wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Isso89 dusza Janusza by cierpiała :)
0
@NeroTFP kompletnie mi ten Konarski nie pasuje, ale nie ma nikogo lepszego
0
@Avada Kedavra no dobra, a jakieś linki są? xD
1
@Rivaldo55 zobaczymy ile czasu bedzie grał De Jong. Podobna sytuacja co Malcom, my wiemy że Frenkie ma niesamowite umiejętności i jeśli nie będzie grał to jest coś nie tak z trenerem.
2
@masik86 książę Capota i czapki z głów :D
16
@Fabik87 było widać na filmach. Dla przykładu powinni ją skazać na tyle ile groziło Neymarowi.
0
@Gacork nie wspomnialem że nie jestem za tymi socjalami.
0
@sergio5 no zależy od zarobków, ja np. dostanę 460 ziko, także jest czym się cieszyć. Mogliby to wprowadzić dla wszystkich, a nie tylko dla jednej grupy.
0
@MrShakira pilkarzy do pozycji ofensywnej mamy aż nadto
1
I na co nam te Neymary jak mamy takie perełki.
0
@Fabik87 dobrze kopią chlopaki :)
0
Nawet byliby 10 mln euro na plus :)
1
@MarioVeB! Ulubione słowo, defetyzm :)
0
@AxelF Jutro o tym napiszą, mecz był późno w nocy a nie w południe.
1
Macie link do strony gdzie można obejrzeć meczyk Barcy?
4
To Del Bosque odleciał konkretnie :D
1
@karci0 na takie kwoty to czek.
0
@Seba_89_ znalazłem takie zestawienie:
https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/65896679_2120510304913958_2278835284193837056_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_oc=AQkyd72OAd92RAHako1G4LHdjum7TMXC82xqx34MrlCecDXeJeVnMGLeNCKKSGaj32U&_nc_ht=scontent-frt3-2.xx&oh=9688c6b4a5735197a35d921d2d515994&oe=5DB90B61
0
@Seba_89_ widziałem gdzieś zestawienie w formie grafiki, ale nie pamiętam gdzie dokładnie
1
@konrad1661 paszportu nie masz?
0
Bartek umie w kreatywną księgowość, więc na razie pływa po powierzchni.
0
@krzychu1526 idz lepiej do mcdonalda a nie na studia dziennikarskie, na jedno wyjdzie.
0
@Gall negocjacje poza klauzulowe, ustalają cene za niego np. Semedo plus 70-80 mln
1
@escarabajo piłka nożna to jest biznes, nie ma tutaj miejsca na sentymenty, Bartek widzi sporo hajsu do zarobienia na Neymarze to nie kalkuluje za dlugo. Oczywiście pod pewnymi warunkami
0
@Seniorex Coutinho i Rakitić to jest wymiana idealna.
1
@Terminatorexi12 Dla mnie siatkówka halowa kobiet jest okropnie nudna, może dlatego, że sam trenowałem siatkówkę. Natomiast plażową jak najbardziej :)
8
@DeckardCain za bardzo ofensywnie, za dużo dziur by powstało.
0
@CuleB chyba że masz zarejestrowaną działalność jednoosobową to 19.
0
@Jakdxb nie pisz nic więcej proszę :)
0
@LordB007 kontrakty chyba powinny być zawierane ze zmiennymi, bo jak widać motywację w kluczowym momencie sezonu to aż oczy krwawią