0

@Rudi35 robicie taśmociągi plus wyższa stawka wkładu?

0

@Mesi12 ja postawiłem 02 bo troszkę się boję o ich kondycję psychiczną po meczu z Realem

0

Komentarz usunięty

2

@Delolen sondaże pełnią rolę jedynie opiniotwórczą a nie informacyjną

6

@Janiama czekaj gdzie mogę znaleźć ten wykaz skazanych lub sądzonych posłów?

Nie ma to znaczenia, że nie są u władzy, mentalność polityków głównego ścieku jest niezmienna.

Tu nie ma nic do rzeczy, nieudolni celowo jak po. Jest niepisana zasada:" my wam nic, wy nam nic".

8

Nie rozumiem też takiego wyliczania jednej partii, może powyliczaj też afery po? Czy już ciężko?

3

@Janiama nic nowego, mafijne układy z politykami pisu czy po, nie znaczenia która strona barykady. Nawet nie jestem zaskoczony

7

@kerouac ciekawe skąd towar ogarnia

2

Zmieńcie to zdjęcie :D

0

Jednak dobrze, bezpiecznie 1/over 1.5+ postawione

0

@fanoflakers to o Suarezie lepiej nie mówić

1

@FC1899Barca akurat w 1 połowie Semedo coś tam biegał po prawej, potem w 2 Firpo

8

Dembele wcale nie tak źle, 3 kluczowe podania, parę dryblingów

0

@Mat_Cat nie no bez przesady, moim zdaniem i tak bardzo ładnie w koncowce meczu patrząc na to ile grał dotchczas

0

Firpo powoli zaczyna się komponować z drużyną

0

O i mamy gwizdy na Suareza

0

Jest i przykuc xd

15

Nie ma innej rady, Suarez lawka

2

Ale to jest padaka ten Suarez xd wylew za wylewem

0

Zawal serca xd.

0

Ehh over 2.5 xd

0

Machanie lapkami ciąg dalszy :) oraz aktorstwo

0

A moglem over 2.5 stawiać

1

@TheNekro94 po pierwszym seansie trylogii Matrix chodziłem zeschizowany ze 3 dni :D najwieksze wrażenie na mnie wywarł

3

@TheNekro94 Matrix lepszy moim zdaniem, wszystkie części

0

@Wronadlinho wtryski mogły pójść, nie ma jeszcze takiej tragedii jak wleje się benzynę do diesla

0

@Remi70 chłopaki sami widzieli że już nie bylo tak łatwo ze szkopami. Heynen na pewno w głowę będzie bił żeby nie tracić koncentracji.

4

Obrzydliwe jest wpychanie tego LPG+ wszędzie, a szczególnie do futbolu, gdzie nie ma on kompletnie związku z tym.

4

Obrzydliwe jest wpychanie tego LPG+ wszędzie, nawet do futbolu.

0

@Osioł podobnie puściłem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?