wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@norbi77 no z tym wybieganiem na pozycję to za dużo w tym meczu nie było. Chyba nie trzeba mieć automatyzmow do tego żeby ostro nie faulować? Gdyby nie sędzia kalosz, w 1 połowie powinien czerwo obejrzeć
0
@pax pierwsza bramka to jest karny przecież. Wokoło był Busqets oraz inni. Najbliżej był Busqets to nie wiem co to za obwinianie Semedo za utratę bramki w postaci karnego skoro nawet go nie sprokurował
0
@pax udział w straconych bramkach mieli pozostali tak samo skoro tak
0
@pax przecież bramka druga to jest wina w 80% albo 90 Umtitiego. Dopuścił do strzału Fekira.
0
@NeroTFP porównując dzisiaj ogółem do innych zawodników na pewno nie był gorszy
0
@NeroTFP tak tak tak, a to że Roberto blokował cała prawą stronę to nie wspomnisz. 92 minuta Semedo biegnie sam na bramkę przeciwnika na 5 obrońców, reszta drużyny sobie spaceruje
0
@kordyl1010 jaką kontrę jak bylo 5 obrońców Betisu? Wystarczyloby żeby De Jong i Messi się podłączyli do gry. Slabo oglądałeś mecz koleżko
3
Najlepsza akcja byla jak Semedo biegł z piłką do bramki a oni sobie idą od połowy. Totalna żenada
0
@odo997 nie tylko dziś dramat :) tak ze 2 sezony już
0
@Klaudix no i nikt sie nie pokazal do podania w.odleglosci mniejszej jak 30 m
0
Tragedia co ten Roberto robi, De Jong musi na pozycję wybiegać bo on sobie przy linii stoi.
0
@Gomess wszystkie popierdzielone aktywistki tego ruchu metoo mają grubo na sumieniu.
18
Biegać się nie chce to i pressingu nie ma.
0
@barcelonaLM po prostu powiedział Messiemu żeby nie grał na siłę z Alba cały czas :D
32
Pax się zapadnie pod ziemię hehehe
1
@ryba84 idź spać
0
@olejtm może Kike zaczął wymagać od Messiego żeby uruchamiał tez drugiego obrońcę, a nie przejedzony schemat z Albą
0
Semedo został wypuszczony przez Messiego :O
4
Wystarczyło że zagrał z lepszym przeciwnikiem i już można było zobaczyć jego defekty. Do przewidzenia
1
@goldenboy obiektywnie mówiąc 11 mld deficytu budżetowego to jeszcze nie jest tak dużo w porównaniu do 40-50 mld deficytu za rządów platformy rok do roku
0
@FDJ jeśli poprawiłby wykończenie :D
0
@viscajasiek może to są lżejsze treningi, niekoniecznie ciąganie wozu z piachem.
0
@Triv44 gdyby nie jego głupota i pozrywanie więzadeł to przebiłby wszystkich.
1
@Odesseiron widzę, że kolega totals ma problem czytania ze zrozumieniem.
4
@Presas ja bym przetestował Pique na pozycji 9, myślę że mógłby namieszać :D
0
@xavi1991 Enrique też szału przed nie robił
4
Raz się przegrywa raz się przegrywa
0
@kamilo0066 abonament dla osoby fizycznej nigdy sie nie będzie opłacał, w żadnej sieci. Tylko karta. W Warszawie nie mam żadnych problemów z zasięgiem, ani w rodzinnym mieście.
0
@kamilo0066 jak mieszkasz na jakimś wypizdowie to żadna sieć nie dostarczy odpowiedniej prędkości. W Wawie Orange osiąga na luzie 100 mb/s. Pakiet na rok za 300 zł daje 1150 Gb danych i oczywiście inne nielimitowane duperele
2
Czyli uzyskane pieniądze przeznaczą na transfer Neymara?