0

Eleven jest na weeb tv ?

1

Jest alternatywa, mówię tutaj o Korwinie, nie jest tak do końca, że nie istnieje. Istnieje, ale owszem przez myślenie, że nie ma alternatyw, nie chodzisz na wybory pewnie z tego względu i nawet nie próbujesz zmienić czerwonych mord zasiadających obecnie w sejmie. Kukiz ma kilka osób wartych uwagi, ale nic poza tym. O reszcie to nawet nie mówię, bo sam widzisz i trafnie stwierdzasz ile są one warte. Jeśli program się podoba, a powinien, bo duża część jest po prostu zgodna z logiką, trzeba iść na wybory i jednak spróbować. Bardzo dużo osób właśnie myśli, że i tak nie dostanie się do sejmu, więc nie warto głosować. Warto, owszem warto.

0

Luther, Taboo, oba produkcji brytyjskiej

2

To trzeba się trochę więcej interesować polityką, a nie mówić że nie ma alternatywy

0

Bardzo możliwe, dawno nie śledziłem zarobków graczy, ale jedno jest pewne, tłuką tam konkretną kasę :P

0

No Korea od kilku lat wygrywa Mistrzostwa Świata w Lola, a Faker, midlaner SKT T1, zarabia rocznie 200-300 tysięcy dolarów.

0

Nie scigaliby go, ale nie miałby możliwości wjazdu do Korei.

0

To nie wiem o jakich laptopach mówisz, mam laptop z gtx 960 i jeśli wentylatory nie są zapchane to temperatura nigdy nie przekracza 75 stopni

1

Piłem Oettinger i średnio do gustu mi przypadł, może dlatego, że kupiłem pszenicznego a nie za bardzo je lubię :D ogolnie jakościowo całkiem niezłe piwo. W Lidlu jest Perlenbacher za 1.75 euro za 6 sztuk, w smaku lepsze jak Tyskie czy inne siki w Polsce.

0

To załóż sobie rękawiczki nitrylowe i nie będzie piekło

0

-myślenie
-studia humanistyczne
Wybierz jedno

1

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Taktyczny komentarz

0

Także czekam na recenzję :)

0

Toć to widać od razu, że z aliexpress

0

Onw Usa cały czas jest ;P

0

Co dobrego wypił? Dej troche

1

Tabu z Tomem Hardy

12

A oglądałeś mecz z Chelsea ? Jeśli nie, to lepiej się nie wypowiadaj

2

Posiadacie jakieś dobre streamy z kolarstwa ?

0

To jeszcze wiele przed Tobą, Ballantines to jedna z najgorszych :P

0

W mediach ???? haha nie mogę, władza trzyma media to nic nie słychać, serio tak ciężko pomysleć ? Oczywiście GetBack też będzie ciekawy wałek

0

Wszystko zostało powiedziane, a Ty dalej nic nie rozumiesz, więc po co mam się wysilać ?

9

Komentarz usunięty

0

No chyba nie martwiłby się jakby tylko się upił :P

1

Polecam serial Luther

2

kiedyś to było

0

Rudy zrobił ostatnią kontrę, ale to nie zmienia faktu, że kopał się po czole cały mecz :P

0

Francja z takim środkiem nie potrafiła zdominować Argentyny, więc kwestia sporna, możemy się tylko domyślać :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?