1

Ruiqi bardzo fajnie, dużo biega i sensownie rozgrywa piłe

0

Tak średnio ten mur byl ustawiony xd

1

Ja pierolleeee.....

0

@patryk1995991 nawet można powiedzieć, że próba gry 1v2 Fatiego :)

1

Messi do zdjęcia xd

7

Rakitic zregenerowany elegancko po tej przerwie

1

@Jaca27 problem suszy bylby rozwiązany gdyby istniały zbiorniki retencyjne na terenie Polski. Niestety takich nie ma i ta woda spływa do Baltyku koniec końców

2

@Bykunn jaką ty tam wiedze zdobyłeś na tych socjologicznych studiach czy tam innych bezwartościowych pożerajacych pieniądze podatników kierunkach. Jeśli taką to w jeden wieczór można się oduczyć takich głupot :)

3

@Bykunn o kurła, samych komuchów wymieniłeś praktycznie :D Bjakun weź się doucz trochę co Belka, wielki wybitny profesor nauk ekonomicznych w latach 90 przy denominacji zrobił. Ośmieszasz się.

0

@Kettger na pewno obniżenie samego vatu oraz pitu, którego obsługa kosztuje więcej niż dochód z tego podatku poluzowalo by pętlę na szyi Polaków.

0

@Kettger nie chce mi się wierzyć, że nie jesteś odpowiedzialnym Polakiem, który chce wziąć sprawy w swoje ręce.

1

@Przemo91 nikt nie mówi o likwidacji podatków....

0

@Janiama no przecież mógłby walić w tvn, czy polsacie ze Duda stchórzył. Tylko i wyłącznie in plus skoro taki.mocny.

0

@IronSanHybrid ja nie będę głosować w 2 turze jeśli nie będzie tam Bosaka. Ewentualnie nieważny glos

1

@PatrychoO jestem zdania że Krzysztof Bosak nikogo nie potępi, że nie wierzy w Boga :)

2

@PatrychoO moim zdaniem ważniejsza jest gospodarka jak światopogląd.

1

@Hushovt broni polskiego interesu narodowego na arenie międzynarodowej. To na pewno jest potrzebne. A kościół jak to kościół, ja bym sie tym nie przejmował. Najważniejsze poglądy gospodarcze

0

@GeraltzKatalonii sztuczny strasznie

0

@PatrychoO ktoś kto się interesuje polityką więcej niż parę miesięcy i ma trochę oleju w głowie wie o tym. I tak lepiej niz Margo

2

Trzaskowski o niezależnej prezydenturze mówi :)))))

0

@Tomo1989 przecież tu nie trzeba uderzać, sam się błaźni :)

0

@Vito9 mocną dynamiką rozwojową nazywasz wzrost PKB na poziomie 2-3%?

1

@Vito9 inflacja na poziomie 2-3% jest normalna. Natomiast 10% na pewno nie :)

0

@nadachu zgodzę się, że rozklada się to na kandydatów, ale zgodnie ze swoimi przekonaniami i sumieniem nie jestem w stanie oddać głosu na kogoś innego po to żeby zrobić na złość Dudzie. Wolę oddać nieważny, żeby w razie czego nie było niepożądanej sytuacji fałszowania.

0

@damiano996 hahahahha, Bosak nie opowiada socjalnych glupot jak prezydenci Wenezueli. Z resztą jak PiS i PO, które się przebijają w swojej kreatywności nt. Bonów na wycieczki :)

4

@MarioVeB! Rafau po objęciu prezydentury powinien się tym zająć, a nie czekaj. Zapomnialem ze z jednego stoła wódkę piją :)

2

@Bykunn podstawowych pojęć nie rozumiesz, nie widzę tutaj nadziei jakiejkolwiek na zrozumienie elementarnego slownictwa. Wracaj na wyspe

3

@Bykunn aż muszę zareagować, nie chcę cię obrażać, ale widać nie bardzo się orientujesz co spowodowało sytuację gospodarczą w Wenezueli i na pewno nie są to służby USA

0

@Bykunn jak ty nawet ani jednego argumentu nie podałeś przeciw, kto tu się błaźni.

1

@burtek W Konfederacji jest taki pomysł.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?