0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

Prezes Kaczafi ma realne wyniki sondażowe na biurku i zaczyna się bać, bo wg niego na prawo od PiSu moze być tylko ściana, zaczynają robić nerwowe ruchy, a pospólstwo będzie wierzyć w te brednie powtarzane przez polityków PiS oraz tub propagandowych dobrej zmiany.

9

Powiedziałeś co wiedziałeś :)

0

Niech oni się za kupowanie zawodników do pomocy wezmą, a nie skrzydłowych.

0

Tylko żeby się nie skończyło autostradą w konfrontacjach z Sadio Mane :)

4

Wszystko w swoim czasie, wielki szacunek, że z marszu dał spokój w środku pola.

1

Na Generała można zawsze liczyć :)

14

Wysoce prawdopodobnie jest, że Messi zostanie królem strzelców w tej edycji LM :)

0

dziwnym trafem w Hiszpanii :P

0

Zapłacił za przekręty 20 mln, popłakał ze go źle traktują i musi sobie odbić we Włoszech.

6

Nie przeciw niemu, a przeciw petrodolarowemu klubowi.

0

30% podatek we Włoszech a 50% w Hiszpanii to chyba jest różnica?

0

Kartki się kasują dopiero od półfinałów

0

Nigdy, przenigdy nie uganiaj się za babą na początku, im bardziej bedziesz miał wyjebane, tym bardziej ona będzie świrować. To zastosuj do nastepnych bo ten temat jest spalony jak dla mnie.

0

no stomp niesamowity, origen nic do powiedzenia nie miało :D

1

Rozkręca się jak najbardziej, polecam szczerze, jeden z lepszych seriali jakie oglądałem.

1

Rząd pokazał, że potrafi zorganizować osoby nadzorujące egzaminy, więc nie masz co się martwić. Jarek telefon do episkopatu i juz kler zorganizowany :D kwestią najwazniejsza są rady dopuszczające uczniów do matur

4

Bo w większości wykładowcy mają taką wiedzę i umiejętności, że zarabiają poważne pieniądze w innych firmach z badań na zlecenie, czy też grantów. Nauczyciele myślą, że są elitarni dzięki jakimś tam studiom, a wcale tak nie jest. Buta i arogancja jest niesamowita wśród tej grupy zawodowej

3

Żeby on jeszcze grał na prawym skrzydle to może mialbys rację

0

Czasy się zmieniają, a jednocześnie forma danej ideologii także, nie oznacza, że ona nie występuje. Powiedz mi, czy 75% podatek np. nie jest 1 krokiem do podniesienia lub wprowadzenia dla wszystkich 90% podatku? Nie masz takiej pewności, ja wolę dmuchać na zimne. Przezorny zawsze ubezpieczony. Pomijasz cały czas fakt, który napisałem nt. Marksizmu w Razem.

Uważam, że nie ma sensu dyskutować o tym, bo ta dyskusja nie wiele zmieni.

0

Kochany kolego Paxie, zatrzymałeś się w latach 20 XX wieku, jeśli dla Ciebie komunizm jednocześnie wiąże się z rewolucją proletariacką. Takie czasy występowały kiedy była arystokracja. W dzisiejszych czasach nie potrzeba do tego rewolucji z prostego względu? Bo mamy demokrację, czyli rządy ludu. To tak jakbyś uważał, że występuje tylko jedna forma wojny, taka gdzie strzela się rakietami i karabinami. Na szczęście Polacy nie są aż tak głupi by Razem doprowadzić do głosu. 75% podatku dla najbogatszych jest to jawny objaw komunizmu, zabiore najbogatszemu hajs w ramach "solidarności" społecznej, gdzieś to słyszałem. Socjaldemokratą to był Miller, co dziwnie zabrzmi, jako jedyny obniżył podatki od przemiany ustrojowej, poza ustawą Wilczka.



Co do Marksa, dla Razem jest on wybitnym naukowcem i filozofem, może nie mają tego w swoim programie (prawdopodobnie mieliby problemy), ale wystarczy przeczytać komentarze pod postami partii. Osoby udzielające się, w tym także członkowie partii przejawiają pociągi do komunistycznych zachowań. Często na sztandarach mają Karola Marksa jako wybitnego naukowca, żeby nie być gołosłownym wklejam link gdzie można zauważyć flagi partii Razem, Antify i transparent dotyczący Marksa:

target="_blank" rel="nofollow">[Zobacz link:


Jest tam także wypowiedź Krzysztofa Karonia, polecam przesłuchać.

0

Klasyk zagrany, City może odpaść w ćwierćfinale, bardzo dobrze :)

0

Trzeba zacząć od tego o jakich uczelniach mówimy, jeśli jakaś gówno-uczelnia typu wyższa szkoła czegoś tam, to jasne, że nie ma chętnych. Na Politechnice Warszawskiej nie mają problemu ze znalezieniem studentów na matematykę i fizykę, ochronę środowiska także, pracę znajdą z pocałowaniem w rękę od pracodawcy.

0

Historia jest jak najbardziej potrzebna, ale język polski w takim wymiarze godzin jaki był jak chodziłem do liceum na bio-chem( 6 h w tygodniu w klasie maturalnej) jest totalnie niepotrzebny. Maturę zdałem bez problemu i tyle by było z używania interpretacji wierszy itp. Zupełnie zbędne dla mnie.

0

http://partiarazem.pl/program/ link bezpośredni do programu. Prawdopodobnie wybrałem co lepsze.

0

Jasne, że jest różnica. Patrząc na Twoje zamiłowania do lewej strony prawdopodobnie dobrze znasz stronę Ośrodek Monitorowania... Kreują się na wielkich pogromców faszystów itp., a stosują dokładnie te same metody co oni. Wystarczy popatrzeć na komentarze pod postami, 80% użytkowników nadaje się pod ten paragraf. Podwójne standardy.
Są za centralizacją przemysłu, na tym polega komunizm, nie nacjonalizacja. Pierwszy przykład z brzegu to powołanie państwowego dewelopera, który będzie budował mieszkania socjalne dla nierobów. Następne wymienię w punktach:
-darmowe leki dla wszystkich
-75% podatek dochodowy dla najbogatszych (totalny absurd! wg mnie nie powinno być takiego podatku)
-niemożność usunięcia delikwenta z mieszkania za niepłacenie
-docelowo, czytając komentarze ludzi popierających tą chorą partię, wyrównanie wszystkim płac (bo wartość pracy sprzątaczki jest taka sama jak inżyniera)
-likwidacja wiodących ośrodków naukowych na rzecz "mgr dla każdego Polaka, żeby miał wykształcenie"
Zapewne wiele innych, ale akurat nie przychodzi mi to do głowy.

0

W praktyce wygląda to tak, że nie możesz nic powiedzieć niepoprawnego politycznie, efekty tego widzisz na zachodzie gdzie za wyrażanie swojego zdania (nie mylić z nawoływaniem do nienawiści) możesz mieć problemy. W myśl tego przepisu partia Razem powinna zostać zdelegalizowana za propagowanie komunizmu, a Zandberg wsadzony do paki. Oczywiście występują podwójne standardy. PO mialo to do siebie, że starało się ukrywać kolesiostwo, PiS ma to gdzieś i robi to otwarcie.

0

Pierwszy z brzegu wynik: http://www.wykop.pl/ramka/1333721/sommer-no-i-stalo-sie-platforma-chce-powrotu-cenzury/
Wymiana sędziów odpowiadającym konkretnym poglądom politycznym istniało od zawsze, tylko nie każdy to pamięta, albo nie zawsze się o tym mówiło. Wystąpił pewien paradoks, to się zgodzę, ale Komorowski uniewinnił koleżków, którzy byli winni względem prawa, nie wiem czy to pamiętasz, uniewinnienia nie miały pozytywnej akceptacji Prokuratury Generalnej. Obecne sądownictwo to trzeba zaorać i na nowo postawić, a nie mieszać przy każdej możliwej okazji czy przez jednych i drugich.

0

Propaganda występowała także w przeciwnym obozie rządzącym - argument słaby. Cenzura także - przypominam kto głosował za ACTA 2 w parlamencie europejskim. Co do nie uznawania systemu prawnego oraz łamania prawa - wynikało to z tego, że teoretycznie niezawisłe sądy, a urzędujący w nich sędziowie posiadali i posiadają poglądy polityczne, co nie powinno mieć miejsca. PiS nie jest w stanie zmienić konstytucji po swojemu z prostego względu, nie posiada odpowiedniej do tego większości konstytucyjnej, czyli 2/3 głosów w parlamencie, a nikt nie chce się z nimi układać, bo totalna opozycja będzie przeciw, niezależnie od typu zmian, a normalni posłowie wiedzą dokładnie, że PiS nie wprowadzi zmian polepszających byt Polaków.

0

Może od razu Korea Północna?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?