0

Akurat 150 mln i można coś myśleć, ale wątpliwe jest to żeby Fermin w ogóle chciał gdzieś indziej iść

4

Ja już zwalilem, a wy?

1

Dopiero 20:35 a tu już ruchanie aż się pali

0

Luznutko dzisiaj, kotletik bilbao dostanie piątkę

1

@th@les dla pilkarza niekoniecznie katastrofalna, gruby kontrakt, a w przypadku poważnej kontuzji i tak może zapomnieć o wyjeździe na MŚ

4

No to można zapomnieć już o pozbyciu się go na krótkie wypożyczenie nawet.

2

@Kgorecki2500 z tą obroną przez naród to poleciał mocno :D

0

@draxidox fanboy ma spoko zestawienie, ja zbudowałem kompa w takiej specyfikacji z fanboya w listopadzie (oczywiście szukałem komponentów na innych stronach, gdzie taniej):
- Obudowa Endorfy Arx 700 Air
- Płyta główna Gigabyte X870 AORUS ELITE WIFI7 (dobre sekcje zasilania i WIFI)
- Procesor AMD Ryzen 7 9800X3D - wyżej chyba nie ma co do 5080, na pewno nie będzie dławił.
- Karta graficzna Asus Prime GeForce RTX 5070 Ti OC 16GB
- Dysk SSD Samsung 990 PRO 2TB M.2
- Pamięć GoodRam IRDM, DDR5, 32 GB, 6000MHz, CL30 - jeszcze przed tymi absurdalnymi wzrostami xd
- Chłodzenie wodne Arctic Liquid Freezer III Pro 360
- Zasilacz MSI MPG A850G PCIE5 850W 80+ Gold 135 mm ATX Modularny 8xSATA - ze złączem 5.1 pod nowe grafiki, Ty raczej byś potrzebował 1000W

0

@draxidox ile masz do wydania? Fanboy jak najbardziej spoko, sam składałem ostatnio na podstawie tych specyfikacji

0

@Derean jeszcze wszystko przed nami

5

Ale madrycioki się zesrali na notatniku

0

I mamy na pustaczka

1

Ale ten yamal jest żenujący

0

Madrycioki w ryk

0

Połamaniec wrócił xd jeszcze ze 2 mecze

0

To jest karny oczywiście

0

@SiempreCule10 mi to nie przeszkadza, niech odpoczywa xd

1

Garcia co za kot, chyba mamy naszego Kurtuła

0

No i na pustaka teraz będzie, i okej

0

Jakiś Carlos Romero chowa do kieszeni zlote dziecko

0

Co oni tam zrobili xe

0

Faul na żółtko, negreira

0

Muszą tego seplona pchać

0


Fachowiec w akcji:
W środę w trakcie notowań, dziesięć minut przed południem, PKP Cargo opublikowało raport bieżący, w którym poinformowało, że wiceprzewodniczący rady nadzorczej spółki Marcin Wojewódka sprzedał 91 tys. 703 akcje PKP Cargo średnio po 12,56 zł za papier. Po zakończeniu środowych notowań na GPW spółka przekazała, że Marcin Wojewódka kupił 91 tys. 703 akcje PKP Cargo po średniej cenie 11,53 zł. Kurs akcji PKP Cargo na otwarciu wynosił 12,88 zł, a na zamknięciu spadł o 9,06 proc. do 11,65 zł. Obroty wyniosły 20,2 mln zł.

Różnica pomiędzy ceną sprzedaży akcji przez wiceprzewodniczącego rady nadzorczej PKP Cargo i ich odkupienia wyniosła 94 tys. 454,09 zł.

3

@Bzyczekk 10 x bardziej

2

@macio_944 prawie jak GOSIA GOSIA

5

@macio_944 koń z valony i okej

0

Klasyczny wylew przeciwnika prześcieradeł, co za patologia

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@draxidox silniczki wykonały kapitalną robotę w ostatnim tygodniu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?