0

@bady48 no przecież są procentowe ? Czyli adekwatne do zarobków...

1

@Piotr89Sand zwykła charyzma u trenera wystarczy zmienić postępowanie

0

@Jericho kobiety mu brakuje, która by go przycisnęła trochę :D

1

@SeeleyBooth renderowane kurła

0

Kolesiostwo utrzymane :D

0

@chudym to obejrzyj sobie co zrobił próbując dogadać się z Konfederacją, a raczej Tyszka. Zastanów się co mówisz z tą wiarygodnością.


0

@Cule92 ale bierzesz w swoich wypowiedziach taką alternatywę, co nie powinno mieć miejsca.

0

@Cule92 daj sobie spokój z tym Roberto na PO, Roberto zostaje w pomocy i koniec.

0

@masik86 jak może pamiętać, przeciwnik przecież :)

7

Szejk stworzył piosenkę dla Neymara:




:D

0

@bartoszekkk ileż można to powtarzać :)

0

@Krystek9318 lepiej Busqetsa :)

1

@ka3fcb nie wiem kto wątpił, przecież to pomocnik z krwi i kości, jego miejsce jest w pomocy a nie gdzieś na prawej obronie

1

@KSOO3 poczekaj do oficjalki, może być że w prześcieradle będziesz go oglądał :D

0

@antylegionista akurat Licheń był budowany z datków wiernych

1

@Skaramuczi chyba tylko ślepy tych zachowań nie widzi :D

0

@Drzakubs oczywiste jest to że został zutylizowany

1

@insp1re nie zmienia to faktu, że darł się w 2 meczu z Live na wszystkich, a grał taką padakę, że byl zdecydowanie najgorszy na boisku

0

@Mizander Może Komar miał jakieś problemy z adaptacją czy coś. Teraz jak jest Antek to może to sprawniej przejdzie :P

0

@Pustelnik hehehehehehehehehehe

3

@pax przecież ja tego nie napisałem.

0

@pax no i co w związku z tym? Może Valverde ma teraz inny zamysł taktyczny na ten sezon i widzi go inaczej?

0

@Pontus
@msmsms
Tak jak kolega Pontus napisał, na Twoim miejscu dałbym sobie trochę czasu rozruchowego na dojście do takiego celu treningowego. Chyba, że regularnie i tak trenujesz i wiesz, że dasz radę. Żeby nie było efektu zrezygnowania, jeśli zakatujesz się na początku to szybko skończysz przygodę z treningiem.

0

@grubiorz zysku operacyjnego masz przecież 8 mln plus zmienne?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Bywa, przynajmniej zarobimy na nim sporą sumkę :P

0

@tadzik447 trza się czasem odchamić :D

1

@IronSanHybrid whisky też bardzo dobra na takie dolegliwości

0

@nitey jak miałeś wifi to było pobrać potrzebny akurat fragment mapy

0

@Isso89 mogę prosić również?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?