wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lucassito bierz pół :)
0
@BarcaInfo obali i co z tego, amigosi zostaną i dalej będzie to samo, człapanie i kompromitacje w LM
2
Albo to zagrywka pod usunięcie Bartomeu albo rzeczywiście ucieka z tonącego statku. Jeśli tak to bardzo nieładnie. Dzisiaj Bartek jest, a jutro go nie ma. Jeśli kocha klub tak jak mówi to nie powinien tak robić. Jak odejdzie to jest zwykłym tchórzem.
0
@barcelonaLM mało kto go pamięta :D
0
@xavi890 się okaże :)
0
@janek_centrum nie chce mi się wierzyć, że zostanie po to żeby sobie obniżyć wynagrodzenie :D
0
@Kokos91 co z tych bramek i asyst jak wszystko przegrali :D
0
@marcin000019 a oczy jak 5 złotych
1
@marcin000019 drewniaków to miałeś w 1 składzie w pomocy z Bayernem
1
@Unf pewnie otoczenie Messiego daje przecieki, żeby Bartek się zmywał
0
@martin86 aż mnie ciekawi gra Griezmanna na jego pozycji...
0
@Janiama jeszcze tylko oby miał odpowiednich grajków w reprezentacji...
1
@Sebix897 Ale dobrze, że Bartek nie rezygnuje, okazałby, że jest tchórzem, w razie gówna finansowego jakie zostanie, wszystko pójdzie na niego. Po co nowy zarząd ma się głowić
0
@TR3YWAY czasami można wyrwać kolarki na dobrym osprzęcie Campagnolo na jakimś allegro lub olx.
11
Trzeba budować linię pomocy wokół De Jonga, czas Busqetsa i innych seniorów już się skończył.
0
@LuisSalvano i to jest pomysł, skrzydłowy byłby z niego bardzo dobry.
0
@HavertzKai jako obrońca tyle bramek wpakował, to jestem dobrej myśli :D
0
@HavertzKai Podejrzewam, że Koman będzie firmował swoją osobą jego decyzje. Do niego Suarez nie wyskoczy.
0
To chyba Bartek zrobił deal życia :D
2
@Remi1899 Sabotażysta Busqets i Alba powinni być pierwsi do wylotu.
0
@pax nie tą sytuację porównałem. Nie ma to wielkiego znaczenia, bo z tego zdjęcia nie wynika nic po za tym ze sobie Roberto stoi z rozlozonymi rękami... Gdyby to byla prawda co sobie tam założyłeś to Semedo tego nie widział i tak.
0
@pax przeczytalem 2 punkt i nie muszę więcej czytać, Roberto pokazuje żeby uspokoil gdzie 4 rywali dookoła. No ręce opadają
0
@pax ty grałeś kiedyś w piłkę? Bo nie widać
0
@pax nie ma za co pax :)
0
@22_LR ta część KO to 9 osób z ponad stu.
1
@chudymc busqetsa nie można sadzać a sprzedać
6
@pax ekspert się wypowiedział o 2 pilkarzach
2
Bayern 5 zmian, Setien 2 xddddddd
0
@Coutinho007 jedziesz po jednym zawodniku, a większe wylewy w tym meczu dali busqets i roberto oraz alba więc skończ sie kompromitować
0
@Coutinho007 polegajmy na takich zawodnikach koleżko jak busqets, alba i roberto, widać co zrobili w tym meczu. W czasie rzeczywistym, alba kolejny wylew w obronie