wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@IMBALEO kolego, można bylo to zrobić w styczniu i na konkretniej spinie spróbować wygrać co się da. Nie wierze w te gadanie, że nie można tego było zrobić wcześniej
0
@Dosq Messi nie od dzisiaj wiedział, że to menda jest. Powinien to ogłosić przed 10 czerwca. Nie wiem co on myślał
1
Droga redakcjo, zapomnieliście dodać tłumacząc ten tekst z oryginału: "But apart from that, the president always told me 'when the season is over, you decide if you stay or leave', he never set a date, and well, it was simply to make it official that I wouldn't continue, but not to start a fight because I didn't want to fight against the club."
Wychodzi na to, że Leo nie zna swojego kontraktu?
4
Dołóżcie ze 2 chomiki na tych serwerach
1
@SonBarcaGoku z wyrokiem!
5
@Patrykl145 pandemia została ogłoszona w marcu, mieli tyle czasu żeby aneksować umowę. Ileż razy można to powtarzać
0
@szkutnik91 widać że stary chce młodego wybielić żeby nie było takiego kwasu po ogłoszeniu decyzji, że zostaje. Jakby była to prawda co twierdzi Jorge i Leo to dawno by już temat był rozwiązany. City powiedziało pewnie, że nie ma szans na wygraną w sądzie i nie będą płacić 700 mln :)
0
@vukoo1 wkoło te same bzdury piszesz
0
Żenujące to jest
1
@Derean Koman może nie jest geniuszem taktycznym, za to ma genialnego asystenta :D
1
@OsehShalom no i teraz pytanie, czy wina nie leżała w szatni?
0
@sevs cały czas w kółko to samo, szejkowie nie są w ciemie bici. Nikt nie złoży dobrej oferty za Messiego, widać po tym że mu pała zmiękła. Nikt nie jest taki głupi skoro za rok mogą go mieć za darmo
0
@szkutnik91 i nie pofika :D
2
Oczy krwawią patrząc na sabotazyste z nr 5
0
@BarcaInfo wstał rano i coś mu się przestawiło
0
@Witam można linka?
0
@ViscaBarca123 gdzie można obejrzeć ?
1
@pluszek wcale bym się nie zdziwił gdyby przyjechał ojciec i nastawił mu co się poprzestawiało jak wstał któregoś ranka :D
0
@Dzemix111 Koman jak zobaczy, że się opieprza to go posadzi na ławie i tyle.
0
@DonMatteo901 tylko jak widać City nie kwapi się żeby przedstawić dobrą ofertę :)
0
@mike78 no i bardzo dobrze
1
@martin86 najlepiej by było, ale nikt nie chce za niego zapłacić. Bardzo dobrze, że Bartek stoi na swoim
1
@marcinek1 mnie interesuje los klubu a nie Messiego, źle tutaj nie ma, bez przesady.
1
@filon co wy z tym odejściem przed końcem sezonu????
0
@rk to niech siedzi na ławce jak mu się nie będzie chciało grać.
1
@Krzyniu282 żeby dać klauzula 500 mln to piłkarz musi sie zgodzić na to. Najlepiej nie oglądaj i skasuj konto.
2
@Lares i bardzo dobrze!
4
A już myślałem :D
1
@kkbarca patrząc po Filipku masz rację, ale dajmy Komanowi pracować, widocznie ma pomysł na niego.
1
@Borneo przecież oni nie daja kasy za darmo :D nie ma tak że płacą za te zbrodnie które popełnili. Stawiają wymagania płacąc. Może masz rację, kontrolowana demilitaryzacja przez następne sto lat może by coś dała.