1

@Aragorn33 tak samo będzie kontrolowana jak ta z Ukrainy xd oznaczenia eko a napchane pestycydów że jelita dęba stają

6

@goldensun to pewnie będzie miał

4

@Roobo oczywiście my wszystko chętnie rozdamy, a potem naród ma spłacać przez następne 40 lat. Przecież to są antypolskie działania. Coraz bardziej widać, że te drony ruskie to nie był przypadek.

9

Spoko zarobki, Barcelona jako miejsce do życia oraz rola rezerwowego i mentora w drużynie. Czego chcieć więcej?

5

@prokofiew niby tak, ale walczyć z takim kolosem jak Burn to nie jest prosta sprawa. Wielu podań nie dostał w 1 połowie to nie można za bardzo narzekać. Natomiast w drugiej połowie zrobił miejsce dla Rashforda

0

@Eklerek Mareczek już chyba się dowiedział że robi wylot w styczniu :D

20

Mam wrażenie że w Polsce Lewy będzie doceniany dopiero jak zakończy karierę.

0

Nie wiem ten Torres ani szybki, ani dryblingu nie ma, ani kawał chłopa, przecież on się nie nadaje do ataku.

2

Marcus zadowolony, fajnie niech chłopak teraz rozrusza te lewe skrzydło smutne jak wiadomo co

0

Oho już polamany Araujo

4

Armata w Kłodzku, ale zajebał

0

@Virusk3 właśnie dlatego xdddddddd

0

Hahaha Rashford pięknie

0

Bardzo słabe tempo pilkarzy, niecałe 54 km przebiegniete, w meczach z pompą było luźno 60 km

0

Rozkojarzeni w obronie, tragicznie to wygląda

0

@OBSERWATOR2021



Demagog też się nie popisał :)

0



To pewnie ruscy z podrobionymi paszportami...

0

Madrycioki przegrywaja z Marsylią w posiadaniu pilki xd

0

Komentatorzy smutni xddd

1

@draxidox to nie są żadne wtopy, to są planowane działania. Dlatego to nie jest żaden wybityn polityk tylko marionetka na smyczy zagranicznych interesów.

3

@Lucerfi to kolor skóry xd

14

@michal26 nie od dziś wiadomo że lewica ma na bakier z prostymi zasadami rządzącymi gospodarką

2

Nie ma spalonego, Robercig z 2 golem

0

Lewy piękna bramka

0

@mrboom występ imienia Marca Ter Stegena

1

5

Fajnie Ronny, bardzo aktywny, podobają mi się też jego strzały z daleka.

0

@Safrani przecież te prywatne wybudowanie to chyba w twojej głowie. Historia tego to jest najwiekszy przekręt w latach 2000

2

@Safrani tak jak kolega niżej napisal, 12 lat jeszcze, po za tym w złodziejskim państwie gdzie podatek drogowy jest w każdym litrze paliwa opłaty za drogi to jest jakaś aberracja.

2



4 przejazdy w cenie rocznej winiety w Austrii xd
Kwintesencja postkomunizmu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?