wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@bady48 chyba mało się interesujesz polityką, że tylko PiS spełnia te warianty :) co to znaczy, że ludzie potrzebują socjalu? Co to za gadanie? Nigdy nie sprawdził sie w historii ustrój socjalistyczny/komunistyczny. Ludzie jedynie czego potrzebują to swobody w działaniu, a nie kolejnych podatków i łożenia na nierobów.
2
@Janiama ile Korwin ma lat? Nie zwracam na niego większej uwagi, tylko na jego otoczenie. Młodzi, energiczni ludzie, z dużą wiedzą i odpowiednim wyksztalecniem.
0
@Chwytliwy obraza majestatu, paf paf.
1
@kerouac jak nie wiesz na kogo oddać głos, to spróbuj na tego kogo nie było w liczniejszym gronie w sejmie, sprawdzić, zobaczyć na ile mówią prawdę ( nie mówię tu o Lewicy)
0
@Chwytliwy strzelam :D może niecelnie
2
@Ratamahatta większość elektoratu PiS nie korzysta z internetu :)
1
@Chwytliwy co tam SLD? :P
4
@Janiama oczywiście nie odwracam się od ukochanego kraju, głosuje na Konfederację, żadne gamonie pokroju KO czy innych którzy się przebijają w obietnicach socjalnych żeby koryto dorwać.
4
@Chwytliwy a ja widziałem, Barack Obama.
0
@MrNobody to Ty jej masz otwierać biznes? Trochę dziwnie brzmi. Potem będzie mówić, że słaby pomysł miałeś i sie jej nie podoba :) niech sama coś wymyśli
0
@BartqRKO grają bo podejrzewam, że federacja opłaca kilka mln $ ubezpieczenia w razie kontuzji klub ma zwrot pieniędzy, chyba wszyscy koszykarze mają taką klauzulę.
0
@zadafcb Hrycaniuk zaspał
0
@Colon niestety proste zależności ekonomiczne nie docierają do takich osób :P
1
@jeyx77x ciekawe kto ma kreować jak Zieliński zniknął w 2 połowie:) Grosicki?
0
@Ratamahatta a kto usprawiedliwia? :D
0
O proszę, coś nowego :)
1
@krissu8 taśma siada
0
Ależ wyantycypowal zamiary przeciwnika :D
0
@neymarjr_143 gościu za całokształt gry ze wszystkich sezonów nie dają złotej piłki, liczy się tu i teraz, gra w ogorkowej lidze? Gra, choćby nastrzelal 50 bramek to nie wygra LM, a same bramki nie wystarczą na wygranie złotej piłki.
0
@neymarjr_143 no póki co to jest po łącznie pol roku absencji i gra w ogorkowej lidze, jak grał w La Liga to nie wygrał ZP więc co to zmienia?
0
@neymarjr_143 masa bramek i asyst w ogorkowej lidze
1
@michal26 swoją drogą chciałbym wiedzieć ile będzie kosztować te ozonowanie ścieków spływających do Wisły :)
0
Bonus RPK z nowym numerem, osobiście nie przepadam za jego twórczością, ale tutaj tekst i agresywne flow dobrze zgrane. Po za tym co sądzicie o jego sprawie?
0
@NeroTFP pewnie za dużo sterydów i się odezwało teraz.
0
@Jakchcesz może on potrzebuje hejterstwa :D ostatnim razem jak go hejtowali mocno to zaczął strzelać bramki :D
0
@kolagadawid taktyk.
0
@Witekk10 takie trochę na jedno kopyto te nutki Walkera.
22
Polska mentalność, im wiekszy ucisk, tym większa wola walki :)
7
Szok, wygrać z taką drukarnią, wielki szacunek.
0
@Avada Kedavra nie oglądałem jego wypowiedzi.