1

@Abominacja też jestem ciekawy, największe wrażenie Caps robił na mnie właśnie we FNC

0

Gwałt Capsa na midzie

0

@Kuracjusz ten mecz mieli w ręku. G2 mimo Perkza na bocie potrafi wyjść z największej opresji. Odnoszę wrażenie, że w trakcie splitu g2 się trochę bawi i nie gra na poważnie

0

Fnc cienkie jak sik pająka :D

1

@myscooter Garen jest op, ktoś kto potrafi nim grać zawsze wygrywa solo linię

0

Ale trollują :D

5

@Hrzan zupełnie jak 8 liga mistrzów :D

1

Nie no Jankos keruje tego bota strasznie.

0

@koziar czekam na wywiad z Hamiltonem i odpalam :D

4

Uu rasiz w tej formule

1

@Allbi aż mi się nie chce komentować tych "argumentów" :)

0

@Allbi tak tak tak, kocham takie gadanie.

3

@Allbi nie najlepszy kierowca, a najlepszy samochód w stawce.

0

@against_modern_football a już myślałem, że black lives matter :p

0

@against_modern_football nic mu nie będzie, spokojnie

0

Hamilton nie dostanie żadnej kary, bez przesady :D

0

Czyli tak jak pisałem, za szybko wczoraj jeździł Bottas i musieli mu utrzeć nosa. Żałosne jest to faworyzowanie Hamiltona

0

@Chaoss ano masz rację, zapomnialem o tym tajnym porozumieniu

1

@Mario96w spieprzyli coś z silnikiem i ledwo zipią te samochody. Na Monzy zawsze były mocne bo potrafiły rozwinąć duże vmax. Teraz to się rozlatują bez ingerencji

2

Po 0.07s za Hamiltonem dali mu nauczkę, żeby tak nie szalał liderowi :D

0

@nitey wszystko to czego byś nie chciała w Polsce

7

@Nieznajomy a byłeś w Belgii w Brukseli na przykład? Tam co się dzieje to jest tragedia.

3

@osa91 KoLeJnY AnTyKiBic :P

11

Argentyńscy dziennikarze mają rozum i godność człowieka

0

@meteo100 oczywiście, że się nie wypowiedział. Okropnie go nie lubię i nie rozumiem hajpu na niego

0

Patrząc po fotkach na Instagramie Barcy to chłopaki chyba dawno się tak nie spocili na treningu :)

0

@IronSanHybrid co tu sie odjaniepawliło

6

@Bykunn wywiad bardzo ładny, przyjemnie się czyta, ale nic poza tym dla mnie. Messi nie jest taki święty za jakiego się go uważa. Oczywiście nie neguję tego, że Bartek to menda i powinien na kopach lecieć z tego klubu

0

@messi564 Koeman już go postawi na nogi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?