wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Aragorn33 tak samo będzie kontrolowana jak ta z Ukrainy xd oznaczenia eko a napchane pestycydów że jelita dęba stają
6
@goldensun to pewnie będzie miał
4
@Roobo oczywiście my wszystko chętnie rozdamy, a potem naród ma spłacać przez następne 40 lat. Przecież to są antypolskie działania. Coraz bardziej widać, że te drony ruskie to nie był przypadek.
9
Spoko zarobki, Barcelona jako miejsce do życia oraz rola rezerwowego i mentora w drużynie. Czego chcieć więcej?
5
@prokofiew niby tak, ale walczyć z takim kolosem jak Burn to nie jest prosta sprawa. Wielu podań nie dostał w 1 połowie to nie można za bardzo narzekać. Natomiast w drugiej połowie zrobił miejsce dla Rashforda
0
@Eklerek Mareczek już chyba się dowiedział że robi wylot w styczniu :D
20
Mam wrażenie że w Polsce Lewy będzie doceniany dopiero jak zakończy karierę.
0
Nie wiem ten Torres ani szybki, ani dryblingu nie ma, ani kawał chłopa, przecież on się nie nadaje do ataku.
2
Marcus zadowolony, fajnie niech chłopak teraz rozrusza te lewe skrzydło smutne jak wiadomo co
0
Oho już polamany Araujo
4
Armata w Kłodzku, ale zajebał
0
@Virusk3 właśnie dlatego xdddddddd
0
Hahaha Rashford pięknie
0
Bardzo słabe tempo pilkarzy, niecałe 54 km przebiegniete, w meczach z pompą było luźno 60 km
0
Rozkojarzeni w obronie, tragicznie to wygląda
0
@OBSERWATOR2021
Demagog też się nie popisał :)
0
To pewnie ruscy z podrobionymi paszportami...
0
Madrycioki przegrywaja z Marsylią w posiadaniu pilki xd
0
Komentatorzy smutni xddd
1
@draxidox to nie są żadne wtopy, to są planowane działania. Dlatego to nie jest żaden wybityn polityk tylko marionetka na smyczy zagranicznych interesów.
3
@Lucerfi to kolor skóry xd
14
@michal26 nie od dziś wiadomo że lewica ma na bakier z prostymi zasadami rządzącymi gospodarką
2
Nie ma spalonego, Robercig z 2 golem
0
Lewy piękna bramka
0
@mrboom występ imienia Marca Ter Stegena
1
Bramka Fermina
https://zapodaj.net/plik-VjYZ4obUsp
5
Fajnie Ronny, bardzo aktywny, podobają mi się też jego strzały z daleka.
0
@Safrani przecież te prywatne wybudowanie to chyba w twojej głowie. Historia tego to jest najwiekszy przekręt w latach 2000
2
@Safrani tak jak kolega niżej napisal, 12 lat jeszcze, po za tym w złodziejskim państwie gdzie podatek drogowy jest w każdym litrze paliwa opłaty za drogi to jest jakaś aberracja.
2
4 przejazdy w cenie rocznej winiety w Austrii xd
Kwintesencja postkomunizmu