wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bady48 no przecież są procentowe ? Czyli adekwatne do zarobków...
1
@Piotr89Sand zwykła charyzma u trenera wystarczy zmienić postępowanie
0
@Jericho kobiety mu brakuje, która by go przycisnęła trochę :D
1
@SeeleyBooth renderowane kurła
0
Kolesiostwo utrzymane :D
0
@chudym to obejrzyj sobie co zrobił próbując dogadać się z Konfederacją, a raczej Tyszka. Zastanów się co mówisz z tą wiarygodnością.
0
@Cule92 ale bierzesz w swoich wypowiedziach taką alternatywę, co nie powinno mieć miejsca.
0
@Cule92 daj sobie spokój z tym Roberto na PO, Roberto zostaje w pomocy i koniec.
0
@masik86 jak może pamiętać, przeciwnik przecież :)
7
Szejk stworzył piosenkę dla Neymara:
:D
0
@bartoszekkk ileż można to powtarzać :)
0
@Krystek9318 lepiej Busqetsa :)
1
@ka3fcb nie wiem kto wątpił, przecież to pomocnik z krwi i kości, jego miejsce jest w pomocy a nie gdzieś na prawej obronie
1
@KSOO3 poczekaj do oficjalki, może być że w prześcieradle będziesz go oglądał :D
0
@antylegionista akurat Licheń był budowany z datków wiernych
1
@Skaramuczi chyba tylko ślepy tych zachowań nie widzi :D
0
@Drzakubs oczywiste jest to że został zutylizowany
1
@insp1re nie zmienia to faktu, że darł się w 2 meczu z Live na wszystkich, a grał taką padakę, że byl zdecydowanie najgorszy na boisku
0
@Mizander Może Komar miał jakieś problemy z adaptacją czy coś. Teraz jak jest Antek to może to sprawniej przejdzie :P
0
@Pustelnik hehehehehehehehehehe
3
@pax przecież ja tego nie napisałem.
0
@pax no i co w związku z tym? Może Valverde ma teraz inny zamysł taktyczny na ten sezon i widzi go inaczej?
0
@Pontus
@msmsms
Tak jak kolega Pontus napisał, na Twoim miejscu dałbym sobie trochę czasu rozruchowego na dojście do takiego celu treningowego. Chyba, że regularnie i tak trenujesz i wiesz, że dasz radę. Żeby nie było efektu zrezygnowania, jeśli zakatujesz się na początku to szybko skończysz przygodę z treningiem.
0
@grubiorz zysku operacyjnego masz przecież 8 mln plus zmienne?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Bywa, przynajmniej zarobimy na nim sporą sumkę :P
0
@tadzik447 trza się czasem odchamić :D
1
@IronSanHybrid whisky też bardzo dobra na takie dolegliwości
0
@nitey jak miałeś wifi to było pobrać potrzebny akurat fragment mapy
0
@Isso89 mogę prosić również?