wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To jest patologia, koleś sobie pokazuje gdzie ma podać xddd
5
Hahaah anulował czerwoną kartkę xd
0
@robsesh w dzisiejszym meczu to chyba Lech Poznań mógłby powalczyć
3
Haha Szczęsny widzę też ładnie się skompromitował przy tym strzale.
0
@partymaker a sprawdziłeś ile miał strat? W pressingu i grze obronnej nic nie grał. Skoro grał po kontuzji to czemu 90 min?
0
@Kozinho. Tymczasem ferran też gra gówno na 9
0
@partymaker Yamal z pesże pokazał ile potrafi z dobrymi obrońcami, a nie drewniakami
7
Drewnaldowski xd
1
Laporta w przerwie blika puścił
0
Ale farcik xddddd
3
@KobeFR podpis kontraktu blisko
1
Nie widać tu poprawy w ogóle, zdobycie 1 pkt to będzie dużo
0
@Miszcz Textu FCB przynajmniej się od sęka czasem w dobrą stronę odbije
2
Haha Balde jak zwykłe te łapy ustrzelone xddd
0
@Virusk3 się sam wkręci w trawę
3
Śmiesznie, że Rashford trafia trudną bramke, a setki nie potrafi xd
2
@blakkudium nie no bez faulu, bez przesady. Sierota się kładł
0
@panczo o Araujo zapomniałeś xd
1
No i właśnie dlatego chyba dzisiaj będzie 0 pkt. Mieć taką jedną sytuację przez 1 połowę i nie wykorzystać xd
0
Jakim cudem mamy październik, miesięczne wakacje pomiędzy sezonem, a oni grają jak w czerwcu po sezonie z finałem w każdym pucharze xd
0
@CurryTheGoat30 nie będzie żadnego comebacku
5
Wszyscy oprócz Wojtka to patologia. Pedriego nie ma, De Jong klasyczny mecz, Olmo to od pół roku szuka formy. O obronie to nawet nie chce się pisać bo można bana wyrwać
0
Całe szczęście partacze z sevilli nie potrafią prostej sytuacji wykorzystać
3
Koleś łokciem wychodzi w powietrze i nawet nie jest sprawdzane xd
1
Wojtek forma mutant
0
Widzę już ze standardowa taktyka na wysoką linie obrony, wybiega jeden na spalony, drugi zza pleców i koniec
2
Cubarsi jest fatalny, jakiś dziadek Sanchez kręci nim jak chce
1
@pt9 bo negreira
0
Pedri to w ogóle istnieje?
0
@Cvzx tu także wchodzi dodatni pogment skóry