0

@masq o czym to świadczy? O tzw. "profesjonalizmie"? :)

0

@zodiak_10 opodatkować 90%, i tak im zostaną miliony :))

5

@macio_944 haha co? Też należysz do tych co myślą że Wałęsa obalil komunizm? On był tylko figurantem we władzach PRL. Wiele się musiało zmienić, żeby wszystko zostało po staremu. Kiszczak mistrzowsko rozegrał tę partię.

0

@Abegor Odbędzie skróconą służbę wojskową podczas zgrupowania reprezentacji, czyli 2 tyg.

0

@MichalZZZ Co Ci z tej paki jak dalej będą grać tymi samymi piłkarzami. W tym sezonie też mieliśmy świetną pakę, a jak się skończyło to każdy widział.

0

@Barca_Big_Moment nie zesrajcie się z tą ilością czasu z kontem na stronie :)

0

@MaFCB Może już po prostu czuje, ze nie daje 100% drużynie i chce odejść dorobić sobie, aby mieć pewność ze nie zabraknie mu pieniędzy :)

0

@Terminatorexi12 to wtedy są sprawdzani na teście z ekonomii :)

0

@Terminatorexi12 w pewnym sensie ma rację z tym, że 30% z matury z matematyki nie jest to duże osiągnięcie i powinno być obowiązkiem. Wyznacza pośrednio zdolność do rozumowania ekonomii która opiera się na wzorach i liczbach.

0

@Terminatorexi12 ale jakikolwiek test sprawdzający wiedzę o ekonomii czy historii i polityce na pewno wyszedłby wszystkim na dobre :)

0

@chudym Banki zaczynają wprowadzać technologię blockchain, na tym można oprzeć systemy glosowania.

0

@chudym a rozliczanie się przez internet to niby jaka manipulacja? Logujesz sie przez profil zweryfikowany, np. konto w banku i glosujesz.

2

@JurnyGerwazy Modric :)

0

@masq partia razem i te sprawy :)

1

@Mario96w rzeczy, które mi się nie podobały to te związki partnerskie no i oczywiście gadanie, że wyjście z unii to droga w łapska Rosji ;) Bosak pozamiatał wszystkich, niesamowita wiedza. TVP zmieniło 2 pytania tuz przed programem, widać, że to wpłynęło na merytoryczność wypowiedzi pozostałych kandydatów. 

0

@Mario96w oglądałem wczoraj debatę, podobało mi się sporo to co mówił Kukiz, ale co z tego, skoro to nic nie daje kompletnie.

0

@socha tamten Neymar tak, ale obecny? Nie ma nad czym płakać.

1

@Mario96w Ale jak to przepychasz tutaj Kukiza i nie jesteś za PiSem? Ciekawe kto pomagał zbierać podpisy Kukizowi :)

0

@_catalan Tak tak, dla mobilnej.

15

Temu panu już podziękujemy :)

0

@TheNekro94 Na dole mi sie pokazują

18

Powiem se swojej perspektywy. Przepraszam, ale tak, uzyskanie 30% na maturze na podstawowej matmie w obecnych czasach to absolutne minimum. Te matury są tak banalne, że naprawdę trzeba się postarać żeby nie uzyskać tych 30%. Zawsze masz okazję na poprawę w sierpniu.

1

Busqetsa dorzucić w pakiecie za 120 mln i żegnamy :)

0

To jest system, wszystkie duże TV mają wpływ na politykę i są tak poukładani, że nie dopuszczą do zmiany tego systemu, 30 lat minęło od komunizmu, a dalej w nim tkwimy. Zauważ, że ludzie wybierają dalej te same mordy do sejmu, gdzie tu logika?



Samo utrzymanie władzy jest logiczne, ale nie środki w jaki sposób się ją utrzymuje. Gdyby ludzie głosowali logicznie to taki Korwin miałby po 50%. Ludzie w 95% głosują emocjonalnie, a nie logicznie.



Ta, a teorię superstrun też możesz włożyć do tej samej kategorii jak jednorożce? No chyba nie. Porównanie totalnie z dupy. To, że Ty sobie nie wierzysz spoko, ale nie znaczy, że tego nie ma. Typowe naukowe podejście do tematu jest takie, że dopóki nie można obalić pewnej hipotezy nie można jej negować w 100% bo tak.



Co do Obamy, gdyby był chrześcijaninem to by nie wprowadził ustawy zabraniającej ratowania dzieci po aborcji. Do wyboru, ateista, muzułmanin, czy żyd, jeden grom dla mnie, na pewno nie chrześcijanin.

0

Co Ty gadasz o reelekcjach, gdy większość wyborców PiS czy PO wiedzę czerpie z tv, ok Ty sobie sprawdzisz, i co z tego? Nic, bo Twój głos jest nic niewarty w porownaniu do 10 mln innych głosów. Polityka jie jest logiczna i nigdy nie będzie. Im szybciej to zrozumiesz tym lepiej. W Idealnym państwie mogloby tak być, ale nie jest. Nie masz dowodów, że nie ma tego lobby, tak samo jak, że jest. Samo "dziwne" zachowanie USA które ma zgodną politykę z Izraelem jest dziwne. Wystarczy popatrzeć, że Obama był Żydem, rodzina Trumpa także.

1

Zdziwisz się jak gdzieś pod stołem pójdzie ustawa o spłacie i nawet nie będziesz o tym wiedział.

0

Chyba zapomniałeś jak zjadł Viniego w 1 meczu Pucharu króla, wybiórcza pamięć to jest to, co charakteryzuje większość użytkowników fcbarca.com.

0

Hahhahahaha ustawianie się ? A to ciekawe, duża część bramek straconych była po flance Roberto, no rzeczywiście dobre te ustawianie się.

0

o wiele lepszy jak na prawej obronie.

9

Marzenie ściętej głowy co do składu:
Dembele - Griezmann - Messi
Coutinho - Arthur - De Jong
Alba - Lenglet - De Ligt - Semedo/Roberto

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?