wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rudi35 robicie taśmociągi plus wyższa stawka wkładu?
0
@Mesi12 ja postawiłem 02 bo troszkę się boję o ich kondycję psychiczną po meczu z Realem
0
Komentarz usunięty
2
@Delolen sondaże pełnią rolę jedynie opiniotwórczą a nie informacyjną
6
@Janiama czekaj gdzie mogę znaleźć ten wykaz skazanych lub sądzonych posłów?
Nie ma to znaczenia, że nie są u władzy, mentalność polityków głównego ścieku jest niezmienna.
Tu nie ma nic do rzeczy, nieudolni celowo jak po. Jest niepisana zasada:" my wam nic, wy nam nic".
8
Nie rozumiem też takiego wyliczania jednej partii, może powyliczaj też afery po? Czy już ciężko?
3
@Janiama nic nowego, mafijne układy z politykami pisu czy po, nie znaczenia która strona barykady. Nawet nie jestem zaskoczony
7
@kerouac ciekawe skąd towar ogarnia
2
Zmieńcie to zdjęcie :D
0
Jednak dobrze, bezpiecznie 1/over 1.5+ postawione
0
@fanoflakers to o Suarezie lepiej nie mówić
1
@FC1899Barca akurat w 1 połowie Semedo coś tam biegał po prawej, potem w 2 Firpo
8
Dembele wcale nie tak źle, 3 kluczowe podania, parę dryblingów
0
@Mat_Cat nie no bez przesady, moim zdaniem i tak bardzo ładnie w koncowce meczu patrząc na to ile grał dotchczas
0
Firpo powoli zaczyna się komponować z drużyną
0
O i mamy gwizdy na Suareza
0
Jest i przykuc xd
15
Nie ma innej rady, Suarez lawka
2
Ale to jest padaka ten Suarez xd wylew za wylewem
0
Zawal serca xd.
0
Ehh over 2.5 xd
0
Machanie lapkami ciąg dalszy :) oraz aktorstwo
0
A moglem over 2.5 stawiać
1
@TheNekro94 po pierwszym seansie trylogii Matrix chodziłem zeschizowany ze 3 dni :D najwieksze wrażenie na mnie wywarł
3
@TheNekro94 Matrix lepszy moim zdaniem, wszystkie części
0
@Wronadlinho wtryski mogły pójść, nie ma jeszcze takiej tragedii jak wleje się benzynę do diesla
0
@Remi70 chłopaki sami widzieli że już nie bylo tak łatwo ze szkopami. Heynen na pewno w głowę będzie bił żeby nie tracić koncentracji.
4
Obrzydliwe jest wpychanie tego LPG+ wszędzie, a szczególnie do futbolu, gdzie nie ma on kompletnie związku z tym.
4
Obrzydliwe jest wpychanie tego LPG+ wszędzie, nawet do futbolu.
0
@Osioł podobnie puściłem