1

@RafiVeB to jest taki sam poziom jak ich guru polityczne, dno i metr mułu.

5

@CLS63AMG tu nie chodzi tylko o ten jeden szpital. Kwas rozleje się na całą Polskę, tego się najbardziej boją.
Dlatego próbują gasić i dyskredytować

0

@dzbanke witamy w gorących. Generalnie zgadzam się z tekstem

1

Proszę nie.....

0

No i dobra niech gnije w tym klubie 2 kategorii

2

Odpuścić tego Alvareza, z tymi łbami nie ma jak robić interesów, zakonpleksiony klub. A on sam jest sobie winny, podpisywać 6-letni kontrakt z klubem 2 kategorii

1

@Roobo łby mogą się uprzeć i go nie sprzedać równie dobrze

3

Alvarez i 150 mln? Spoko, przynajmniej fajnie biega i dużo

0

O to Alibaba nie jest kontuzjowany?

0

No to jest rzut karny

1

Ale Messi ma piękne ruchy, jak za starych dobrych czasów

1

150 mln za rezerowego reprezentacji Argentyny, komuś kowadło na łeb spadło xd

0

@AmigoBlancos daj link do skopiowania proszę :p

9

@BorzyKrzys wystarczy sobie poczytać komentarze wyznawców tutaj i tak jakby mniejsze zdziwienie xd

1

@Kgorecki2500 i niech ktoś powie że tu chodzi o zdrowie xdd

2

@RosjaninBut nie wiem co Tusk zrobi skoro mocodawcy są niezadowoleni

1

@Sulimo ale przecież od początku widlarze pluli nam w twarz. Teraz tylko opadły maski. Jeśli ktoś liczy na jakikolwiek szacunek od nich to niech się rozpędzi i walnie baranka w ścianę.

2

@Kgorecki2500 to jest ta elita od platfusow xd niesamowite

3

@Kgorecki2500 mogą oddać jako zwrot za pożyczki xd

4

@Salchent a on co? Nie ma swojego mózgu? Tak samo zostawił Barce na LM bo musiał z niedoleczonym urazem grać w meczu o papier toaletowy w faweli

0

No i jednak szkopy


0

Ale kupon i tak położą.....

0

I te szkopy kupon położą

1

@turhiay nawet 80 mln będzie dobrą ceną :)

1

@Nazio_87 no bo to jest ostatni moment, jakby wpadło ze 100 mln to sprzedać. Rapha chyba równia pochyła

2

@arasz1819 toczą się ekshumacje, w wybranych miejscach i bez dostępu ekspertów. Rzeczywiście łaskawi panowie

0

@Hasszz mam wentylacje i w miare szybko da się normalnie opierać

0

@AmigoBlancos postawilem xd mam nadzieję że reszta tez wejdzie, podbijasz jakimi zakladami? Bo widziałem że coś tam jeszcze dodałeś

1

@Hasszz dlatego trzeba mieć skórę z wentylacją

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?