0

@VenoM nie wiem post został skasowany na koncie Barcelony na insta. Filmik z dryblingiem na treningu.

0

@jeyx77x widać na fotkach, że nogi przypakował, oby omijały go kontuzje

2

Na szybkich patatajków tylko Semedo na prawej obronie.

5

17

@Persyfl ja się wpierdzielam w prywatne życie? Jakie to prywatne życie jak każdemu wszem i wobec oznajmia że jest babą...nie zafiksowalem na niczyim życiu seksualnym, ale jak ktoś wszędzie wpycha swoje racje nie patrząc na to że ktoś tego nie chce słuchać to ich nie obchodzi. Ja się nie chwale wszem i wobec o swoich preferencjach seksualnych, bo wiem że nikogo to nie obchodzi.

0

@Roobo no jasne że nie fejk :D

19

@Persyfl Michał Sz. zakochał się w koleżance lesbijce o włosach koloru kucyka pony. No ale niestety niewiasta nie chciała na niego spojrzeć. Żeby popuściła szpary zaczął rozgadywać wszem i wobec ze jest kobietą. Z resztą słychać w jego wypowiedziach, że sam w te bzdury nie wierzy wypowiadając się w męskim rodzaju.

20

Komentarz usunięty

1

@kibicsportu jak rozumiem te 3 lata studiów to pierwszy stopień? Jeśli tak to na 2 stopień jeśli nie chcesz pobierać kasy to i tak złóż wniosek, ponieważ karencja się będzie liczyć od zakończenia 1 stopnia. Po złożeniu na 2 stopień zrezygnujesz najwyżej z pobierania pieniędzy, w ten sposób sobie wydłużysz czas karencji.

0

@kibicsportu z warunkami nie na czasie jestem obecnie, jak bralem to transza max byla 600 zł, o zmniejszeniu nie myślałem bo kasa byla potrzebna. Teraz spłacam po 300 ziko/ms

0

@kibicsportu nie da się, ale kasę możesz sobie odkładać, śmieszne oprocentowanie, a kasa zawsze się przyda na start

0

@Jacu327 to zależy co Cię interesuje, po tym i po tym masz uprawnienia budowlane.

0

1

@Medrzakoo01 Jeśli Busqets będzie siedział na ławie to Frenkie da radę. Niestety wątpliwe, żeby Setien posadził go na mecz z Bayernem..

2

@barcafan9512 nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło!

0

@IronSanHybrid jak nie chce być traktowana jak dama to ma za swoje :D

2

@klaudiusz_blau mariuszek tyle razy usuwa komentarze, aż jestem godny podziwu.

0

@AlexDark00 no ale po co wykorzystywać jego szybkość i drybling skoro można poklepać w środku pola :D

0

@AlexDark00 ale przecież on jest pierwszym który powinien polecieć. Na palcach jednej ręki można asysty policzyć

0

@Borneo z tym Busqetsem to bym sie wstrzymał. Żadne z niego wzmocnienie kiedy wystawia patelnie przeciwnikom. Wczoraj nie zauważyłem jego braku w meczu i tak powinno zostać.

0

@Tasde ja mogę przytoczyć wczorajszą sytuację, kiedy Semedo drybluje z 5 przeciwników i biegnie na bramkę, spogląda na środek pola i widzi że z 15 m za nim truchta Suarez i Griezmann. Oczywiście musiał wycofać bo do kogo podać. Takie sytuacje są co mecz. Więc gadanie, że nic nie wnosi do drużyny to ślepota albo idiotyzm.

1

A może to taka taktyka żeby nie pokazywać wszystkiego, dlatego bez zmian :D

2

Ale ten Firpo jest cienki, co on odwalil w tej obronie

1

Moglby tego Messiego zdjąć żeby tego zoltka nie oberwał

1

@Janas11224 może jestem ślepy, mocno się wpatrywalem w te powtorki i nie zauważyłem

1

Wysmienity drybling ma Nelson

5

Porażka, Semedo kiwa 4-5, robi rajd na bramke a oni sobie truchtaja. Oczywiście orzeciwnicy będą gadać ze Semedo cienki

20

Komentarz usunięty

0

@maroon no tutaj nie do końca, miał dozór, poleciał na manifestację i sąd drugiej instancji zmienił na środek zapobiegawczy w postaci aresztu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?