wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@tbas no właśnie Twój :D ja może się nie udzielam mocno, ale tak oczywiście ruskie mendy najgorsze, dodalbym jeszcze jeden naród, ale moderacja lubi tutaj usuwać niepochlebne opinie w ich stronę.
6
@Hosh widzę że masz problemy z czytaniem
5
@Hosh niepoważny jesteś w tak poważnym temacie...
19
@tbas pamiętają pamiętają. Ruskie wszy gorsze w mordach i gwałtach niż niemiec
8
@Hosh w czasach prób pisania historii na nowo ktoś musi o tych zbrodniach przypominać. Najlepiej osoba, która ma rozgłos
11
Bardzo dobry ruch
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@michal26 bazowy 67 lat, y- 2 lata, z- 1 rok, ale liczone dopiero od 3 dziecka w górę, z tego względu, że dwoje dzieci to jest na "zero" w systemie emerytalnym.
0
@Safrani jakiś nafurany groźny typ nie słuchający poleceń sam się pchał w dozowanie żelaza. Patologia
9
@Astad złodziejstwo, tu nie chodzi o bezpieczeństwo tylko o skok na kasę
0
@JanZagloba nie zmieniają swojej ceny bo wszyscy w podatkach się do tego dokładają xd
0
@vangoor zostanie na kolejną obietnicę, półgłówki się złapią
0
@RosjaninBut Tusk w pigułce
0
@kuczyniak niby bezkosztowy dojazd, ale tracisz standardowo godzinę dziennie z życia :D
0
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2025-07-22/ukraincy-podrabiaja-dokumenty-by-uciec-z-kraju-polskie-sluzby-alarmuja/
Ruska propaganda i dezinformacja
1
@Borneo kto zezwolil na budowę? Miasto Warszawa, wadliwy argument
0
@Kazragore nie ma tak łatwo z volksdeutschem premierem :)
2
Komentarz usunięty
0
@Szklaner to się przygotuje pod wyjście po 21 latach a to była szopka do tej pory
2
@Szklaner no to chłop niedługo wychodzi po all inclusive
3
@Kaktusek chłop cały sezon grał średnio a i tak pewnie pojdzie za 100 mln
0
@RoberDzik raczej łatwe 3:0 w pierwszej połowie xd
2
@Hasszz benzyna po 5 ziko to jest dla kierowców szoferów rządowych a nie dla polaka robaka
0
https://www.money.pl/gospodarka/potezne-zloze-na-baltyku-nikt-do-tej-pory-nie-raportowal-takich-ilosci-7180643547138784a.html
I co teraz ekoterroryści w ruch? Jakieś parki krajobrazowe w tym miejscu by się przydały.
0
Otwór posmarowany wazeliną?
2
@lithotripter no tak, a w tych 100 konkretach zawierały się postulaty koalicyjnych partii, i co zrobili? Nic xd
9
@vangoor likwidacja za te 3 mld co miały iść na onkologię
0
Robi się bardzo niebezpiecznie, tałatajstwo z Kolumbii z wrodzonym sposobem rozwiązywania problemów za pomocą noża
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/atak-no%C5%BCownika-w-radomiu-policja-potwierdza-zatrzymano-46-letniego-kolumbijczyka/ar-AA1IWtW4
2
@kubix05 mmm taka nad polskim morzem pływająca w rocznej fryturze za 200 zł. Zjadłoby się
1
Ciekawy film nt. Rashforda