0

@burtek będziemy drugą Irlandią jak to pewien gentleman powiedział :)

0

@Bykunn przecież mówią o zwiększeniu kwoty wolnej od podatku do 12-krotnosci wynagrodzenia minimalnego. Zniesienie podatku dochodowego to jest etap końcowy myśli odciążania obywateli. Nie uważam, żeby utworzenie raju podatkowego było złym pomysłem. Nie dość, że przyciąga kapital zagraniczny, to dodatkowo odciąża samych obywateli. Lecisz dalej.

36

@draxidox no takie pieniądze były, że z deflacji skoczyliśmy do inflacji ok. 10% w 4 lata :D

12

@masq dlatego ja wybieram nieważny głos lub wcale się nie pojawię w lokalu wyborczym.

3

@Bykunn podaja przykłady gdzie są takie rozwiązania wprowadzone, oj Bjakun Bjakun

1

@Mat_Cat i na gadaniu się skończy w razie czego

0

@Pawel1980 a ty się gościu doucz, 40 lat, firma za granicą, a pisać nie potrafisz. Scieme to mów do swojej mamy.

3

@Foton jak się cieszę, że u nas jest ten zaścianek :)

1

@Persyfl batonika poproszę

0

Komentarz usunięty

0

@Chwytliwy :) :) :) :) to sie uśmiałem

4

@LeoFan10 gdybanie zostaw dla kogoś innego lepiej :)

2

@damiano996 wyżej, jeśli nie wiesz co to znaczy.

1

@damiano996 może sobie być, nic mnie to nie interesuje

11

@damiano996 ziomeczku, doktorat z inżynierii chemicznej, tyle wystarczy żeby ci styków nie przepaliło za mocno

5

@damiano996 hahahahha koleny raz się uśmiałem jak w dobrym kabarecie. Co ty mozesz wiedzieć, zwiedziłem pół Europy i doskonale wiem jak są postrzegani Polacy za granicą, na pewno nie są to homofobi, są różne przywary ale na pewno nie to. Idź schowaj się w odmęcie internetu skąd naczytałeś się tych glupot. Elo idę pić swojej roboty bimber.

6

@damiano996 haha, gościu, gadasz tutaj o jakiś stereotypach wyczytanych w internecie, na temat tego o czym się spieramy, plus tego co przytaczasz na temat mojej osoby. To wystarczajaco świadczy, że nic nie wiesz na temat funkcjonowania społeczeństwa różnych kulturowo oraz ogólnie o wyborcach różnych partii, nie wyszczegolniajac.

1

@damiano996 skoro jesteś starszy niz 87 to naprawdę współczuję :) nie do odratowania

12

@damiano996 wiem wystarczająco po wypowiedziach, udajesz mądrale, a twoja wiedza się opiera na komentarzach w internecie.

34

@damiano996 co ty kolezko wiesz o innych kulturach. Nalezysz do gowniarzerii która zna wszystko z internetu. Przerobilem większość kultur w znaczącym okresie czasu i jedno mam zdanie. Nigdy, a to przenigdy nie ma możliwości, żeby zaszła asymilacja pomiędzy różnymi kulturami.

4

@Chwytliwy przepraszam, czy masz jakiś problem z logicznym myśleniem? Nie ma znaczenia skąd jest ten link, najważniejsza jest jego treść...

0

@Destuuur łatwo się mówi, jak się nie kieruje przedsiębiorstwem jakim można uznać klub. Co nie zmienia faktu, że zarobki piłkarzy są ogromne.

33

@MarioVeB! Weź ty sie schowaj lepiej w odmęcie internetu, bo ludzie piszą masę argumentów i dalej nic nie dociera. Płacą ci za propagowanie treści pochwalajacych tego domniemanego rycerza na bialym koniu, a raczej konia na białym rycerzu, który uciekł jak szczur do parlamentu ue bo mu się tyłek zaczął palić?

0

@LeoFan10 od razu 50 mln

0

1

@kerouac drugi, pierwszy ciekawy byl. Jak czytam opinie to nie wiem czy chce tracić czas. Może się skuszę niedługo.

0

@kerouac nie wiem czy w ogóle zaczynać

0

@tobiasson92 jeśli rząd wprowadzi odpowiednie instrumenty, np. odroczenie, lub zniesienie chwilowe płatności zus oraz inne obostrzenia, można kupić czas.

0

@tomono grypa mutuje co jakiś czas, dlatego wychodzą nowe szczepionki, ze względu na ciągłe mutacje wirusa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?