6

@Safrani piszesz tak, bo Tusk tak powiedział? XD skoro są tacy legalni to czemu przerzucają ich lasami?

0

@Jakchcesz nie twierdzę, że w 100% mówi prawdę :)

4

@Toretto ale to Kaczyński wysyła z niemieckiej granicy ? XD Tak mówią w TVN, a prawda jest taka, że Niemcy dorabiają papiery i podsyłają jakieś tałatajstwo. PIS nasprowadzał, to prawda, ale nie muzułmanów i większość z nich została w Polsce, a nie uciekała do 4 Rzeszy.

17

@Safrani a co mają te wypowiedzi odnośnie obecnej sytuacji?? Klasyczne odwracanie kota ogonem.

Natomiast Tusk miesiąc temu:
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Tusk-odpowiada-na-odsylanie-migrantow-przez-Niemcy-Bede-gotow-zamknac-granice-8945714.html

5

Korwin uprzejmie sygnalizuje


7

@July_6_BcN a to dopiero początek zalet XD

27

Trzeba odkupić, żeby im wysłać jeszcze raz. Wyjdzie taniej.


1

@draxidox Jarek sam ich przywiózł, nie słyszałeś?

0

@Uukasz_93 niektorzy tutaj pytają się czy są w ogóle dowody na nielegalną imigrację xd

0

@Kinginiesta ze wzoru hajty

1

@Kgorecki2500 przecież wiadomo, że to mieszkańcy będą musieli to sfinansować, potem płacz że czynsz w górę o 500 zl/ms, a reszta bloku bez remontu od lat 90

0

@RosjaninBut dobrze że nie idzie ślepo za nimi

0

@Encore tusk w swoim orędziu powiedział między wierszami że będzie realizował agende UE xd

0

Czyżby szury miały trochę racji odnośnie powodowania autyzmu przez szczepionki, które zawierają aluminium?
https://www.nature.com/articles/s41598-020-64734-6

3

Korwin złomuje niemiłosiernie


0

@Arden a masz dowody że to w Polsce i podrzucony przez Niemcy?

0

@patrykzmc2000 elegancko, ciułamy na Nico

1

@Bolton to są uroki demokracji :)

0

@RichardWinters uu kolega się zesroł

1

@Roobo @Karol145 wszystkie te eksperymenty już byly robione w kosmosie... przynajmniej posprząta ISS xd

0

@RosjaninBut jak szkopy mają incydent kałowy to znaczy że dobry wybór. Natomiast dziwi mnie antypolskość pozostałej części społeczeństwa

1

@TAN to ciekawe, bo pewna prokurator która została odesłana miała inne zdanie ws. Konia i Polnordu xd

0

@draxidox te kolory to na czarno powinni zrobić xD

2

@Eklerek może z chlopaczkami U-10 by mialy szanse

14

Wiadomo, kotletic bilbao może Lapcia pocałować w pompkę

3

Ciekawe, okazało się że ten dzban ze skody to marszałek województwa z ramienia PO xdd


1

Szach mat pomarańczowego względem zbrodniarza wojennego z państwa położonego w Palestynie?


0

@RosjaninBut @Borneo opinię eksperta od platformersów poproszę

5

@RosjaninBut to że tak odklejony gość i złodziej stoi na piedestale w parti rządzącej mówi wszystko o Tusku i tej całej koalicji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?