7

@Commando ale nie Kubica out bo "renka", se jeździ za nasze cwaniaczek

0

@kamilo0066 taktyczny koment.

2

@Peciak skąd niby to wiesz? Przypominam, że Lewego trenował Guardiola i to jakoś u niego wladowal 5 bramek w 9 minut.

0

@darek60 to nie tankuj na orlenie i problem z głowy

0

@Veb1233 Liverpool mi z**** kupon wczorej

0

Zszedł normalnie, nic mu nie będzie

0

Rakieta dzisiaj za 2 biega :D

0

@Mazi iiyama jest niezły, mam go w robocie i nie narzekam. Posiada redukcje niebieskiego światła.

0

@dontripe spokojnie, dopiero 20 grudnia

0

Semedo pewnie jakiś uraz

1

@PJ777 Widziałem Roberto rękę podawał po meczu.

0

@Lola120 A nie kibicki? :)

0

Ale jajca xdddd

0

Jakaś stronka z acestreamami oprócz footy ?

0

@sebasek99 No teraz jest możliwe uzyskanie w pełni komunizmu, można wyeliminować czynnik ludzki :)

1

@Bykunn w drugą stronę jest to samo :)

0

@Colon Chyba 55 cm

0

@ShinobiQWE Nie no masz opcję otwarcia przy kurierze za dopłatą, kurier czeka, aż sprawdzisz czy wszystko w porządku.

0

@DonMatteo901 pewnie podwyżka obiecana to musi sobie zasłużyć :P

0

@michal26 Zrobiłbym szacunki w excelu tą metoda d'Hondta ale mi sie nie chce na tyle okręgów :p

0

@Kubix93 Chyba nie do końca masz pojęcie o rozegraniu, rzucił niską piłkę typowo pod praworęcznego, ciężko jest żeby leworęczny z tak niskiej pilki skończył, nawet na pusto

0

@Kubix93 Nie wiem czy widziałeś jaką piłkę rzucił Drzyzga, na leworecznego

0

@skubi99 Może jednak ze względów zdrowotnych zostanie i wystawią Bosaka :d

0

@SkN Przepraszam bardzo, ja nie zmieszalem go z błotem nigdy za taką a nie inną decyzję. Skoro nie jesteś specjalistą w tym temacie to skąd możesz wiedzieć, że nadmierne przeciążenia innych części nogi nie jest spowodowane własnie urazem kolana?

3

@kokodzambo13 Hehehehhe konstytucja

1

@SkN Może mieć dużo, uważając na kolano przeciążasz inne części ciała.

0

@RosjaninBut Ogólnie tam są rozumni ludzie, tylko lata manipulacji wypowiedzi wpływają na błędnie wyrobione zdanie. Wystarczy że sobie poogladasz na żywo jego wypowiedzi, których nie da się zmanipulować.

0

@FDJ Jak widać te dawanie do myślenia nie jest takie proste, ponieważ większość nie myśli :)

0

@Odesseiron Natomiast socjalizm nie jest utopijny :)

0

@Odesseiron Dzięki :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?