wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Commando ale nie Kubica out bo "renka", se jeździ za nasze cwaniaczek
0
@kamilo0066 taktyczny koment.
2
@Peciak skąd niby to wiesz? Przypominam, że Lewego trenował Guardiola i to jakoś u niego wladowal 5 bramek w 9 minut.
0
@darek60 to nie tankuj na orlenie i problem z głowy
0
@Veb1233 Liverpool mi z**** kupon wczorej
0
Zszedł normalnie, nic mu nie będzie
0
Rakieta dzisiaj za 2 biega :D
0
@Mazi iiyama jest niezły, mam go w robocie i nie narzekam. Posiada redukcje niebieskiego światła.
0
@dontripe spokojnie, dopiero 20 grudnia
0
Semedo pewnie jakiś uraz
1
@PJ777 Widziałem Roberto rękę podawał po meczu.
0
@Lola120 A nie kibicki? :)
0
Ale jajca xdddd
0
Jakaś stronka z acestreamami oprócz footy ?
0
@sebasek99 No teraz jest możliwe uzyskanie w pełni komunizmu, można wyeliminować czynnik ludzki :)
1
@Bykunn w drugą stronę jest to samo :)
0
@Colon Chyba 55 cm
0
@ShinobiQWE Nie no masz opcję otwarcia przy kurierze za dopłatą, kurier czeka, aż sprawdzisz czy wszystko w porządku.
0
@DonMatteo901 pewnie podwyżka obiecana to musi sobie zasłużyć :P
0
@michal26 Zrobiłbym szacunki w excelu tą metoda d'Hondta ale mi sie nie chce na tyle okręgów :p
0
@Kubix93 Chyba nie do końca masz pojęcie o rozegraniu, rzucił niską piłkę typowo pod praworęcznego, ciężko jest żeby leworęczny z tak niskiej pilki skończył, nawet na pusto
0
@Kubix93 Nie wiem czy widziałeś jaką piłkę rzucił Drzyzga, na leworecznego
0
@skubi99 Może jednak ze względów zdrowotnych zostanie i wystawią Bosaka :d
0
@SkN Przepraszam bardzo, ja nie zmieszalem go z błotem nigdy za taką a nie inną decyzję. Skoro nie jesteś specjalistą w tym temacie to skąd możesz wiedzieć, że nadmierne przeciążenia innych części nogi nie jest spowodowane własnie urazem kolana?
3
@kokodzambo13 Hehehehhe konstytucja
1
@SkN Może mieć dużo, uważając na kolano przeciążasz inne części ciała.
0
@RosjaninBut Ogólnie tam są rozumni ludzie, tylko lata manipulacji wypowiedzi wpływają na błędnie wyrobione zdanie. Wystarczy że sobie poogladasz na żywo jego wypowiedzi, których nie da się zmanipulować.
0
@FDJ Jak widać te dawanie do myślenia nie jest takie proste, ponieważ większość nie myśli :)
0
@Odesseiron Natomiast socjalizm nie jest utopijny :)
0
@Odesseiron Dzięki :)