wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@Mathew86 taki cwany jesteś po fakcie
1
@Quavosk no co zakochany, teraz jak Suarez odejdzie to musi love przejść na niego :p
0
@pax Dobrze, że Ty sobie tłumaczysz :)
0
@pax jakich wychodzących??????? Pax przestań naprawdę. Wychodzący to znaczy 20 m za? Jasno widać na tym filmie co robił Griezmann i Suarez a Ty dalej swoje
0
@Rewolucja123 trzeba było wybiec na pozycję a nie stać jak widły w gnoju
0
@pax dokładnie nie. Wykonanie z sukcesem dryblingu na jednym przeciwniku i straceniem na drugim doskakujacym bez podjęcia dryblingu jest właśnie tym o czym mówię.
0
@pax skoro podejmuje duża ilość dryblingów to i straty są w to wliczone. Chyba nie powiesz mi, że to nie jest ze sobą powiązane
1
@pax
Proszę bardzo, 0:25 zaczyna się akcja. Przykład z brzegu, nie mam czasu szukać więcej
1
@pax przecież nie napisałem, że wszystkie akcje wykonuje dobrze. Wiem doskonale co widziałem w meczach ligowych. Jeden mecz z Bayernem nie zmienia mojego poglądu na człapanie ofensywnych zawodników Barcelony.
1
@masq mam nadzieję, że Koeman poukłada zawodników z głową i będziemy się cieszyć dobrą grą prawej flanki.
2
@pax niestety nie mam możliwości zweryfikowania Twoich argumentów na tą chwilę poza jednym. Brakiem pozytywów częstszego operowania Semedo na połowie przeciwnika upatrywałbym w braku pokazywania się na pozycje. Praktycznie w każdym meczu można bylo zauważyć, że koedy rusza Semedo z akcją i swoim dryblingiem nie ma akcji biegowej ze strony kolegów.
2
@pax Koordynacja, czyli łatwość zmiany kierunku oraz łatwość w dryblingu na dużej prędkości, na to wplywa koordynacja. Maksymalna szybkość biegu jest mierzalna, natomiast przyspieszenie i koordynacja nie. Ostatnio Ćwiakala w swoim filmie przedstawiał najszybsze wyniki biegowe zawodników. Semedo był w czołówce z prędkością maksymalną 35.1 km/h. Wyników sprzed pandemii nie mam, opieram się na subiektywnych odczuciach.
2
@pax to poczekam na Twoje zestawienie. Na samą motorykę nie składa się ilość powrotów po akcjach. Koordynacja, przyspieszenie, maksymalna szybkość biegu itp.
1
Komentarz usunięty
1
@Ghotti Busqetsa na obrone :P
1
@pax gdzie masz takie statystyki sprzed i po panedmii żeby je porównać?
3
@Bagsik88 chłopie ja go nie porównuje do Alby, ubzdurałeś sobie coś w tej główce. Motorycznie po PRZERWIE się poprawił. Czytaj ze zrozumieniem. Co mnie obchodzi jakaś ankieta na stronie...
4
@sebasek99 niech sobie protestują na placu, a nie blokują jedną z głównych ulic w Warszawie. Policja powinna momentalnie rozgonić te towarzystwo. Atencjometr wybił poza skalę
8
@pax jak to w czym ? Motorycznie, największa ilość dryblingów po Messim, spora ilość odbiorów. To że zawalił mecz z Bayernem nie znaczy, że byl tragiczny cały sezon
0
@TheNekro94 to rozwiązanie jest jedno. Tak jak napisał kolega, musisz wyjść z inicjatywą odnośnie zainteresowania z jej strony i nie tracić cennego czasu na księżniczki.
1
@dreed93
0
@Messiah10 może tak być, ale ten jego start podejrzanie wyglądał. Następnie nie mógł objechać zdecydowanie gorszych samochodów.
1
@Messiah10 Bottas sam mówił, że te nowe ustawienia silnika są tragiczne. Coś pomajstrowali, bo wczoraj Bottas niebezpiecznie zbliżył się do Hamiltona. Koniec końców majstrowanie wyszło bokiem
1
@Hushovt świetne!
1
@XaviHeart Kali, Pezet, Onar itp itd. jeszcze paru ich jest
0
@Nazio87 strims.world
3
Komentarz usunięty
0
@SteuerFreiMoney i za vpn kasa, które vpn polecasz?
2
@Regios Solorz reprezentujący żydokomune
0
@damian16161212
Strims . World