wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@pax nie mam czasu niestety na dogłębne analizy gry Semedo, ale tylko spojrzałem na newralgiczną sytuację, czyli utratę bramki. Masz chyba niewiele wspólnego z grą w piłkę, masz pretensje do niego o to ze nie podbiegł do Mertensa. Właśnie podbiegał, ale ciężko jest zrobić obrót o 180 stopni i dobiec do przeciwnika oddalonego o ponad 5 m w czasie okolo 1 s. To Pique wracając zamiast dublować pozycję Semedo w obronie powinien nabiec na Mertensa. To pokazuje że niewiele masz pojęcia o grze obronnej w stykowych sytuacjach.
2
@Danny Gaucho juz taka maska prędzej ochroni niż debili z maskami budowlanymi
0
@Bobo25 no kompletnie nie, on go ledwo dotknął przed wyskokiem, dosłownie położył mu ręce na plecach. Zobaczył, że pilka ma trajektorię za jego plecy i całkowicie odpuścił. Prawidlowa bramka
0
Jesus przyaktorzyl ladnie xdd
0
@DaPi tak tak, w takim meczu na takim stadionie Alba grałby obsrany, porównaj Anfield
1
@Chwytliwy jak miał doskoczyć jak byl tylem do niego i pilnował Insignie czy kogoś tam, to Pique wracając zamiast dublować Semedo powinien wbiec na Mertensa, a nie czekać że Semedo się obróci i wbiegnie na typa który byl kilka m od niego, nikt by nie zdążył.
6
@Chwytliwy obejrzyj sobie jeszcze raz, Pique wychodzi na raz, Firpo sie slizga na murawie, Semedo lata dziure po Pique na wbiegajacego przeciwnika i Pique dubluje pozycję Semedo zamiast wbiegać na Mertensa
1
@socha niech on się lepiej cieszy że nie dostał bezpośredniej czerwonej za tą nakładkę.
1
@Coutinho007 przyszedłby do nas i czar by prysł :p
1
@_Specjalista nie trzeba skomplikowanej piłki grać żeby strzelić bramkę. Przykład w tym meczu.
0
@Uukasz_93 potem narzekania, że nie ma sił wracać jak robi sprint na pozycję i zagrywaja jak mowisz raz na 10
0
@Veb1233 no nie mówię o dośrodkowaniu na drugą stronę, hehe gol
0
@Veb1233 wymusza ruch do piłki, czy Ty myślisz, że z autobusem da się wejść z piłką do bramki ?
0
@Veb1233 to lepiej jak ma wycofać do Messiego ? :D i tak źle i tak niedobrze, może powinni zacząć wbiegać na główkę,a nie stać na 20 metrze
0
@barcelonaLM Alba zawalił 2 bramy z Live :D
0
@klemens100 to że ktoś coś tam uważa to nie znaczy ze jest prawda, dalej za Wikipedią: "Sami faszyści uważali tradycyjny podział za przestarzały; twierdzili, że nie są „ani prawicą, ani lewicą”. Zamknij się lepiej i doczytuj do końca
0
@osa91 Fundamentalizm religijny w kontekście chrześcijaństwa obecnego nie jest niczym złym. Reszta to co innego. Myślałem ze caly czas odnosimy się do kościoła. A Ty uważasz że karanie kogoś wyzszym podatkiem bo potrafi zarobić wiecej jest dobre?? Podatek dochodowy zniechęca do pracy, zgodnie z logiką nakładania podatku od cukru np. lub jakiś wymyślonych podatków od mięsa.
0
@Eto'o9 R10 pamiętajmy, że kościół tworzą ludzie, którzy są omylni. Zgodnie z naukami Chrystusa, papież współpracujący z hitlerem powinien być uznany heretykiem.
0
@osa91 to jest tylko Twoje zdanie, moje jest całkowicie inne.
0
@osa91 największe OBECNE zło tego świata...tego nie dopowiedzialem, przepraszam za błąd
0
@osa91 "Prawica jest zróżnicowana na tle gospodarczym, o ile pierwotnie prawica popierała poglądy kapitalizmu to od XX wieku część prawicy szczególnie tej skrajnej odrzuca modele kapitalistyczne (w przypadku radykałów na rzecz m.in. korporacjonizmu czy faszyzmu), z kolei bardziej umiarkowana prawica coraz częściej popiera neoliberalizm." Sam sobie odpowiedziałeś. Pierwotnie, o tym mówię.
"Natomiast nigdy problemem faszyzmu nie był ich pogląd na gospodarkę, a właśnie kwestie światopoglądowe". Bo Ty tak twierdzisz??? Socjalizm to największe zło tego świata.
1
@osa91 ponownie powtarzam, skoro masz swoje definicje ja wolę korzystać z podziału takiego, że o przynależności do prawej czy lewej strony decyduje pogląd gospodarczy. Tylko i wyłącznie. Nie można być konserwatystą i mieć lewicowe poglądy gospodarcze wg tej definicji.
1
@osa91 NSDAP nie może być partią konserwatywną, aborcja eugeniczna wprowadzona za hitlera samo przez się mówi. Także proszę skończyć z twoerdzeniem ze NSDAP jest konserwatywne
1
Komentarz usunięty
42
@nwchades @Chinaski przeczytajcie sobie definicję faszyzmu, jak prawicowa partia może być faszystowska. Faszyzm to narodowy socjalizm! Lewacka nowomowa
17
@nwchades NSDAP to konserwatywna-narodowa partia? hahahahaha
55
@Chinaski może niech się ten śmieszny ośrodek zajmie atakiem na działaczy konfederacji ostatnio, czy już ich można atakować bez żadnego problemu ?
3
@arraco typowy ściah
2
@BarcaInfo bez Messiego :D
1
@FDJ no możemy sobie pogdybać