wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Karzel @Borneo już dawno to mówił, pewnie to on pisze przemówienia Tuskowi.
1
@Borneo nie kompromituj się
0
@Nightraider dobry chłopak jest, ale czytanie gry, podejmowanie decyzji stoi na wyzszym poziomie niż u Urusa
8
@BorzyKrzys widać że Tusk nie ogarnia tego burdelu, wychodzą szeregowi eliciarze i jeszcze są dumni z tego że wyciągnęli kasę z KPO
0
@Nightraider Christensen jak najbardziej ma umiejętności żeby przejąć po nim rolę. Jeszcze dodatkowo jest szybszy
1
@Eklerek kwalifikuje się na dofinansowanie 500 k
1
@michal26 jawny skok na kase
0
@fenix1983 ze spółek z o. o. To nic nie ściągną, mogą ich pocałować w trąbkę. Mogą pozywać członków zarządu, ale to nic nie da, bo majątek osobisty już dawno wytransferowany.
2
Pewnie się tak zakończy
7
I to jest prawdziwy wniosek
0
@urbipl to wina pisu, i za PiSu wszystko było już rozdysponowane, tak @Arcybiskup mówi
2
@Stinger_ pare butelek whisky kilkudziesięcioletniej i 500 k euro nie ma, zdążysz wypić
0
@Safrani bardzo mocno medialny temat się zrobił więc mogą się obsrać
0
Mam nadzieję, że ta cała kasa która poszła na idiotyzmy zostanie cofnięta?
0
@mordini123 mogliby te 3 mld przeznaczone onkologię chociaż wydać w rozsądny sposób
2
@Kgorecki2500 silniczki zaraz wymyślą coś żeby na pisorow zwalić xd
1
Komentarz usunięty
1
@Kazragore jest zarejestrowany, nie możesz go ot tak wyrejestrować
3
@michal26 a ludzie w Polsce nie chcą takich reform jak Korwin... co ciekawe jak głód do dupy zagląda to już mało ważne są światopoglądy..
0
@tomek8756 7:40 średnio, trochę czasu na kawkę i pogaduchy, no i zazwyczaj do 16
0
Rosyjski sabotaż z ukraincem w tle xd kto w to wierzy
https://www.rp.pl/sluzby/art42788161-zniszczenie-infrastruktury-wodnej-w-sopocie-to-mogl-byc-rosyjski-sabotaz
4
@LOPEZ16 nie musiałeś się potem przebadać? :)
0
Materiał o partiach politycznych w Polsce
0
@tbas jedna z największych, bo działa się w stosunkowo krótkim czasie i żadna inna nie była tak brutalna.
1
@tbas mówię o narodzie, który dokonał jednej z największej i brutalnej zbrodni w tamtych czasach.
5
@tbas no właśnie Twój :D ja może się nie udzielam mocno, ale tak oczywiście ruskie mendy najgorsze, dodalbym jeszcze jeden naród, ale moderacja lubi tutaj usuwać niepochlebne opinie w ich stronę.
6
@Hosh widzę że masz problemy z czytaniem
5
@Hosh niepoważny jesteś w tak poważnym temacie...
19
@tbas pamiętają pamiętają. Ruskie wszy gorsze w mordach i gwałtach niż niemiec
8
@Hosh w czasach prób pisania historii na nowo ktoś musi o tych zbrodniach przypominać. Najlepiej osoba, która ma rozgłos