wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ruiqi bardzo fajnie, dużo biega i sensownie rozgrywa piłe
0
Tak średnio ten mur byl ustawiony xd
1
Ja pierolleeee.....
0
@patryk1995991 nawet można powiedzieć, że próba gry 1v2 Fatiego :)
1
Messi do zdjęcia xd
7
Rakitic zregenerowany elegancko po tej przerwie
1
@Jaca27 problem suszy bylby rozwiązany gdyby istniały zbiorniki retencyjne na terenie Polski. Niestety takich nie ma i ta woda spływa do Baltyku koniec końców
2
@Bykunn jaką ty tam wiedze zdobyłeś na tych socjologicznych studiach czy tam innych bezwartościowych pożerajacych pieniądze podatników kierunkach. Jeśli taką to w jeden wieczór można się oduczyć takich głupot :)
3
@Bykunn o kurła, samych komuchów wymieniłeś praktycznie :D Bjakun weź się doucz trochę co Belka, wielki wybitny profesor nauk ekonomicznych w latach 90 przy denominacji zrobił. Ośmieszasz się.
0
@Kettger na pewno obniżenie samego vatu oraz pitu, którego obsługa kosztuje więcej niż dochód z tego podatku poluzowalo by pętlę na szyi Polaków.
0
@Kettger nie chce mi się wierzyć, że nie jesteś odpowiedzialnym Polakiem, który chce wziąć sprawy w swoje ręce.
1
@Przemo91 nikt nie mówi o likwidacji podatków....
0
@Janiama no przecież mógłby walić w tvn, czy polsacie ze Duda stchórzył. Tylko i wyłącznie in plus skoro taki.mocny.
0
@IronSanHybrid ja nie będę głosować w 2 turze jeśli nie będzie tam Bosaka. Ewentualnie nieważny glos
1
@PatrychoO jestem zdania że Krzysztof Bosak nikogo nie potępi, że nie wierzy w Boga :)
2
@PatrychoO moim zdaniem ważniejsza jest gospodarka jak światopogląd.
1
@Hushovt broni polskiego interesu narodowego na arenie międzynarodowej. To na pewno jest potrzebne. A kościół jak to kościół, ja bym sie tym nie przejmował. Najważniejsze poglądy gospodarcze
0
@GeraltzKatalonii sztuczny strasznie
0
@PatrychoO ktoś kto się interesuje polityką więcej niż parę miesięcy i ma trochę oleju w głowie wie o tym. I tak lepiej niz Margo
2
Trzaskowski o niezależnej prezydenturze mówi :)))))
0
@Tomo1989 przecież tu nie trzeba uderzać, sam się błaźni :)
0
@Vito9 mocną dynamiką rozwojową nazywasz wzrost PKB na poziomie 2-3%?
1
@Vito9 inflacja na poziomie 2-3% jest normalna. Natomiast 10% na pewno nie :)
0
@nadachu zgodzę się, że rozklada się to na kandydatów, ale zgodnie ze swoimi przekonaniami i sumieniem nie jestem w stanie oddać głosu na kogoś innego po to żeby zrobić na złość Dudzie. Wolę oddać nieważny, żeby w razie czego nie było niepożądanej sytuacji fałszowania.
0
@damiano996 hahahahha, Bosak nie opowiada socjalnych glupot jak prezydenci Wenezueli. Z resztą jak PiS i PO, które się przebijają w swojej kreatywności nt. Bonów na wycieczki :)
4
@MarioVeB! Rafau po objęciu prezydentury powinien się tym zająć, a nie czekaj. Zapomnialem ze z jednego stoła wódkę piją :)
2
@Bykunn podstawowych pojęć nie rozumiesz, nie widzę tutaj nadziei jakiejkolwiek na zrozumienie elementarnego slownictwa. Wracaj na wyspe
3
@Bykunn aż muszę zareagować, nie chcę cię obrażać, ale widać nie bardzo się orientujesz co spowodowało sytuację gospodarczą w Wenezueli i na pewno nie są to służby USA
0
@Bykunn jak ty nawet ani jednego argumentu nie podałeś przeciw, kto tu się błaźni.
1
@burtek W Konfederacji jest taki pomysł.