1

@Karzel @Borneo już dawno to mówił, pewnie to on pisze przemówienia Tuskowi.

1

@Borneo nie kompromituj się

0

@Nightraider dobry chłopak jest, ale czytanie gry, podejmowanie decyzji stoi na wyzszym poziomie niż u Urusa

8

@BorzyKrzys widać że Tusk nie ogarnia tego burdelu, wychodzą szeregowi eliciarze i jeszcze są dumni z tego że wyciągnęli kasę z KPO

0

@Nightraider Christensen jak najbardziej ma umiejętności żeby przejąć po nim rolę. Jeszcze dodatkowo jest szybszy

1

@Eklerek kwalifikuje się na dofinansowanie 500 k

1

@michal26 jawny skok na kase

0

@fenix1983 ze spółek z o. o. To nic nie ściągną, mogą ich pocałować w trąbkę. Mogą pozywać członków zarządu, ale to nic nie da, bo majątek osobisty już dawno wytransferowany.

2

Pewnie się tak zakończy


7

I to jest prawdziwy wniosek

0

@urbipl to wina pisu, i za PiSu wszystko było już rozdysponowane, tak @Arcybiskup mówi

2

@Stinger_ pare butelek whisky kilkudziesięcioletniej i 500 k euro nie ma, zdążysz wypić

0

@Safrani bardzo mocno medialny temat się zrobił więc mogą się obsrać

0

Mam nadzieję, że ta cała kasa która poszła na idiotyzmy zostanie cofnięta?

0

@mordini123 mogliby te 3 mld przeznaczone onkologię chociaż wydać w rozsądny sposób

2

@Kgorecki2500 silniczki zaraz wymyślą coś żeby na pisorow zwalić xd

1

Komentarz usunięty

1

@Kazragore jest zarejestrowany, nie możesz go ot tak wyrejestrować

3

@michal26 a ludzie w Polsce nie chcą takich reform jak Korwin... co ciekawe jak głód do dupy zagląda to już mało ważne są światopoglądy..

0

@tomek8756 7:40 średnio, trochę czasu na kawkę i pogaduchy, no i zazwyczaj do 16

0

4

@LOPEZ16 nie musiałeś się potem przebadać? :)

0

Materiał o partiach politycznych w Polsce


0

@tbas jedna z największych, bo działa się w stosunkowo krótkim czasie i żadna inna nie była tak brutalna.

1

@tbas mówię o narodzie, który dokonał jednej z największej i brutalnej zbrodni w tamtych czasach.

5

@tbas no właśnie Twój :D ja może się nie udzielam mocno, ale tak oczywiście ruskie mendy najgorsze, dodalbym jeszcze jeden naród, ale moderacja lubi tutaj usuwać niepochlebne opinie w ich stronę.

6

@Hosh widzę że masz problemy z czytaniem

5

@Hosh niepoważny jesteś w tak poważnym temacie...

19

@tbas pamiętają pamiętają. Ruskie wszy gorsze w mordach i gwałtach niż niemiec

8

@Hosh w czasach prób pisania historii na nowo ktoś musi o tych zbrodniach przypominać. Najlepiej osoba, która ma rozgłos

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?