraz mniej.

0

Niedawno? Chyba w 2015 roku :)

0

No chyba na Albe czy Pique sobie nie pokrzyczy :)

0

"gra" w Barcelonie bo jest wychowankiem, gdziekolwiek indziej to by na ławie siedział od 3 sezonów, tragiczna gra przeplatana nielicznymi dobrymi meczami.

0

No chyba nie Pusi, kiwanko pod swoim polem karnym bym nie nazwał wychodzeniem spod pressingu :)

0

Spokojnie można dorzucić do tego grona Roberto i Albę :)

0

To jest jakiś żart że Live przebiegło 7 km więcej grając praktycznie tą samą 11 przez caly sezon. Największe asy od nas z druzyny odpoczywaly w meczu ligowym i nie dali rady biegać.

0

Jeszcze byłbym w stanie zrozumieć symulkę w pobliżu pola karnego, ale nie kurde na środkowej linii boiska, kiedy Suarez jest najbardziej wysuniętym zawodnikiem!

0

Chyba powtorki nie widziałeś

0

Nie było spalonego.

0

Nie wystawił, Roberto zamiast Semedo to kryminał

7

Przestańcie się czepiać Dembele, może spójrzcie lepiej na Albe, ktory mając sytuacje sam na sam i obrońców metr za sobą cofa pile do Messiego:) to jest żenada totalna

1

Bo mogli i mieli niedaleko.

0

Nie, jest ważne tylko obcinają punkty za formę.

0

Po prostu za mniejszą liczbę słów obcinają punkty.

11

Może w końcu sztab medyczny skupi się na tym, żeby w presezonie Dembele wzmocnił swoje mięśnie. Indywidualne ćwiczenia na nabranie masy mięśniowej, odpowiednia dieta i będzie dobrze :)

0

Gdzie to się wykupuje?

0

Hmm zobaczmy, skoro wypowiadają sie za wszystkich Żydów, nawet obywateli Polski w latach wojennych. To chyba Ty nie rozumiesz czym jest ustawa 447. Naprawdę szkoda słów.

0

Nie wiem czy ślepy jesteś czy masz wybiórczą pamięć? Szkalowanie Polski przez władze Izraela oraz wspólna retoryka USA i pejsatych to pewnie fałsz?

0

Ta śmierć jest dziwnie podejrzana, zachowanie bliskich po pogrzebie itp. Pomijając to, w którym momencie Braun pokazuje że jest czubem? Bo ja uwielbiam słuchać jego wypowiedzi, ze wzgledu na jego wysoką kulturę osobistą i odpowiedni dobór słów do przekazania swoich myśli.

5

Gdzie Braun pokazuje, że jest czubem?

3

A w Chile nie mówi się przypadkiem po hiszpańsku? :P

0

To nie jest tak, że taktyka przeciwnika jest statyczna :D Klopp także reagował zmianami, ale Valverde wygasil do końca jego potencjal :)

20

Trzask pękających dup kibiców Liverpoolu na ich stronie słychać w innej galaktyce :) a to sędzia słaby, a to Suarez cham i Coutinho :)

0

Z ciekawości gdzie je widzisz? Nikt tam za dużo nie komentuje, a jak juz to pojedyncze dzbany.

0

Sugeruje się swoimi doświadczeniami :D za wklejenie bezpośredniego linka do zdjęcia 18+ dostałem 2 tygodnie :P chyba, że masz chody to lajcik

0

No i banik :).

0

Odnosiłem się do cen paliw w Polsce, zupelnie nie zależy ona od cen ropy naftowej jakbyś nie wiedział.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?