1

Yamal dzisiaj dostaje ode mnie ocenę 2, jedna w górę za te podanie do Kundee

1

No i siema xdd przegrywamy następny

1

@PatrychoO wrzutka do Kounde

0

@karoleq992 co niby takiego dał? Jedne podanie

1

Jakie to są dziady

1

Yamalek niech łapami nie macha, bo sam nic nie pokazał

1

@zgutek na szybkich murzynów obowiązkowo

0

@MichuZ44 ta, chyba za dużo dupczenia

8

Żałosny jest ten Yamal, mam nadzieję że zamknie morde w przyszłości

0

Ferran placek poraz wtóry

0

Co ten debil Balde zrobił?

4

Biegną 3 na 2 i strzela w koszyk bramkarza xd

0

Jak można tak dziadersko grać w obronie, zero zagrożenia, a ten robi karnego

0

Jeszcze dzbany karnego robią z dupy. No weźcie

0

@turhiay to nie dzisiaj

0

@Seledynowy to na ławkę

0

@Tarnowitz miedzy nogami niki

0

@BARCA1899Messi jakie to ma znaczenie? Oni nic nie grają, wstyd się srać o takie coś

0

@girlanda na ławce instagrama

1

@partymaker kupa w gaciach mu ciąży

0

@Szmulek dokładnie, może karnego zrobi

0

@Rupert_Haubica bardzo dobra decyzja

1

Ale by na tą kontrę Rapha siadl

3

Torres to jest taki placek że to szok

0

@CyPeK cały Fermin

0

W niskiej obronie to mogą sobie strzelać, Wojtek jest mocny w tym aspekcie

0

Machaja łapami, przewracają się, podania do przeciwnika w obronie. Tak się nie wygra meczu

0

@Piotrek1993 ostatnio to mało który mecz ma genialny, a dużo gdera publicznie

3

Tragicznie fizycznie wyglądają, zostali w szatni

2

Może po tym meczu Yamal się weźmie za robotę, bo póki co to sodoweczka mocna wybiła

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?