0

To jest patologia, koleś sobie pokazuje gdzie ma podać xddd

5

Hahaah anulował czerwoną kartkę xd

0

@robsesh w dzisiejszym meczu to chyba Lech Poznań mógłby powalczyć

3

Haha Szczęsny widzę też ładnie się skompromitował przy tym strzale.

0

@partymaker a sprawdziłeś ile miał strat? W pressingu i grze obronnej nic nie grał. Skoro grał po kontuzji to czemu 90 min?

0

@Kozinho. Tymczasem ferran też gra gówno na 9

0

@partymaker Yamal z pesże pokazał ile potrafi z dobrymi obrońcami, a nie drewniakami

7

Drewnaldowski xd

1

Laporta w przerwie blika puścił

0

Ale farcik xddddd

3

@KobeFR podpis kontraktu blisko

1

Nie widać tu poprawy w ogóle, zdobycie 1 pkt to będzie dużo

0

@Miszcz Textu FCB przynajmniej się od sęka czasem w dobrą stronę odbije

2

Haha Balde jak zwykłe te łapy ustrzelone xddd

0

@Virusk3 się sam wkręci w trawę

3

Śmiesznie, że Rashford trafia trudną bramke, a setki nie potrafi xd

2

@blakkudium nie no bez faulu, bez przesady. Sierota się kładł

0

@panczo o Araujo zapomniałeś xd

1

No i właśnie dlatego chyba dzisiaj będzie 0 pkt. Mieć taką jedną sytuację przez 1 połowę i nie wykorzystać xd

0

Jakim cudem mamy październik, miesięczne wakacje pomiędzy sezonem, a oni grają jak w czerwcu po sezonie z finałem w każdym pucharze xd

0

@CurryTheGoat30 nie będzie żadnego comebacku

5

Wszyscy oprócz Wojtka to patologia. Pedriego nie ma, De Jong klasyczny mecz, Olmo to od pół roku szuka formy. O obronie to nawet nie chce się pisać bo można bana wyrwać

0

Całe szczęście partacze z sevilli nie potrafią prostej sytuacji wykorzystać

3

Koleś łokciem wychodzi w powietrze i nawet nie jest sprawdzane xd

1

Wojtek forma mutant

0

Widzę już ze standardowa taktyka na wysoką linie obrony, wybiega jeden na spalony, drugi zza pleców i koniec

2

Cubarsi jest fatalny, jakiś dziadek Sanchez kręci nim jak chce

1

@pt9 bo negreira

0

Pedri to w ogóle istnieje?

0

@Cvzx tu także wchodzi dodatni pogment skóry

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?