wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Jakchcesz Roberto też sobie truchta, nie jest to domeną tylko Semedo
1
@LeoMessi1994 To obejrzyj jeszcze raz ten mecz, jak Vinicius robił z niego wiatrak to załóż okulary. Raz moze dwa go przeszedł, reszta dryblingów była wyjaśniona przez Semedo
0
@FDJ Przynajmniej tańszy o wiele
0
@Showman wydaje mi się, że prędzej Borussia wygra z PSG niż Atletico z Live
1
@SuperVegeta zobaczymy, trzymam kciuki za Polaka rodaka
0
@dominiczek12 strimsworld
0
Fajne kursy dzisiaj, postawiłem na 1:2 dla Live i wygraną Borussi. Łączny kurs 26.59
0
@Uukasz_93 Bartomeu zrobil dobre transfery ( Dembele, De Jong), trochę gorszy ( Coutinho), to nie jego wina ze albo nie graja wcale, albo poniżej oczekiwań. Finansowo też stoi bardzo dobrze. Tego mu odmówić nie można, biznes umie prowadzić.
1
@gorgota nic nie rób bo nie tylko wyczyszczą na 1900 ale i na więcej, złodziejstwo po prostu.
0
@barteq co to za dziwna semantyka, sezon zaczyna się we wrześniu, więc przygotowanie przed jest presezonem...
0
@barteq już bez przesady, presezon który trwa 2-3 tyg przygotowuje na pierwsze mecze, potem to juz inna bajka
0
@messi 94 oczywiście zgadza się, jednak było to 4 lata temu
0
@Gaucho w tamtym sezonie też mi się tak wydawało.
4
@messi 94 a o Suarezie to zapomniałeś? :d
0
Strata Roberto i powrót "sprintem", Semedo taki zły :D
0
@ProMILs taki Busqets w linii ataku?
0
Co tam.hejterki hehehehe
1
@Luki 10 jak nie dostanie podania to nie potrafi. Na razie tych podań do ofensywy nie ma
1
@Uukasz_93 no jak możesz tak mówić, najlepszy defensywny pomocnik świata
0
@PanZagadka raczej trenerzy od przygotowania fizycznego :)
0
Zastanawia mnie czemu nikt nie próbuje prostopadłego podania przez 2 linie formacji do wybiegającego Griezmanna?
0
Obsrani nawet u siebie juz :D
0
@dniel nie tylko on tak mówi
0
@NGTRX w te 2 tygodnie nie zbudujesz formy fizycznej, ją buduje się cały rok.
0
@feiticeira poziom tej debaty ze strony Mazurka to dno, ciągle przerywanie, brak możliwości dokończenia wypowiedzi itp. dziennikarskie dno
0
@puyol_presidend5 nie nie potrafi się wysłowić, ta kandydatura to żart.
0
@MarioVeB! Naciągnęli ale bez przesądy
1
@MarioVeB! Po zerwaniu ścięgna 3 miesiące? Chyba żartujesz
0
@norbi77 no to skoro taki zmęczony to niech usiądzie na lawce i odpocznie :)
0
@norbi77 no z tym wybieganiem na pozycję to za dużo w tym meczu nie było. Chyba nie trzeba mieć automatyzmow do tego żeby ostro nie faulować? Gdyby nie sędzia kalosz, w 1 połowie powinien czerwo obejrzeć