wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Odesseiron To mój promotor, profesor Ciach razem ze swoimi doktorantkami rozkręcił ten temat. Zobaczymy co z tego wyjdzie
0
@Odesseiron A o polskiej sztucznej krwi słyszałeś? Temat juz się kręci kilka lat, powoli do przodu idą badania
0
@MesQueUnClub96 Chciał stulejarz zapunktować :)
0
@Mateusz981 Zapomnij :)
0
@Grzesior667 Czytać nie umiesz?
0
@Grzesior667 No dużo dlatego pisze szok xd
2
@Grzesior667 Szpaler to sobie zrobił przyjęciem
6
No to jest fenomen, nie da się zrozumieć gościa który gra padakę caly mecz, ładuje 2 bramki w 2 trudnych akcjach. Szok
2
Valverde, na Boga, zdejmij tego Suareza.....
1
No gdyby nie Semedo to 0:3 i baj baj :D
0
Noge urwali xd.
0
Suarez popisowe zagrania :DD
0
Nie pekajcie, wygramy 2:1
0
Ładnie tam Pique poszedl :D
0
@Suzu Jak zwykle napoli kupon...
0
@xVENUMx Napoli napoli kupon spier..
3
@Jakchcesz No z Suarezem ciężko mieć chemię w meczu jak nie potrafi podać
0
@Messini Dobry fart xd
9
@betonito Do tego się tym bardziej nie nadaje
1
@daniel32778 Są ludzie i kwakwarakwa
1
SzokkkkkkkkkkkKkkk
0
@cracker Tylko debetowka, a nie kredytowa :)
0
@mrboom Barmani jak najbardziej mogą czynić zło lub współpracować z osobami, którym będzie zależeć na stanie wskazującym osoby poszkodowanej. Nie znam dokładnie kroków prawnych jakie można podjąć w tym temacie, ale warto spróbować i sprawdzić
1
@NeroTFP Akurat w robocie się odpali xd
1
@BaroPodertos w każdym meczu zrobi jakiś wylew. Kompletnie nie rozumiem ludzi którzy go bronią.
0
Brawo Busi :). B
0
@Tom0VeB zawiłości komu sprzyjają i dlaczego są dosyć trudne do określenia. Tvn nabyła żydokomuna i nadaja przeciw PiS (George Soros i inni mu podobni) :)
0
@MichalZZZ no to zostaje obejrzeć Supernatural (nie z tego świata) świetny klimat, jak to poczujesz to mimo że sezony 7,8,9 nie są idealne, dalej będziesz chciał to oglądać, ja tak mam i zawsze bylem na bieżąco. Kolejne już są dobre
0
@Tom0VeB tvn jest amerykański xd
0
@MichalZZZ ogólnie jeden z lepszych seriali jakie w ogóle wyszły.