wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Safrani piszesz tak, bo Tusk tak powiedział? XD skoro są tacy legalni to czemu przerzucają ich lasami?
0
@Jakchcesz nie twierdzę, że w 100% mówi prawdę :)
4
@Toretto ale to Kaczyński wysyła z niemieckiej granicy ? XD Tak mówią w TVN, a prawda jest taka, że Niemcy dorabiają papiery i podsyłają jakieś tałatajstwo. PIS nasprowadzał, to prawda, ale nie muzułmanów i większość z nich została w Polsce, a nie uciekała do 4 Rzeszy.
17
@Safrani a co mają te wypowiedzi odnośnie obecnej sytuacji?? Klasyczne odwracanie kota ogonem.
Natomiast Tusk miesiąc temu:
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Tusk-odpowiada-na-odsylanie-migrantow-przez-Niemcy-Bede-gotow-zamknac-granice-8945714.html
5
Korwin uprzejmie sygnalizuje
7
@July_6_BcN a to dopiero początek zalet XD
27
Trzeba odkupić, żeby im wysłać jeszcze raz. Wyjdzie taniej.
1
@draxidox Jarek sam ich przywiózł, nie słyszałeś?
0
@Uukasz_93 niektorzy tutaj pytają się czy są w ogóle dowody na nielegalną imigrację xd
0
@Kinginiesta ze wzoru hajty
1
@Kgorecki2500 przecież wiadomo, że to mieszkańcy będą musieli to sfinansować, potem płacz że czynsz w górę o 500 zl/ms, a reszta bloku bez remontu od lat 90
0
@RosjaninBut dobrze że nie idzie ślepo za nimi
0
@Encore tusk w swoim orędziu powiedział między wierszami że będzie realizował agende UE xd
0
Czyżby szury miały trochę racji odnośnie powodowania autyzmu przez szczepionki, które zawierają aluminium?
https://www.nature.com/articles/s41598-020-64734-6
3
Korwin złomuje niemiłosiernie
0
@Arden a masz dowody że to w Polsce i podrzucony przez Niemcy?
0
@patrykzmc2000 elegancko, ciułamy na Nico
1
@Bolton to są uroki demokracji :)
0
@RichardWinters uu kolega się zesroł
1
@Roobo @Karol145 wszystkie te eksperymenty już byly robione w kosmosie... przynajmniej posprząta ISS xd
0
@RosjaninBut jak szkopy mają incydent kałowy to znaczy że dobry wybór. Natomiast dziwi mnie antypolskość pozostałej części społeczeństwa
1
@TAN to ciekawe, bo pewna prokurator która została odesłana miała inne zdanie ws. Konia i Polnordu xd
0
@draxidox te kolory to na czarno powinni zrobić xD
2
@Eklerek może z chlopaczkami U-10 by mialy szanse
14
Wiadomo, kotletic bilbao może Lapcia pocałować w pompkę
3
Ciekawe, okazało się że ten dzban ze skody to marszałek województwa z ramienia PO xdd
1
Szach mat pomarańczowego względem zbrodniarza wojennego z państwa położonego w Palestynie?
0
Kremlowska propaganda XD
https://www.sport.pl/boks/7,64992,32055589,nagly-zwrot-ws-imane-khelif-chca-odebrac-jej-zloto-z-paryza.html
0
@RosjaninBut @Borneo opinię eksperta od platformersów poproszę
5
@RosjaninBut to że tak odklejony gość i złodziej stoi na piedestale w parti rządzącej mówi wszystko o Tusku i tej całej koalicji