wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@RafiVeB to jest taki sam poziom jak ich guru polityczne, dno i metr mułu.
5
@CLS63AMG tu nie chodzi tylko o ten jeden szpital. Kwas rozleje się na całą Polskę, tego się najbardziej boją.
Dlatego próbują gasić i dyskredytować
0
@dzbanke witamy w gorących. Generalnie zgadzam się z tekstem
1
Proszę nie.....
0
No i dobra niech gnije w tym klubie 2 kategorii
2
Odpuścić tego Alvareza, z tymi łbami nie ma jak robić interesów, zakonpleksiony klub. A on sam jest sobie winny, podpisywać 6-letni kontrakt z klubem 2 kategorii
1
@Roobo łby mogą się uprzeć i go nie sprzedać równie dobrze
3
Alvarez i 150 mln? Spoko, przynajmniej fajnie biega i dużo
0
O to Alibaba nie jest kontuzjowany?
0
No to jest rzut karny
1
Ale Messi ma piękne ruchy, jak za starych dobrych czasów
1
150 mln za rezerowego reprezentacji Argentyny, komuś kowadło na łeb spadło xd
0
@AmigoBlancos daj link do skopiowania proszę :p
9
@BorzyKrzys wystarczy sobie poczytać komentarze wyznawców tutaj i tak jakby mniejsze zdziwienie xd
3
https://wiadomosci.wp.pl/ipn-zapowiada-materialy-o-upa-reakcja-na-odebranie-orderu-zelenskiemu-7298755023878144a
pięknie, jechać z nimi do spodu
1
@Kgorecki2500 i niech ktoś powie że tu chodzi o zdrowie xdd
2
@RosjaninBut nie wiem co Tusk zrobi skoro mocodawcy są niezadowoleni
1
@Sulimo ale przecież od początku widlarze pluli nam w twarz. Teraz tylko opadły maski. Jeśli ktoś liczy na jakikolwiek szacunek od nich to niech się rozpędzi i walnie baranka w ścianę.
2
@Kgorecki2500 to jest ta elita od platfusow xd niesamowite
3
@Kgorecki2500 mogą oddać jako zwrot za pożyczki xd
4
@Salchent a on co? Nie ma swojego mózgu? Tak samo zostawił Barce na LM bo musiał z niedoleczonym urazem grać w meczu o papier toaletowy w faweli
0
No i jednak szkopy
0
Ale kupon i tak położą.....
0
I te szkopy kupon położą
1
@turhiay nawet 80 mln będzie dobrą ceną :)
1
@Nazio_87 no bo to jest ostatni moment, jakby wpadło ze 100 mln to sprzedać. Rapha chyba równia pochyła
2
@arasz1819 toczą się ekshumacje, w wybranych miejscach i bez dostępu ekspertów. Rzeczywiście łaskawi panowie
0
@Hasszz mam wentylacje i w miare szybko da się normalnie opierać
0
@AmigoBlancos postawilem xd mam nadzieję że reszta tez wejdzie, podbijasz jakimi zakladami? Bo widziałem że coś tam jeszcze dodałeś
1
@Hasszz dlatego trzeba mieć skórę z wentylacją