0

@Jakchcesz Roberto też sobie truchta, nie jest to domeną tylko Semedo

1

@LeoMessi1994 To obejrzyj jeszcze raz ten mecz, jak Vinicius robił z niego wiatrak to załóż okulary. Raz moze dwa go przeszedł, reszta dryblingów była wyjaśniona przez Semedo

0

@FDJ Przynajmniej tańszy o wiele

0

@Showman wydaje mi się, że prędzej Borussia wygra z PSG niż Atletico z Live

1

@SuperVegeta zobaczymy, trzymam kciuki za Polaka rodaka

0

@dominiczek12 strimsworld

0

Fajne kursy dzisiaj, postawiłem na 1:2 dla Live i wygraną Borussi. Łączny kurs 26.59

0

@Uukasz_93 Bartomeu zrobil dobre transfery ( Dembele, De Jong), trochę gorszy ( Coutinho), to nie jego wina ze albo nie graja wcale, albo poniżej oczekiwań. Finansowo też stoi bardzo dobrze. Tego mu odmówić nie można, biznes umie prowadzić.

1

@gorgota nic nie rób bo nie tylko wyczyszczą na 1900 ale i na więcej, złodziejstwo po prostu.

0

@barteq co to za dziwna semantyka, sezon zaczyna się we wrześniu, więc przygotowanie przed jest presezonem...

0

@barteq już bez przesady, presezon który trwa 2-3 tyg przygotowuje na pierwsze mecze, potem to juz inna bajka

0

@messi 94 oczywiście zgadza się, jednak było to 4 lata temu

0

@Gaucho w tamtym sezonie też mi się tak wydawało.

4

@messi 94 a o Suarezie to zapomniałeś? :d

0

Strata Roberto i powrót "sprintem", Semedo taki zły :D

0

@ProMILs taki Busqets w linii ataku?

0

Co tam.hejterki hehehehe

1

@Luki 10 jak nie dostanie podania to nie potrafi. Na razie tych podań do ofensywy nie ma

1

@Uukasz_93 no jak możesz tak mówić, najlepszy defensywny pomocnik świata

0

@PanZagadka raczej trenerzy od przygotowania fizycznego :)

0

Zastanawia mnie czemu nikt nie próbuje prostopadłego podania przez 2 linie formacji do wybiegającego Griezmanna?

0

Obsrani nawet u siebie juz :D

0

@dniel nie tylko on tak mówi

0

@NGTRX w te 2 tygodnie nie zbudujesz formy fizycznej, ją buduje się cały rok.

0

@feiticeira poziom tej debaty ze strony Mazurka to dno, ciągle przerywanie, brak możliwości dokończenia wypowiedzi itp. dziennikarskie dno

0

@puyol_presidend5 nie nie potrafi się wysłowić, ta kandydatura to żart.

0

@MarioVeB! Naciągnęli ale bez przesądy

1

@MarioVeB! Po zerwaniu ścięgna 3 miesiące? Chyba żartujesz

0

@norbi77 no to skoro taki zmęczony to niech usiądzie na lawce i odpocznie :)

0

@norbi77 no z tym wybieganiem na pozycję to za dużo w tym meczu nie było. Chyba nie trzeba mieć automatyzmow do tego żeby ostro nie faulować? Gdyby nie sędzia kalosz, w 1 połowie powinien czerwo obejrzeć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?