0

@IMBALEO kolego, można bylo to zrobić w styczniu i na konkretniej spinie spróbować wygrać co się da. Nie wierze w te gadanie, że nie można tego było zrobić wcześniej

0

@Dosq Messi nie od dzisiaj wiedział, że to menda jest. Powinien to ogłosić przed 10 czerwca. Nie wiem co on myślał

1

Droga redakcjo, zapomnieliście dodać tłumacząc ten tekst z oryginału: "But apart from that, the president always told me 'when the season is over, you decide if you stay or leave', he never set a date, and well, it was simply to make it official that I wouldn't continue, but not to start a fight because I didn't want to fight against the club."

Wychodzi na to, że Leo nie zna swojego kontraktu?

4

Dołóżcie ze 2 chomiki na tych serwerach

1

@SonBarcaGoku z wyrokiem!

5

@Patrykl145 pandemia została ogłoszona w marcu, mieli tyle czasu żeby aneksować umowę. Ileż razy można to powtarzać

0

@szkutnik91 widać że stary chce młodego wybielić żeby nie było takiego kwasu po ogłoszeniu decyzji, że zostaje. Jakby była to prawda co twierdzi Jorge i Leo to dawno by już temat był rozwiązany. City powiedziało pewnie, że nie ma szans na wygraną w sądzie i nie będą płacić 700 mln :)

0

@vukoo1 wkoło te same bzdury piszesz

0

Żenujące to jest

1

@Derean Koman może nie jest geniuszem taktycznym, za to ma genialnego asystenta :D

1

@OsehShalom no i teraz pytanie, czy wina nie leżała w szatni?

0

@sevs cały czas w kółko to samo, szejkowie nie są w ciemie bici. Nikt nie złoży dobrej oferty za Messiego, widać po tym że mu pała zmiękła. Nikt nie jest taki głupi skoro za rok mogą go mieć za darmo

0

@szkutnik91 i nie pofika :D

2

Oczy krwawią patrząc na sabotazyste z nr 5

0

@BarcaInfo wstał rano i coś mu się przestawiło

0

@Witam można linka?

0

@ViscaBarca123 gdzie można obejrzeć ?

1

@pluszek wcale bym się nie zdziwił gdyby przyjechał ojciec i nastawił mu co się poprzestawiało jak wstał któregoś ranka :D

0

@Dzemix111 Koman jak zobaczy, że się opieprza to go posadzi na ławie i tyle.

0

@DonMatteo901 tylko jak widać City nie kwapi się żeby przedstawić dobrą ofertę :)

0

@mike78 no i bardzo dobrze

1

@martin86 najlepiej by było, ale nikt nie chce za niego zapłacić. Bardzo dobrze, że Bartek stoi na swoim

1

@marcinek1 mnie interesuje los klubu a nie Messiego, źle tutaj nie ma, bez przesady.

1

@filon co wy z tym odejściem przed końcem sezonu????

0

@rk to niech siedzi na ławce jak mu się nie będzie chciało grać.

1

@Krzyniu282 żeby dać klauzula 500 mln to piłkarz musi sie zgodzić na to. Najlepiej nie oglądaj i skasuj konto.

2

@Lares i bardzo dobrze!

4

A już myślałem :D

1

@kkbarca patrząc po Filipku masz rację, ale dajmy Komanowi pracować, widocznie ma pomysł na niego.

1

@Borneo przecież oni nie daja kasy za darmo :D nie ma tak że płacą za te zbrodnie które popełnili. Stawiają wymagania płacąc. Może masz rację, kontrolowana demilitaryzacja przez następne sto lat może by coś dała.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?