3

To się nagrałeś laminek

0

@Arcybiskup jeśli prawy obrońca grający na Yamala biega szybciej niż chłop o kulach to sobie radzi spokojnie

0

@WiernyKibic111 skrzydłowy hehe

0

Chłop sobie prowadzi piłkę 5 dni roboczych przed strzałem a Cubarsi nie jest w stanie go dogonić

0

Za ten łokieć powinien dostać żółtą kartke. Ten sedzia to też jest dzban

0

@Tarnowitz ale araujo dzban stanął na wysokości zadania

0

Jeszcze brakuje tego żeby w tym straconym meczu Raphinia dostał kontuzji

0

Dobra wyłączam to. Szkoda czasu

0

Garcia oczywiście robi wylew.

Uff fart ze spalonym

0

@ACMaldini3 ten co robi czerwo w ważnych meczach LM

0

Jak ktoś da za tego dzbana 30 mln to trzeba oddać z pocalowaniem w rączkę

1

@Korek365 chyba dziewięciu

5

Dwóch największych asów pięknego samobója strzeliło xs

0

@Rhaan od cubarsiego wyznaczyli

0

@blakkudium z tego ujecia widać dokładnie że spalony.

1

Kolejny spalony. Ale tak nie można grać, niech ten dzban Ferran idzie na ławkę.

Jakim cudem cucurella nie byl na spalonym?

0

Plotka nawet w obronie sabotuje xd

1

@semafor i jeszcze setke spier..

0

Hahahahahahahah spalony xdddd

0

Jaki mierny jest ferran w tymmeczu

0

@Barceloniarz987 pod Lewym jak jest to gra dobrze, nie upilnuja wszystkich 3: Lewego, Ferrana i Yamala

0

@ranger3120 w zasadzie po co Ci badanie wody przez sanepid? Oni i tak to oddają do akredytowanego laboratorium

14

@mindbender84 ostatnim razem byłem tak zdziwiony jak w grudniu było zimno

2

Dobra nie włączam, żeby nie było.

1

Olmo i Kounde, dramat xd

1

Fermin póki co bardzo dobry mecz

1

@Kessie w odbyt chyba

0

Nawet nie ma stypy na trybunach

0

Piękna bramka, Lewy wrócił do formy

2

Hernandez x2 na swoim poziomie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?