0

@kerouac pizzagate też była tylko teorią :D

5

@mateofal jak ona po 5 latach związku, mówi że po paru miesiącach uczucie wygasło to ja bym się poważnie zastanowił nad tym czy to ta kobieta i czy nie ma drugiego dna jej decyzji.

1

@Statistics Ciekawe czemu odszedł :D

1

@kerouac bardzo źle się stanie jeśli Łukaszenka nie wygra

0

@tobiasson92 dlatego obecne wyliczenia śmiertelności na nic się zdają, bo śmiertelność jest wielokrotnie niższa ze względu na ponad 80% osobników przechodzących bezobjawowo.

2

@tobiasson92 początkowo, gdy nie było wiadomo, że ten wirus nie jest taki groźny jak go przedstawiono ograniczenia były zrozumiałe. Natomiast teraz, gdy wiemy więcej model szwedzki jest jedyny rozsądny.

0

@Pustelnik człowiek bez godności i profesjonalizmu. Pokazal ile jest wart

4

Najpierw trzeba sprzedać seniorów z pomocy :)

1

@kerouac smolarek z bvb xd

1

@Kubox poproszę

2

@panczo Jeśli wyszliby takim ustawieniem jak z Villareal to Griezmann na pewno by się przydał.

0

@Jakchcesz na to już Tobie nie odpowiem

0

@mr_robot głupi odnośnie asyst?

0

@bixmix 21 asyst do 8. Przepaść, oczywiście słyszałem, że gdyby wykorzystali podania Benzemy to by miał 16 xd

0

@MichalZZZ Niestety tak

0

Benzema piłkarzem sezonu LaLiga :D

0

@Reden Właśnie patrząc na Rafinhe, nie wiadomo czy Dembele będzie grał regularnie w tym klubie.

0

@lucca87 dokładnie, do tego jeszcze dochodzi strefa klimatyczna, niskie temperatury jeszcze bardziej będą obniżać zasięg, bo samochód będzie używał energii nawet w czasie postoju na dogrzanie aku. Dopóki nie zmieni się technologia magazynowania energii, dopóty nie będzie to funkcjonalne

2

@Coutinho007 pytanie trzeba sobie zadać czy jakby grał w Leganes to by spadł?

0

Ale ręcznik :)))

20

Busquets na ławkę, za niego De Jong i jazda.

0

@Veb1233 własnie co nawyczynial ów użytkownik

4

@Coutinho007 Busquets na ławkę, a De Jong na jego miejsce

0

@Muszynianka jakież to są związki bo jestem ciekawy?

1

@MarioVeB! Okulista nie ma tu nic do rzeczy bo dobrze widzę co piszesz hehe

1

@MarioVeB! ty jestes politycznym trollem na jednym koncie no i co

0

Czyli gramy po staremu, Messi w pomocy :D

13

Griezmann bardzo fajnie gra, kombinacyjna gra jest mu na rękę

1

Komentarz usunięty

0

@kamilos1214 ostatnio kupowałem klocki campagnolo veloce za 60 ziko, w niesamowitej promocji bo normalnie po 140-150 złotych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?