0

"protest" w obronie koryta chyba, a nie łamania prawa.

0

Nie wiem jak mam odpisywać jak w Polsce jest łamana konstytucja :)

0

Dlatego nie podoba mi się gra z obu stron, każdy chce sobie chapnąć dla siebie kawałek tortu. Brudna gra polityczna.

0

Wystarczającym powodem dla którego mówię, że to jest zagrywka polityczna, to to że Broniarz otwarcie mówi o swoich poglądach oraz to, że pokazywał się na pochodach kodu i pozował z totalną opozycją.

0

Wszystko idealnie zgrane z wyborami do parlamentu europejskiego :) Wiem jedno, przeciąganie strajku wyjdzie nauczycielom na złe. Ludzie mają określoną cierpliwość, a zamkniete szkoły to jest duzy problem dla ludzi pracujących.

0

Jeśli serio uważacie, że Broniarz się kieruje interesem nauczycieli? To chyba mało wiecie na temat polityki.

0

Oczywiście, że tak, brudna zagrywka polityczna z 2 stron, tego nie neguję, ale nie można mówić, że tylko 1 strona jest winna.

0

Dobra dobra, nie rozpędzaj się tak. Szydło podała konkretne sumy jakie będą zarabiać, kodziarz i pełowiec Broniarz nawet nie myśli, żeby przyjąć te sumy bo go to nie interesuje. Jedynym jego interesem jest to co mu po zaoferuje wzamian za destabilizację.

2

Nie łamie żadnych praw fizyki tylko nadał jej odpowiedniej rotacji.

0

Dejta bramki na streamable :P

0

Tam nie ma miodu, jest po prostu słodki.

0

addic7ed.com stronka z napisami w różnych językach, napisy w j. Angielskim dodawane zaraz po premierze serialu.

0

Jeden język to trochę mało, jeśli nie idziesz na studia techniczne, które są pewnikiem pracy w przyszłości. Warto opanować inny język w stopniu zaawansowanym. Wtedy nie powinno byc problemu z dobrze płatną pracą.

0

Wklej w tłumacza tę frazę i zobacz co znaczy :)

1

To jest wariat i za to go szanuje, gryzie jak pitbull spuszczony z łańcucha :D

0

Warunkami fizycznymi wygrywa, zobaczymy jak to będzie w praktyce :)

47

A Ramos nie jest jedynym obrońcą, który zdobył czerwone kartki w 10 różnych sezonach Ligi Mistrzów?

24

Moim zdaniem zdecydowanie dobra decyzja Valverde, chciał uniknąć komplikacji i odpadnięcia z LM. Prawdopodobnie znał ryzyko pogłębienia kontuzji. Po wejściu Komara gra się poprawiła znacznie, wygrana 5:1, a kontuzja w najlepszym możliwym momencie, gdzie nie ma aż tak ważnych meczów plus przerwa reprezentacyjna. Worth it.

2

Nie spodziewałem się takiego składu :)

1

Bo marketing.

0

Można dodać, że po zakupie Ronaldo akcje Juventusu skoczyly z dnia na dzień o 30% :)

0

Jeśli uwzględnić inflację to nie jest to prawdą.

1

Suarez i Alba szukają cały czas Messiego jak ćpun mefedronu.

0

Przy tak wywindowanych cenach to oczywiście, że promocja

0

Dla nas bardzo dobrze że sfrajerzyli :D

1

Fajnie te wrzutki na Ronaldo, takie nie za dobre

0

aa będę oglądał, fajny klimat.

0

Taktyk.

0

Ślepnąc od świateł.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?