0

@Katalończyk 99 ustawil go po stronie Sancho

0

Trochę przestawiają młodego xd

0

@Suzu z Valencia która miala spore problemy, zobaczymy jak pójdzie w Borussią, wtedy mozna oceniać.

0

@Criss18Barca już bez przesady z tym kręceniem :D

0

@wlodziu99 bo to Mario :p

1

@Transu96 też poproszę :D

0

@Katalonbar Griezmann chyba jest jeszcze stylowo w Atletico częściowo, podejmuje drybling gdy wie że zakończy się on sukcesem.

1

@Bykunn zrobiłeś mi cały dzień :)

0

@TheMefju Dortmund chyba za mocny na Fatiego od 1 minuty, ale na podmeczonego czemu nie :)

0

@YouShouldListenToMe to chyba bym miał z 3 już :D

0

@grizzy10 wyraźnie schudł, może wyjdzie mu to na dobre i utrzyma formę

0

@BarcaInfo na luzie do końca sezonu odrobią.

3

Valverde słowiański przykuc i sie zastanawia co tu sie dzieje :D

0

Gruby niezle :D

0

Gruby nie taki gruby xd

0

@staske to ten co sepleni?

0

Ojoj Cilessenowi widać spadł trochę poziom po przejściu do Valencii.

0

@SuperPatsonFCB poprzedni gdyby nie noga przeciwnika to by weszla :D

1

@MSDCbrzdyk de jong

0

@ShawnC superlogiką określasz to ze masz do końca kupę kolejek na zdobycie punktów oraz leciwego napadziora na ławce tuż po kontuzji + reszte kontuzjowanych napastników? Nic takiego nie napisałem, że wolałbym grać w LE kosztem wychowanków. Logika na niskim poziomie, leć odrabiać lekcje.

0

@EldoradoHaze lekcje odrobileś?

0

Podoba mi się ten skład, mogą nawet jak dla mnie przegrać, ważne że młodzież gra :)

0

A player cały czas na górze :)

0

@amanter wcale nie takie śmieszne, w prawie polskim klub ma możliwość obniżenia wynagrodzenia do 50%,
http://prawopilkinoznej.pl/wynagrodzenie-zawodnika-w-czasie-kontuzji-lub-choroby/

0

@Suzu ciekawe czy mają zapisy obniżające wynagrodzenie podczas kontuzji.

1

@Barca_Big_Moment bo Valverde na ławce :)

0

@IAmBackCules co do tego Balcerowicza to bym się spierał, jego denominacja pogrążyła Polskę, nie wiem czy o tym wiesz. Oczywiście z tą inflacją to byl sarkazm :)

5

@goldenboy a przedstawiciele PiS mówią że utrzymaja inflację na poziomie 2.5% rdr :)

1

@Kubox trza bylo do bagażnika ładować i na dziczyznę.

0

@Colon siajomi lepsze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?