5

Jest mamy to, wracamy na fotel lidera

0

Szok tylko 4 minuty. Ewidentnie Negreira

0

Mało brakowało a piękna bramka kurły

3

@Kitek1640 bo mu zimno

1

Girona ma szanse ? Xd

2

@Szmulek potrafi dobrze podawać w trybuny

0

@alianta2 dziadek zjada go i wysrywa

1

Olmo gigachad teraz

0

Piękne granie jak za schyłkowego Xaviego. Mmm fajnie wrócić

1

Płotka to jeszcze większe dno gra niż z czelsi xd

0

Po co to pajacowanie Yamala

5

Sękaty Olmo, dramat co ten gość zjazd zaliczył

1

Krecidlo gada że sam się Yamal wywrócił xd

0

Martina trzeba przebranżowić na środek obrony, widać że ma wyczucie i przegląd pola

1

Jak brakowało tego Rafałka

0

Obrona imienia Inakiego Peni

6

@draxidox nie ona pierwsza, niestety nie ostatnia. Dopóki mamy agentów u sterów to takie sytuacje będą na porządku dziennym

0

@kubix05 uu kolega wspomina zbanowanego

1

Panuje optymizm

0

Araujo na ścianie legend Realu
https://www.facebook.com/reel/1502804777652474

39

Te nauki trwają już kilka lat... i wszystko jak krew w piach. Po prostu dzban do kwadratu

1

@Czyhrynski wstawaj bo się zesrałeś

1

Wszyscy solidarnie dostają 1, a Araujo zawodnik meczu :)

2

Procent zwycięstw z tymi panami w drużynie vs. bez


1

@macio_944 real też gówno

0

@Damian11 ja bym dalej grał araujo

0

@Krzyniu za post na Instagramie

1

@marcin62 laminek sam się zrzucił pajacujac tu i tam

3

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?