wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oczywiście w rozsądnych ilościach, a nie po 2-4 piwa dziennie :)
1
Z Betisem obrona cała była pod formą, mam nadzieję że trafią idealnie pod ten dwumecz i następne spotkania :)
2
Szacunek bardzo łatwo łatwo stracić, trudniej odbudować :)
0
W poprzednich edycjach mentalność zwycięzcy Ronaldo ciągnęła ich w górę, teraz bez tego czynnika może być różnie :p
1
Macie może gdzieś tę grafikę z prawdopodobieństwem trafienia na przeciwników w losowaniu? Porównałbym sobie jak statystyka się przełożyła na wyniki rzeczywiste
1
Bez przesady, Ajax gra fajną piłkę, ale różnica klas jest widoczna.
0
hahaha co ten Pique
0
Aj szkoda mi tego Denisa
0
Mi się podoba Barcelona w takim formacie, widać w tym ustawieniu jeszcze chaos, ale nie ma tragedii
1
Pique na skrzydle xdd
1
Ha nie no jak Valdek zaskoczy to nikt tak nie zaskoczy :D
0
Poszukaj w neci konwerterów, a jakie nie to spróbuj przeinstalować mathcada
10
Dostałbyś karę o wysokości odpowiedniej do Twojego wynagrodzenia, spokojnie :)
1
Po kolei, bezsensowna strata Busqetsa na połowie rywala, kontra, błąd Semedo, błąd Vermaelena, bramka
4
Wszystko się zaczęło od glupiej straty Busqetsa
7
Niepotrzebnie Vermaelen zszedł na potrójne krycie, powinien zostać
0
Deeenis wjeżdża na salony :D
0
Niewiarygodne, że mamy tak dobrego 2 bramkarza
0
Uff Munir schodzi
11
Co ten Munir za wiraże robi aż sie Valdek zaczął śmiać :p
0
Jak on kręci nimi to głowa mała
2
Mam horego laptoka, zostanie uzdrowiony jak podam mu lekarstwo w postaci kodu do ipli, posiada ktoś ?
2
Chyba w trakcie prac taka możliwość
2
graj liga w google wpiszcie i pierwszy wynik
1
dej :P
1
Poratuje ktoś Janusza kodem? :P
7
Haha, uwierz mi, że matematyka jest o wiele bardziej przydatna niż j. polski.
1
Nie od razu Rzym zbudowano, przynajmniej prezentuje dobry poziom w meczach.
0
1 komentarz mam 25 lipca 2009 roku, ale pamiętam że bylem zarejestrowany wcześniej :p
0
Wałki już są kręcone, spółka skarbu państwa powstala w 2010 roku- PGE EJ 1- do tej pory nie ustaliła konkretnej lokalizacji, koszty związane z badaniem lokalizacji i technologii szacowane są nawet na 500 mln zł, ta kwota nie uwzglednia wypłacanych wynagrodzeń, szacuje się że na same wynagrodzenia wydano ok. 200 mln zł od samego początku działania.