5

@bady48 chyba mało się interesujesz polityką, że tylko PiS spełnia te warianty :) co to znaczy, że ludzie potrzebują socjalu? Co to za gadanie? Nigdy nie sprawdził sie w historii ustrój socjalistyczny/komunistyczny. Ludzie jedynie czego potrzebują to swobody w działaniu, a nie kolejnych podatków i łożenia na nierobów.

2

@Janiama ile Korwin ma lat? Nie zwracam na niego większej uwagi, tylko na jego otoczenie. Młodzi, energiczni ludzie, z dużą wiedzą i odpowiednim wyksztalecniem.

0

@Chwytliwy obraza majestatu, paf paf.

1

@kerouac jak nie wiesz na kogo oddać głos, to spróbuj na tego kogo nie było w liczniejszym gronie w sejmie, sprawdzić, zobaczyć na ile mówią prawdę ( nie mówię tu o Lewicy)

0

@Chwytliwy strzelam :D może niecelnie

2

@Ratamahatta większość elektoratu PiS nie korzysta z internetu :)

1

@Chwytliwy co tam SLD? :P

4

@Janiama oczywiście nie odwracam się od ukochanego kraju, głosuje na Konfederację, żadne gamonie pokroju KO czy innych którzy się przebijają w obietnicach socjalnych żeby koryto dorwać.

4

@Chwytliwy a ja widziałem, Barack Obama.

0

@MrNobody to Ty jej masz otwierać biznes? Trochę dziwnie brzmi. Potem będzie mówić, że słaby pomysł miałeś i sie jej nie podoba :) niech sama coś wymyśli

0

@BartqRKO grają bo podejrzewam, że federacja opłaca kilka mln $ ubezpieczenia w razie kontuzji klub ma zwrot pieniędzy, chyba wszyscy koszykarze mają taką klauzulę.

0

@zadafcb Hrycaniuk zaspał

0

@Colon niestety proste zależności ekonomiczne nie docierają do takich osób :P

1

@jeyx77x ciekawe kto ma kreować jak Zieliński zniknął w 2 połowie:) Grosicki?

0

@Ratamahatta a kto usprawiedliwia? :D

0

O proszę, coś nowego :)

1

@krissu8 taśma siada

0

Ależ wyantycypowal zamiary przeciwnika :D

0

@neymarjr_143 gościu za całokształt gry ze wszystkich sezonów nie dają złotej piłki, liczy się tu i teraz, gra w ogorkowej lidze? Gra, choćby nastrzelal 50 bramek to nie wygra LM, a same bramki nie wystarczą na wygranie złotej piłki.

0

@neymarjr_143 no póki co to jest po łącznie pol roku absencji i gra w ogorkowej lidze, jak grał w La Liga to nie wygrał ZP więc co to zmienia?

0

@neymarjr_143 masa bramek i asyst w ogorkowej lidze

1

@michal26 swoją drogą chciałbym wiedzieć ile będzie kosztować te ozonowanie ścieków spływających do Wisły :)

0



Bonus RPK z nowym numerem, osobiście nie przepadam za jego twórczością, ale tutaj tekst i agresywne flow dobrze zgrane. Po za tym co sądzicie o jego sprawie?

0

@NeroTFP pewnie za dużo sterydów i się odezwało teraz.

0

@Jakchcesz może on potrzebuje hejterstwa :D ostatnim razem jak go hejtowali mocno to zaczął strzelać bramki :D

0

@kolagadawid taktyk.

0

@Witekk10 takie trochę na jedno kopyto te nutki Walkera.

22

Polska mentalność, im wiekszy ucisk, tym większa wola walki :)

7

Szok, wygrać z taką drukarnią, wielki szacunek.

0

@Avada Kedavra nie oglądałem jego wypowiedzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?