wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Socjopata jakieś pewniaczki na najbliższe kolejki ?
1
@RosjaninBut przeciez Godek już dawno nie ma??
1
@Maniek9444 Kamilka jak zawsze w formie :)
1
@Kajtek77 w kolonii karnej formę trzymał przy wycince drzewa :R
0
@etobzyk zabłysnales? To możesz iść na lekcję
0
@Bykunn oj tam, 2 ziko może akurat wpadnie :P
0
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=OTQxMzI5NjYzMDM3NTkwMDrK9/WcqRNAWjB8/q8=
&kind=MAIN
Co powiecie na taki kuponik?
1
@loswariatofano nie przeliczaj tego na zarobki polskie :D
0
@nammah to widać, że mało się znasz :)
1
@NeroTFP jak to Konarski powiedział, Heynen to taki Klopp siatkówki :D
3
@mkord trudne do zrozumienia dla niektórych
0
@Jackazz i jeszcze perfidnie mówi, że zabrali mu cały majątek i to jest mało :) jego majątek jest szacowany na kilkadziesiąt milionów złotych :p w filmi powyborczym mówił: "was powinno się je**c i na was zarabiać", no to zarabia xd
1
@Avada Kedavra z przedstawicielem tej pół amatorskiej ligi zremisowaliśmy więc tak się nie rozpędzaj
0
@rainyy a mi nie lol, 2 LM zdobyte przez takie vramki
1
@Kapitan hawk no właśnie dlaczego? Pilka przez to na psy schodzi, ręka Bale, typu naturalny ruch ręki oraz martwy przepis hehe
0
@Grzesior667 rękę z dzisiaj i karnego z wczoraj :D Stegen niby wyskoczyl metr przed uderzeniem :D
0
Kibice Realu mają ból dupy o rękę i brak powtórzonego karnego z wczoraj, szok.
0
@TheMugShot ciroc
0
@Elnuum a było bylo, napisałem w tym meczu, czytać nie umiesz?
15
Z tym Suarezem to sie nic nie da ugrać xd on prosto piłki nie umie kopnąć w tym meczu
2
Sprzedać Messiego póki coś wart :))
1
Ten Suarez to jest tragedia.
0
Cracitic kurłaaa
1
Szokkkkkkkkkkkk
0
@Gibbon_FCB hehe
0
@fart juz się nie zesraj
0
Semedo przetyral Sancho to moze sie trochę ostudzi :)
0
Po co ten Suarez lapami macha
0
@Katalończyk 99 ustawil go po stronie Sancho
0
Trochę przestawiają młodego xd