0

@Lucassito bierz pół :)

0

@BarcaInfo obali i co z tego, amigosi zostaną i dalej będzie to samo, człapanie i kompromitacje w LM

2

Albo to zagrywka pod usunięcie Bartomeu albo rzeczywiście ucieka z tonącego statku. Jeśli tak to bardzo nieładnie. Dzisiaj Bartek jest, a jutro go nie ma. Jeśli kocha klub tak jak mówi to nie powinien tak robić. Jak odejdzie to jest zwykłym tchórzem.

0

@barcelonaLM mało kto go pamięta :D

0

@xavi890 się okaże :)

0

@janek_centrum nie chce mi się wierzyć, że zostanie po to żeby sobie obniżyć wynagrodzenie :D

0

@Kokos91 co z tych bramek i asyst jak wszystko przegrali :D

0

@marcin000019 a oczy jak 5 złotych

1

@marcin000019 drewniaków to miałeś w 1 składzie w pomocy z Bayernem

1

@Unf pewnie otoczenie Messiego daje przecieki, żeby Bartek się zmywał

0

@martin86 aż mnie ciekawi gra Griezmanna na jego pozycji...

0

@Janiama jeszcze tylko oby miał odpowiednich grajków w reprezentacji...

1

@Sebix897 Ale dobrze, że Bartek nie rezygnuje, okazałby, że jest tchórzem, w razie gówna finansowego jakie zostanie, wszystko pójdzie na niego. Po co nowy zarząd ma się głowić

0

@TR3YWAY czasami można wyrwać kolarki na dobrym osprzęcie Campagnolo na jakimś allegro lub olx.

11

Trzeba budować linię pomocy wokół De Jonga, czas Busqetsa i innych seniorów już się skończył.

0

@LuisSalvano i to jest pomysł, skrzydłowy byłby z niego bardzo dobry.

0

@HavertzKai jako obrońca tyle bramek wpakował, to jestem dobrej myśli :D

0

@HavertzKai Podejrzewam, że Koman będzie firmował swoją osobą jego decyzje. Do niego Suarez nie wyskoczy.

0

To chyba Bartek zrobił deal życia :D

2

@Remi1899 Sabotażysta Busqets i Alba powinni być pierwsi do wylotu.

0

@pax nie tą sytuację porównałem. Nie ma to wielkiego znaczenia, bo z tego zdjęcia nie wynika nic po za tym ze sobie Roberto stoi z rozlozonymi rękami... Gdyby to byla prawda co sobie tam założyłeś to Semedo tego nie widział i tak.

0

@pax przeczytalem 2 punkt i nie muszę więcej czytać, Roberto pokazuje żeby uspokoil gdzie 4 rywali dookoła. No ręce opadają

0

@pax ty grałeś kiedyś w piłkę? Bo nie widać

0

@pax nie ma za co pax :)

0

@22_LR ta część KO to 9 osób z ponad stu.

1

@chudymc busqetsa nie można sadzać a sprzedać

6

@pax ekspert się wypowiedział o 2 pilkarzach

2

Bayern 5 zmian, Setien 2 xddddddd

0

@Coutinho007 jedziesz po jednym zawodniku, a większe wylewy w tym meczu dali busqets i roberto oraz alba więc skończ sie kompromitować

0

@Coutinho007 polegajmy na takich zawodnikach koleżko jak busqets, alba i roberto, widać co zrobili w tym meczu. W czasie rzeczywistym, alba kolejny wylew w obronie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?