0

Wystarczyło poznać po tym jak oklaskiwali Vidala po odbiorze piłki

0

Oczywiście czyja stroną poszla akcja? Roberto ;)

1

Tak jak kolega mówi, najlepiej założyć konto na forum, tam masz konkretne tematy nt. Typowych usterek w Mercedesach. Jednakże modele CLK są b.dobrymi samochodami, mój brat ma CLK 200 W208 od kilku lat i do tej pory wymieniał tylko części eksploatacyjne

1

Jeżeli skupiasz się tylko na 1 rodzaju, to warto przedstawić także inne rodzaje ;)

1

No to Dembele może mieć problem, jeśli nie wskoczy na poziom wyżej, Bartek możliwe, że będzie chciał zrobić wymianę..

0

Myślę że Barca zatrzyma Paco jeśli będzie tego chcial, wypożyczyli go żeby odbudował formę i byl następcą Suareza

0

Jak nauczysz się robić runy to nie będzie miało to znaczenia bo szybko się to klika, ja przed każdą grą klikam sam w zależności od teamcompu, więc 1 strona styka

0

Oby, oby. Wczoraj jego gra wyglądała groteskowo, ale jedna akcja podobała mi się w jego wykonaniu, jak zmiażdżył obrońcę swoim ciałem :D

1

Rakitic mial kilka dobrych prostopadlych piłek, przynajmniej celnych, w przeciwieństwie do Busqetsa, u którego mozna było policzyć 2-3, a reszta to strata, więc nie

6

Narzekacie na Rakiticia, lepiej spójrzcie na swojego ulubionego Busqetsa, strata za stratą, nieliczne dobre podania do przodu.. totalna porazka

18

Przecież to Chilijczyk jest

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jasne, że nie będzie :D Na fioletowej się jednak spuszczali nad nim, że złote piłki itp :P

0

Bardziej bym się pytał o Asensio niż o Viniciusa

3

No przecież Asensio miał być tym który w końcu zdobędzie formę i będzie ciągnął ten wózek :P Taki hype na niego był na fioletowej, nawet o wiele lepszy niż Dembele :P

0

Od tego sezonu ten durny przepis nie działa :)

2

Pique też mógł sie lepiej zachować, zamiast chować się za Semedo, zablokować ruch który wykonał właśnie Kane

1

Może być niewinny, ale strat wizerunkowych klubu i jego samego nie da się cofnąć

2

W późniejszej fazie dostanie 3 czy 4 piłkarzy na siebie oraz autobus i zobaczymy czy będzie tak jak mówisz :)

0

No generalnie Fabian niczym dzisiaj nie zaskoczył, w rozegraniu ch***wo ale stabilnie :)

3

No chyba coś Ci nie gra w tej głowie.. patrząc na osiągnięcia Wlazłego od razu widać że jest lepszy niż Anderson, oto kilka z nich: srebrny medal MŚ w 2006, wybrany do najlepszej trójki zawodników tego turnieju( przypominam że mvp zostal legendarny Giba), MŚ w 2014 oraz mvp turnieju. Anderson nigdy nie mial takiego osiągnięcia jak Mariusz.

1

Fabian dzisiaj jedynie dobry serwis i niezły blok, to by było na tyle. Amerykański rozgrywający go nakrył czapką

0

Prostytucja :D.

0

MSI bardzo polecam, sam posiadam i jestem zadowolony

0

Bo trzeba być najwyższej klasy rozgrywajacym żeby w ten sposób zdobywać punkty, niestety Fabian nie ten poziom.

3

Semedo słaby... Słaby to jest Pique

10

Śmiech na sali ocena Busqetsa, wyliczenie 1 straty w postaci podania bo wyszła 1 kontra... Takich podań miał mnóstwo po swoich pięknych kółeczkach, praktycznie każde kółeczko kończyło się podaniem do przeciwnika, a że nie wynikła z tego groźna kontra to tylko i wyłącznie zasługa kompanów..
EDIT. Taktyka go nadwyręża? Gość jest cieniem samego siebie od dobrych 2 sezonów, nagle się nie odnajduje w taktyce 4-3-3? Co to za tłumaczenie? Całe życie był uczony do takiej taktyki... Jego sposób poruszania woła o pomstę do nieba... Jego udane mecze można policzyć na palcach dwóch rąk..

2

Proste, że tak, najlepiej wychodzą sprawnie działająceprzedsiębiorstwa, ktore wychodzą na zero, ze względu na ciągłe inwestycje.

1

Wczoraj tak pięknie zakręcił, że napastnik nie mógł wstać z wrażenia przy zmianie ;)

0

Najzabawniejsze jest to, że Roberto robił wrzutki na Malcoma ktory ma 1,72 m wzrostu, a jak już się pojawił Pique w polu karnym to sobie klepali...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?