wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bixmix oczywiście, że zmienia...
0
@norbi77
1
@Azi jesteś pewny że to klub? :)
3
@sebasek99 oglądałem film z zatrzymania tego recydywisty po którym uruchomilo się blm. Gość totalnie był naćpany, nie słuchał poleceń, wyrywał się policjantom i stawiał opór. Jaka tu mowa o normalnym zatrzymaniu jak gość na to nie pozwolił. Może lepiej ty się zapoznaj.
0
@vukoo1 jak się nie zgodzi to pożegnać z honorami.
0
@Trojanek23 to już nie chodzi o to, że chce odejść. Zrobił tyle że mu się należy godne pożegnanie. Wcześniej czy później to by nastąpiło. Chodzi tutaj o to, że nie wydusił słowa po porażce oraz nagle bez informowania kibiców sobie odchodzi. Tak nie robi kapitan drużyny.
0
@puyol_presidend5 no i po co powtarzał te puste frazesy o bezwglednej miłości do klubu?
0
@damian.09 klub nikogo nie zdradził z wręcz przeciwnie. Bartomeu nie jest klubem.
0
@Veb1233 raczej nikt nie umiera na raka więc nie
3
No właśnie niech się pochwali dlaczego zostawia klub swojego życia.
0
@marinoo trzeba Adame sprowadzić z Anglii to będzie komu dryblować :D
0
@ryba84 tak tak, a później dostaną oklep w LM od takiego Realu czy Bayernu :)
0
@Golab to biedaczek
0
@marcin000019 Neymarek sobie sam poszedł i nie chciał wracać. Dembele najlepszy asystent Bundesligi. Coutinho lider LFC. Wspaniałe transfery na pierwszy rzut oka. Nikt nie jest w stanie przewidzieć jak się potoczy. A Guardiola to ma w dupie trenowanie 1 drużyny Barcy. 1 raz wystarczy.
0
Komentarz usunięty
0
@Cobra303 ja mu źle nie życzę z tego względu ile dał radości. Jeśli chce odejść to powinni mu to umożliwić ale nie za darmo. Po co tyle razy mówił, że chce tutaj zakończyć karierę i kocha klub. Teraz wyglądają te słowa na puste frazesy. Z resztą potwierdzeniem tego jest sytuacja z 2014 roku kiedy Tito zatrzymał go w Barcelonie.
7
@barcelonaLM to też swiadczy o tym, że te gadki Leo o miłości do klubu to tylko puste frazesy.
0
@Kamiloza91 przegranie z Lyonem 1:3 to kompromitacja :) i to nie pierwszy taki sezon
0
@Granto jak nie Messi będzie strzelał to wierze, że ktoś inny zacznie ładować bramy. Niekoniecznie jeden zawodnik po 30 bramek ale np. 4 zawodników po 8 czy 10.
0
@VandaI no przecież miał tutaj amigosow, to jak nie miał z kim kopać?
0
@Nolife1899 zmierz natężenie prądu podczas odpalania.
1
@PRINSU zobaczymy jak to się rozwinie. Na pewno nie jest tak prosto jak to przedstawiają.
0
@PJ777 dlatego najlepiej negocjować sprzedaż poprzez wymiane zawodników. Jest wielką legendą Barcelony, dlatego trzeba pozwolić mu odejść jeśli tego chce. Chociaż sposób pozostawia wiele do życzenia.
0
@Zieliniak może wycierał łzy eurosami :R
0
@FCBKasza 4 kompromitacje w LM i nagle Bartomeu tragiczny i to jego wina. Śmieszne to tłumaczenie. Bartek nie biega po boisku. To piłkarze nie postarali się żeby zminimalizować te porażki lub żeby w ogóle do nich nie doszlo.
0
@PRINSU no fajnie, zatrzymanie rozgrywek weszło w marcu. Miał dużo czasu, żeby coś z tym zrobić, a nie nagle się obudził.
3
@lukas10 wystarczyłoby żeby cokolwiek powiedział. Pique jako jedyny przyznał się do winy. Reszta miała to gdzieś
3
@yla jeszcze będzie wymagał pełnego zaangażowania od każdego bez taryfy ulgowej.
0
@MXFCB jaką rewolucję? Wywalenie Bartomeu, którego kadencja się kończy za pół roku :) przyjdzie ktokolwiek inny to będzie głaskał Messiego i jego amigos, a trofeów brak
0
@Salwik92 alba i pique zostają, wiec nie wszystkich.