wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kerouac pizzagate też była tylko teorią :D
5
@mateofal jak ona po 5 latach związku, mówi że po paru miesiącach uczucie wygasło to ja bym się poważnie zastanowił nad tym czy to ta kobieta i czy nie ma drugiego dna jej decyzji.
1
@Statistics Ciekawe czemu odszedł :D
1
@kerouac bardzo źle się stanie jeśli Łukaszenka nie wygra
0
@tobiasson92 dlatego obecne wyliczenia śmiertelności na nic się zdają, bo śmiertelność jest wielokrotnie niższa ze względu na ponad 80% osobników przechodzących bezobjawowo.
2
@tobiasson92 początkowo, gdy nie było wiadomo, że ten wirus nie jest taki groźny jak go przedstawiono ograniczenia były zrozumiałe. Natomiast teraz, gdy wiemy więcej model szwedzki jest jedyny rozsądny.
0
@Pustelnik człowiek bez godności i profesjonalizmu. Pokazal ile jest wart
4
Najpierw trzeba sprzedać seniorów z pomocy :)
1
@kerouac smolarek z bvb xd
1
@Kubox poproszę
2
@panczo Jeśli wyszliby takim ustawieniem jak z Villareal to Griezmann na pewno by się przydał.
0
@Jakchcesz na to już Tobie nie odpowiem
0
@mr_robot głupi odnośnie asyst?
0
@bixmix 21 asyst do 8. Przepaść, oczywiście słyszałem, że gdyby wykorzystali podania Benzemy to by miał 16 xd
0
@MichalZZZ Niestety tak
0
Benzema piłkarzem sezonu LaLiga :D
0
@Reden Właśnie patrząc na Rafinhe, nie wiadomo czy Dembele będzie grał regularnie w tym klubie.
0
@lucca87 dokładnie, do tego jeszcze dochodzi strefa klimatyczna, niskie temperatury jeszcze bardziej będą obniżać zasięg, bo samochód będzie używał energii nawet w czasie postoju na dogrzanie aku. Dopóki nie zmieni się technologia magazynowania energii, dopóty nie będzie to funkcjonalne
2
@Coutinho007 pytanie trzeba sobie zadać czy jakby grał w Leganes to by spadł?
0
Ale ręcznik :)))
20
Busquets na ławkę, za niego De Jong i jazda.
0
@Veb1233 własnie co nawyczynial ów użytkownik
4
@Coutinho007 Busquets na ławkę, a De Jong na jego miejsce
0
@Muszynianka jakież to są związki bo jestem ciekawy?
1
@MarioVeB! Okulista nie ma tu nic do rzeczy bo dobrze widzę co piszesz hehe
1
@MarioVeB! ty jestes politycznym trollem na jednym koncie no i co
0
Czyli gramy po staremu, Messi w pomocy :D
13
Griezmann bardzo fajnie gra, kombinacyjna gra jest mu na rękę
1
Komentarz usunięty
0
@kamilos1214 ostatnio kupowałem klocki campagnolo veloce za 60 ziko, w niesamowitej promocji bo normalnie po 140-150 złotych.