wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Yamal dzisiaj dostaje ode mnie ocenę 2, jedna w górę za te podanie do Kundee
1
No i siema xdd przegrywamy następny
1
@PatrychoO wrzutka do Kounde
0
@karoleq992 co niby takiego dał? Jedne podanie
1
Jakie to są dziady
1
Yamalek niech łapami nie macha, bo sam nic nie pokazał
1
@zgutek na szybkich murzynów obowiązkowo
0
@MichuZ44 ta, chyba za dużo dupczenia
8
Żałosny jest ten Yamal, mam nadzieję że zamknie morde w przyszłości
0
Ferran placek poraz wtóry
0
Co ten debil Balde zrobił?
4
Biegną 3 na 2 i strzela w koszyk bramkarza xd
0
Jak można tak dziadersko grać w obronie, zero zagrożenia, a ten robi karnego
0
Jeszcze dzbany karnego robią z dupy. No weźcie
0
@turhiay to nie dzisiaj
0
@Seledynowy to na ławkę
0
@Tarnowitz miedzy nogami niki
0
@BARCA1899Messi jakie to ma znaczenie? Oni nic nie grają, wstyd się srać o takie coś
0
@girlanda na ławce instagrama
1
@partymaker kupa w gaciach mu ciąży
0
@Szmulek dokładnie, może karnego zrobi
0
@Rupert_Haubica bardzo dobra decyzja
1
Ale by na tą kontrę Rapha siadl
3
Torres to jest taki placek że to szok
0
@CyPeK cały Fermin
0
W niskiej obronie to mogą sobie strzelać, Wojtek jest mocny w tym aspekcie
0
Machaja łapami, przewracają się, podania do przeciwnika w obronie. Tak się nie wygra meczu
0
@Piotrek1993 ostatnio to mało który mecz ma genialny, a dużo gdera publicznie
3
Tragicznie fizycznie wyglądają, zostali w szatni
2
Może po tym meczu Yamal się weźmie za robotę, bo póki co to sodoweczka mocna wybiła