wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wystarczyło poznać po tym jak oklaskiwali Vidala po odbiorze piłki
0
Oczywiście czyja stroną poszla akcja? Roberto ;)
1
Tak jak kolega mówi, najlepiej założyć konto na forum, tam masz konkretne tematy nt. Typowych usterek w Mercedesach. Jednakże modele CLK są b.dobrymi samochodami, mój brat ma CLK 200 W208 od kilku lat i do tej pory wymieniał tylko części eksploatacyjne
1
Jeżeli skupiasz się tylko na 1 rodzaju, to warto przedstawić także inne rodzaje ;)
1
No to Dembele może mieć problem, jeśli nie wskoczy na poziom wyżej, Bartek możliwe, że będzie chciał zrobić wymianę..
0
Myślę że Barca zatrzyma Paco jeśli będzie tego chcial, wypożyczyli go żeby odbudował formę i byl następcą Suareza
0
Jak nauczysz się robić runy to nie będzie miało to znaczenia bo szybko się to klika, ja przed każdą grą klikam sam w zależności od teamcompu, więc 1 strona styka
0
Oby, oby. Wczoraj jego gra wyglądała groteskowo, ale jedna akcja podobała mi się w jego wykonaniu, jak zmiażdżył obrońcę swoim ciałem :D
1
Rakitic mial kilka dobrych prostopadlych piłek, przynajmniej celnych, w przeciwieństwie do Busqetsa, u którego mozna było policzyć 2-3, a reszta to strata, więc nie
6
Narzekacie na Rakiticia, lepiej spójrzcie na swojego ulubionego Busqetsa, strata za stratą, nieliczne dobre podania do przodu.. totalna porazka
18
Przecież to Chilijczyk jest
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jasne, że nie będzie :D Na fioletowej się jednak spuszczali nad nim, że złote piłki itp :P
0
Bardziej bym się pytał o Asensio niż o Viniciusa
3
No przecież Asensio miał być tym który w końcu zdobędzie formę i będzie ciągnął ten wózek :P Taki hype na niego był na fioletowej, nawet o wiele lepszy niż Dembele :P
0
Od tego sezonu ten durny przepis nie działa :)
2
Pique też mógł sie lepiej zachować, zamiast chować się za Semedo, zablokować ruch który wykonał właśnie Kane
1
Może być niewinny, ale strat wizerunkowych klubu i jego samego nie da się cofnąć
2
W późniejszej fazie dostanie 3 czy 4 piłkarzy na siebie oraz autobus i zobaczymy czy będzie tak jak mówisz :)
0
No generalnie Fabian niczym dzisiaj nie zaskoczył, w rozegraniu ch***wo ale stabilnie :)
3
No chyba coś Ci nie gra w tej głowie.. patrząc na osiągnięcia Wlazłego od razu widać że jest lepszy niż Anderson, oto kilka z nich: srebrny medal MŚ w 2006, wybrany do najlepszej trójki zawodników tego turnieju( przypominam że mvp zostal legendarny Giba), MŚ w 2014 oraz mvp turnieju. Anderson nigdy nie mial takiego osiągnięcia jak Mariusz.
1
Fabian dzisiaj jedynie dobry serwis i niezły blok, to by było na tyle. Amerykański rozgrywający go nakrył czapką
0
Prostytucja :D.
0
MSI bardzo polecam, sam posiadam i jestem zadowolony
0
Bo trzeba być najwyższej klasy rozgrywajacym żeby w ten sposób zdobywać punkty, niestety Fabian nie ten poziom.
3
Semedo słaby... Słaby to jest Pique
10
Śmiech na sali ocena Busqetsa, wyliczenie 1 straty w postaci podania bo wyszła 1 kontra... Takich podań miał mnóstwo po swoich pięknych kółeczkach, praktycznie każde kółeczko kończyło się podaniem do przeciwnika, a że nie wynikła z tego groźna kontra to tylko i wyłącznie zasługa kompanów..
EDIT. Taktyka go nadwyręża? Gość jest cieniem samego siebie od dobrych 2 sezonów, nagle się nie odnajduje w taktyce 4-3-3? Co to za tłumaczenie? Całe życie był uczony do takiej taktyki... Jego sposób poruszania woła o pomstę do nieba... Jego udane mecze można policzyć na palcach dwóch rąk..
2
Proste, że tak, najlepiej wychodzą sprawnie działająceprzedsiębiorstwa, ktore wychodzą na zero, ze względu na ciągłe inwestycje.
1
Wczoraj tak pięknie zakręcił, że napastnik nie mógł wstać z wrażenia przy zmianie ;)
0
Najzabawniejsze jest to, że Roberto robił wrzutki na Malcoma ktory ma 1,72 m wzrostu, a jak już się pojawił Pique w polu karnym to sobie klepali...